TekSavvy از CRTC می خواهد که فروش پیشنهادی Freedom Mobile به Videotron را مسدود کند، می گوید که این قانون ارتباطات از راه دور را نقض می کند.


TekSavvy عقب نشینی نمی کند. ارائه‌دهنده خدمات اینترنت مستقل (ISP) مستقر در انتاریو از CRTC (کمیسیون رادیو تلویزیون و مخابرات کانادا) می‌خواهد تا فروش پیش‌شرط Freedom Mobile به Vidéotron را به عنوان بخشی از تصاحب 26 میلیارد دلاری راجرز شاو بررسی کند.

TekSavvy می گوید که ادغام کاملاً به یک معامله جانبی بستگی دارد که ماده 27 (2) قانون مخابرات را نقض می کند.

در طول جلسات دادگاه رقابت، راجرز استدلال کرد که نرخ های عمده فروشی تعیین شده توسط CRTC برای ISP هایی که دسترسی به شبکه های حامل بزرگ را اجاره می کنند بسیار بالا است و به Vidéotron اجازه نمی دهد خارج از کبک رقابت کند، که به گفته TekSavvy، تاییدی است که راجرز به Vidéotron دسترسی خواهد داد. به شبکه پهنای باند خود با نرخ های ترجیحی که کمتر از نرخ های تنظیم شده CRTC است. این نرخ های ترجیحی ناعادلانه هستند زیرا برای سایر ISP ها مانند TekSavvy قابل دسترسی نیستند.

اندی کاپلان-میرث، معاون نظارتی و امور اپراتور TekSavvy گفت: “بزرگترین ادغام در تاریخ بخش مخابرات کانادا بر اساس توافقنامه های عمده فروشی غیرقانونی است.” CRTC صلاحیت انحصاری این موضوع را دارد و باید قبل از تصمیم نهایی وزیر در مورد ادغام تصمیم خود را اتخاذ کند.

TekSavvy شکایت کرد که مذاکرات این معامله به نیروهای طبیعی بازار بستگی ندارد، بلکه بیشتر به تلاش های راجرز برای رفع موانع نظارتی برای دستیابی به آن بستگی دارد.

نایب رئیس TekSavvy گفت: «این طعنه آمیز است که انحصارطلب مخابراتی کانادا – شرورترین مخالفان مقررات CRTC عمده فروشی – با موفقیت به دادگاه رقابت استدلال کردند که رقابت مبتنی بر عمده فروشی تنها راه حل مناسب برای رفع نگرانی های رقابتی با این ادغام است. بینش و تعامل پیتر نواک.

حتما بخوانید:
Fascinating Cosmetic Factory China Tactics That Can Help Your Business Grow

ISP مستقل استدلال کرد که این فقط می تواند اتفاق بیفتد زیرا وزیر شامپاین تصمیم CRTC در سال 2019 برای کاهش نرخ های عمده فروشی تنظیم شده خود را در می 2022 رد کرد. TekSavvy می‌گوید که بل و راجرز با موفقیت وزیر شامپاین را متقاعد کردند که نرخ‌های عمده‌فروشی بالاتر و ویران‌کننده‌ای را بر ISP‌های مستقل اعمال کند، که متعاقباً شرکت‌های مخابراتی آن‌ها را به دست آوردند و سپس نرخ‌های خود را ثابت کردند، بنابراین رقابت مبتنی بر عمده‌فروشی حذف شد.

یک هفته پیش، TekSavvy از وزیر شامپاین خواست تا معامله Rogers/Shaw/Vidéotron را با اشاره به نگرانی‌های رقابتی مشابه مسدود کند.

وزیر شامپاین قرار است پس از رسیدگی به درخواست تجدیدنظر اداره رقابت در ژانویه، حکم نهایی خود را صادر کند. 24، اگرچه ممکن است تصمیم او تا زمانی که کمیته پارلمانی مسائل را در جلسات استماع در ژانویه بررسی کند به تعویق بیفتد. 25.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید