TechLok سیستم ضد سرقت جیبی را برای لپ‌تاپ‌ها در نمایشگاه CES معرفی کرد


شرکت امنیت رایانه ای TechLok Solutions در نمایشگاه CES 2023 در لاس وگاس، نوادا، از LapLok، یک راه حل ضد سرقت جیبی، که برای محافظت از لپ تاپ یا سایر وسایل خود در برابر دزدان دست به دست می شود، رونمایی کرد.

Laplok روی میز نصب شده است

LapLok دارای یک بازوی نصب افقی چسب نیمه دائمی است که ابتدا آن را به پشت لپ تاپ خود وصل می کنید. سپس می توانید آن بازوی پایه را به دهانه LapLok وصل کنید و سپس بازوی پایینی را به ارتفاع دلخواه تنظیم کنید و روی میز یا زیر دستی ببندید. هنگامی که LapLok در جای خود قرار دارد، فقط آن را به سمت پایین بکشید تا محکم شود.

این ابزار همچنین دارای یک سیستم مدیریت رمز عبور هوشمند است که به شما امکان می دهد رمز عبور خود را در زمانی که نیاز دارید LapLok را آزاد کنید و رایانه خود را جابجا کنید، وارد کنید. رمزهای عبور به راحتی از طریق سیستم LapLok قابل تغییر و مدیریت هستند.

دکمه های کد لاپلاک

این دستگاه همچنین دارای یک هشدار قابل تنظیم است که در صورت اقدام به سرقت تا 100 دسی بل می رسد. بسته به نیاز یا موقعیت مکانی خود، می‌توانید میزان صدای زنگ LapLok را روی صدای زیاد، متوسط، کم یا به طور کلی خاموش کنید.

رایان آنگوت، رئیس LapLok می‌گوید: هر 53 ثانیه یک نفر قربانی سرقت لپ‌تاپ می‌شود. «با افزایش سرسام آور حرکت کار از هر نقطه، فرودگاه‌ها، کافه‌ها و مکان‌های کاری مشترک همگی به محل دزدی لپ‌تاپ تبدیل شده‌اند. ما LapLok را طراحی کردیم تا به عنوان نگهبان امنیتی جیبی شما خدمت کند. LapLok به کاربران این امکان را می دهد که با خیالی آسوده و با خیالی آسوده کار کنند و بدانند که دستگاه و داده های شما به جایی نمی رسد، حتی اگر چند دقیقه از اینجا و آنجا دور شوید.

حتما بخوانید:
بایگانیها فروشگاه فایل - میلیونر باش

LapLok در حال حاضر از طریق وب سایت تأمین مالی جمعی Indiegogo به تنهایی یا در بسته بهره وری به قیمت 102 دلار کانادا در دسترس است که شامل یک قفسه تلفن و یک BagLok برای محکم کردن کیف یا کیف دیگر در LapLok است. علیرغم یادداشت Indiegogo مبنی بر اینکه فقط به ایالات متحده ارسال می شود، Angott گفت که تمام سفارشات Indiegogo بدون در نظر گرفتن اینکه از کجا آمده اند، در ماه مه انجام خواهند شد و از اواسط ماه مه، مشتریان در ایالات متحده، کانادا و مکزیک خواهند بود. می توانید LapLok را در آمازون یا مستقیماً از وب سایت LapLok خریداری کنید.

ویدیویی از LapLok در حال اجرا را اینجا ببینید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید