Telus از CRTC برای اضافه کردن هزینه اضافی به پرداخت‌های کارت اعتباری درخواست می‌کند


غول مخابراتی Telus از کمیسیون رادیو تلویزیون و ارتباطات از راه دور کانادا (CRTC) درخواست مجوز برای اضافه کردن 1.5 درصد هزینه اضافی به صورت حساب مشتریان خود که با کارت اعتباری پرداخت می کنند، کرده است. در صورت تایید، این هزینه اضافی می تواند از اوایل اکتبر اعمال شود.

برای یک مشتری در آلبرتا با قبض تلفن همراه 100 دلار، به عنوان مثال، هزینه اضافی پرداخت را به 106.66 دلار افزایش می دهد: 100 دلار برای هزینه پایه، 5 دلار برای GST، یک اضافه هزینه 1.58 دلار برای پرداخت کارت اعتباری به اضافه هشت سنت GST اضافی. هزینه اضافی

Telus در درخواست خود از CRTC گفت: “شرکت قصد دارد از اواسط آگوست به مشتریان فعلی خود از شارژ جدید اطلاع دهد.”

Telus از رگولاتور می خواهد تا در مورد این پیشنهاد تا 7 سپتامبر تصمیم بگیرد و مایل است جمع آوری هزینه های جدید را از 17 اکتبر آغاز کند. در بیانیه ای به اخبار سی بی سیتلوس گفت که در حالی که CRTC هنوز در مورد این موضوع تصمیم نگرفته است، اما این یک معامله تمام شده است.

این شرکت استدلال کرد که بسیاری از ارائه دهندگان خدمات ضروری دیگر در حال حاضر هزینه هایی را برای پرداخت با کارت اعتباری دریافت می کنند، از جمله آژانس درآمد کانادا، شهر تورنتو، و ارائه دهندگان برق و گاز مانند Enbridge، Epcor، BC Hydro، FortisBC و Alectra.

این شرکت گفت: «این کارمزدها به ما کمک می‌کند تا برخی از هزینه‌های پردازشی را که برای پذیرش پرداخت‌های کارت اعتباری متحمل می‌شویم، بازیابی کنیم، و میانگین هزینه برای اکثر مشتریان حدود 2 دلار خواهد بود. تراکنش بدهی یا به وسیله دیگر. Telus اضافه کرد که اکثر مشتریانش در حال حاضر از طریق روشی پرداخت می کنند که هزینه اضافی را متحمل نمی شود.

حتما بخوانید:
یک داروهای گیاهی بسازید که هر کسی به آن افتخار کند

برندهای خواهر تخفیف Telus Koodo و Public Mobile مشمول هزینه نخواهند شد و همچنین مشتریان در کبک مشمول هزینه نخواهند شد.


منبع: night-sky.ir