Uber Eats Vehicle: Clutch Canada


کلیک. خرید می کند کارایی مدیرعامل کلاچ کانادا ، دان پارک هنگامی که متوجه شد خرید یک وسیله نقلیه چقدر آزار دهنده است ، به این فکر افتاد.

“در اصل شما هنگام خرید وسیله نقلیه دو گزینه دارید. یا اینکه به یک نمایندگی اتومبیل بروید و بیشتر شنبه خود را صرف خرید ماشین می کنید. یا به کیجیجی می روید و یک غریبه پیدا می کنید و در پارکینگ مک دونالد با آنها ملاقات می کنید. “

امروزه ، وقتی اساساً همه چیز فقط با یک کلیک در دسترس است ، خرید اتومبیل بصورت آنلاین برای پارک و تیم کلاچ کانادا چندان غیرممکن به نظر نمی رسد. کلاچ کانادا بستری است که به کانادایی ها امکان سفارش آنلاین یکی از بزرگترین خریدهای زندگی را می دهد.

کلاچ کانادا که در سال 2016 تأسیس شد ، برای ساکنان انتاریو ، بریتیش کلمبیا ، نوا اسکوشیا و استانهای همسایه ساحل شرقی قابل دسترسی است. خرید ماشین از کلاچ کانادا کاملاً ساده است.

صفحه اصلی کلاچ کانادا
صفحه اصلی کلاچ کانادا

به گفته پارک ، “این واقعا متفاوت از خرید از آمازون نیست ،”

مشتریان می توانند به سایت مراجعه کرده و مجموعه ای از وسایل نقلیه را مشاهده کنند. آنها همچنین به دلیل استفاده بیشتر اتومبیل ها به تاریخچه خودرو دسترسی دارند. سپس خریداران به سادگی خودرو را به سبد خرید خود اضافه می کنند و هزینه آن را پرداخت می کنند.

متصل:

هیوندای کانادا یک ابزار خرید آنلاین برای فروشندگان محلی در کانادا فراهم می کند

آنها می توانند زمان تحویل را انتخاب کنند و بسته به موقعیت و موقعیت خودرو در طی 24 تا 48 ساعت یا حتی سریعتر درب مشتری خواهد بود.

به عنوان مثال ، پارک زمانی را به یاد آورد که مشتری برای رسیدن به ویلا به ماشین احتیاج داشت و کلاچ کانادا توانست آن را با سرعت بالایی تنظیم کند.

“آنها به ما پیامك دادند و گفتند:” سلام ، من در تابستان به كلبه می روم بالا. دوست دارم آنجا یک جیپ داشته باشم. فکر می کنی امروز ظهر تحویلش بدی؟ او حدود ساعت 11 در گپ ما نوشت [a.m.] پارک گفت: و ما او را تا ساعت پنج در مسیر رانندگی داشتیم.

برخی از گزینه های اتومبیل در کلاچ کانادا

در طی سال گذشته ، کلاچ کانادا گزارش داد که میزان بازدید سایت افزایش یافته است زیرا همه گیرها تقاضا برای روشی بدون تماس برای خرید محصولات را ایجاد کرده اند. این شرکت همچنین موفق شده است چندین ویژگی جدید را برای کمک به مشتریان پیاده سازی کند.

“ما عکس های 360 درجه را معرفی کرده ایم که می تواند این تورهای مجازی را از هر یک از اتومبیل ها انجام دهد. ما فرآیند پرداخت آنلاین خود را به روز کرده ایم تا خرید اتومبیل را برای شما آسان تر کند. “

خرید اتومبیل بصورت آنلاین همچنین نیازی به اسناد شخصی که پایدارتر است را از بین می برد.

همه آنچه خریداران باید در مورد خودرو بدانند به صورت آنلاین درج شده است ، بنابراین بازده كاملاً غیرمعمول است ، هرچند این شركت ظرف 10 روز بازپرداخت را ارائه می دهد. کل روند سریع تر ، ارزان تر و پایدارتر است.

این س greatال بزرگی را به وجود می آورد: آیا خرید آنلاین اتومبیل آینده جدیدی است؟

پارک پیشنهاد می دهد که حدود 10 سال پیش ، هیچ کس فکر نمی کرد که خرید تلویزیون یا جواهرات گران قیمت بصورت آنلاین امکان پذیر باشد و اکنون خرید آنلاین امکان پذیر است.

همه گیری ، تحول دیجیتال را تسریع کرده است و طی چند سال آینده ، سیستم عامل های آنلاین اتومبیل می توانند تنها مورد مهم بعدی باشند.


منبع: night-sky.ir

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 31 مارس 2021 - نکته ای برای روز جهانی پشتیبان گیری ، با این رمزهای عبور بازی نکنید و Exchange Server هنوز در حال اجرا است

دیدگاهتان را بنویسید