Trend Micro در سال 2021 همکاری های آموزشی خود را در کانادا گسترش دهد


شرکت نرم افزاری امنیت سایبری چند ملیتی ایالات متحده و ژاپن Trend Micro اعلام کرده است که امسال همکاری های آموزشی خود را در کانادا گسترش می دهد.

به عنوان بخشی از همکاری اخیر ترند میکرو با سیمون دانشگاه فریزر ، که در سپتامبر سال 2020 شروع می شود ، شرکت نرم افزاری می گوید آن را فراهم می کند سخنرانی های دوره ، تمرینات آزمایشگاهی و ارزیابی در زمینه امنیت ابر برای اولین گروه از دوره کارشناسی ارشد جدید دانشگاه علوم کامپیوتر – تمرکز امنیت سایبری.

2017 نظرسنجی جهانی نیروی کار امنیت اطلاعات (GISWS) گزارش می دهد که پیش بینی می شود کمبود جهانی کارگران ماهر در زمینه امنیت سایبری تا سال 2022 به 1.8 میلیون نفر برسد. حتی برخی از تخمین های محافظه کارانه نیز دلسرد کننده نیست. گزارش GISWS برای سال 2017 پیش بینی می کند که آمریکای شمالی تا سال 2022 265،000 موقعیت بیشتر در امنیت سایبری نسبت به نیروهای ماهر داشته باشد. همچنین گزارش می دهد که 68٪ از متخصصان فناوری اطلاعات معتقدند که تعداد زیادی مأمور امنیتی در سازمان آنها وجود دارد .

محمد طیبی ، محقق امنیت سایبری و مربی برنامه در دانشگاه سایمون فریزر ، در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: “همانطور که می دانیم ، تقاضا برای مهارت برای صنعت ما به دلیل تأثیرات همه گیر COVID-19 واقعاً افزایش یافته است.” “ما واقعاً از داشتن یک شریک متخصص مانند Trend Micro بسیار هیجان زده هستیم که به دانش آموزان ما کمک می کند تا از مدرسه به سمت کار راحت تر حرکت کنند زیرا آنها در حال حاضر مهارت و تجربه امنیت سایبری را کسب می کنند.”

حتما بخوانید:
ERA می گوید خیریه های کانادا به کامپیوتر نیاز فوری دارند

با در نظر گرفتن 16 تا 20 ماه ، این برنامه درسی فرصت هایی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا خطرات سایبری مرتبط با زیرساخت های ابر و برنامه های کاربردی مورد استفاده در ابر را کشف کنند. علاوه بر این ، Trend Micro می گوید دانش آموزان با استفاده از برخی از راه حل های CloudOne Trend Micro مربوط به مدیریت پایه محافظت از ابر و استفاده از خود محافظت در محل کار ، مهارت های مورد نیاز برای تأمین این محیط ها را در محیط آزمایشگاه AWS فرا می گیرند. .

آنتوان سایکالی ، مدیر CTO در ترند میکرو کانادا ، در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: “مأموریت Trend Micro این است که دنیا را به مکانی امن برای اشتراک اطلاعات تبدیل کند و ما اعتقاد داریم که این کار با آموزش آغاز می شود. “هم در اتاق هیئت مدیره و هم در کلاس ، ما متعهد هستیم که به نسل بعدی متخصصان امنیت سایبری آموزش دهیم تا اطمینان حاصل شود که آینده تجارت کانادایی در میان تهدیدات سایبری رو به افزایش است.

براساس کارهای قبلی

این شرکت می گوید این مشارکت گام دیگری است که برای ارتباط دانشجویان کانادایی با بینش صنعت و فرصت های شبکه در حالی که آنها هنوز یاد می گیرند برداشته شده است.

در سال 2017 ، اوا چن مدیر عامل Trend Micro برای تقویت تلاش های این شرکت در زمینه های آگاهی از مصرف کننده و آموزش ایمنی دیجیتال ، ابتکار Trend Micro را برای آموزش ایجاد کرد. طرح والدین از سه برنامه ایمنی دیجیتال پشتیبانی می کند ، یعنی ایمنی اینترنتی برای کودکان و خانواده ها (ISKF)، امنیت اینترنت برای مشاغل کوچک (ISSB)، و آموزش امنیت سایبری برای دانشگاهها (CEU).

حتما بخوانید:
اسباب بازی - آیا بعد مهم است؟

از زمان راه اندازی آن در سال 2008 ، اولین برنامه ISKF به میلیون ها نفر در سراسر جهان رسیده است. بعداً ISSB و CEU توسط این شرکت در سال 2017 راه اندازی شد که هدف آنها ارتقا awareness سطح آگاهی از ایمنی اینترنت ، سواد دیجیتال و قابلیت های حفاظت از بدافزار برای دنیای دیجیتال امن تر است. این شرکت با چندین دانشگاه در سراسر جهان مشارکت دارد ، SFU جدیدترین شریک آن است.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید