Telus International Lionbridge AI را به مبلغ 1.2 میلیارد دلار خریداری می کند


Telus International ، یکی از زیرمجموعه های Telus که خدمات برون سپاری جهانی برای خدمات مشتری و خدمات IT دیجیتال را ارائه می دهد ، Lionbridge AI را به مبلغ 1.2 میلیارد دلار خریداری کرده است.

Lionbridge AI بخشی از Lionbridge Technologies است که در حاشیه نویسی ، اعتبار سنجی و زبانشناسی برای جمع آوری داده ها تخصص دارد ، همه در کابین خدمات Telus International قرار دارند. در بیانیه مطبوعاتی کسب ، Telus International به طور خاص به تصمیم حاشیه نویسی Lionbridge AI ، سیستمی برای برچسب گذاری داده ها برای متن ها ، تصاویر و فیلم ها به زبان های مختلف پرداخت تا بتوان از آنها در سیستم های هوش مصنوعی استفاده کرد.

“با افزودن هوش مصنوعی Lionbridge ، Telus International به پیشرفت ورود خود به بازار با رشد سریع خدمات جدید اقتصادی ادامه خواهد داد ، که به تیم ما این امکان را می دهد تا با تقاضای حاشیه نویسی داده های چند زبانه با کیفیت بالا ، از برنامه های مهم AI پشتیبانی کند. Darren Entvistle ، مدیر عامل شرکت Telus ، در بیانیه ای گفت. “ما به عنوان یک تیم و شرکت ترکیبی ، کاملاً قادر به پاسخگویی به نیازهای نهایی هایپر مدرن و نابودکننده های صنعتی در سیستم های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای تولید محصولات و خدمات هوشمندتر و ارائه تجارب استثنایی مشتری خواهیم بود. “

بین سال های 2017 و 2018 ، Telus ربات چت AI خود را برای پاسخگویی به سوالات اصلی مربوط به سرویس هایی که در غیر اینصورت برای مراکز تلفنی آن مورد استفاده قرار می گیرند ، راه اندازی کرد. این شرکت در اوایل سال جاری گفت که chatbot بیش از 4.1 میلیون تماس را تخلیه کرده است و مورد تحسین مشتریان و کارمندان آن قرار گرفته است.

حتما بخوانید:
اسباب بازی موظف است در کسب و کار شما تأثیر بگذارد

انتظار می رود این معامله در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 بسته شود.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید