Sun Life AWS را به عنوان ارائه دهنده فناوری ابری خود انتخاب می کند


Sun Life ارائه دهنده خدمات مالی بین المللی مستقر در تورنتو امروز اعلام کرد که با خدمات وب آمازون (AWS) توافق کرده است از مجموعه فناوری های خود ، از جمله تجزیه و تحلیل ، یادگیری ماشین ، ذخیره سازی ، امنیت و پایگاه های داده ، برای تبدیل شدن به یک سازمان مبتنی بر ابر استفاده کنید.

Sun Life CIO Laura Money

Sun Life چند سال پیش شروع به کار با AWS کرد و اکنون سیستم عامل های رایانش ابری و API های مورد نیاز خود را به عنوان ارائه دهنده ابر خود انتخاب کرده است ، “ارزش اینکه چگونه فناوری ابر می تواند به ما کمک کند با در نظر گرفتن بینش مشتری ، قابل پیش بینی ، فعال و شخصی باشیم.” ترجمه آنها به روشهای دیجیتالی جدید برای کمک به مشتریان. ” تجارت او.چچ

او گفت که شرایط توافق “به دلایل رقابت” فاش نشده است.

به عنوان بخشی از حرکت خود برای تسریع تحول دیجیتالی و ارائه تجربیات جدید مشتریان از طریق ابر ، سان لایف می گوید همچنین اولین شرکتی در کانادا است که برنامه آموزش مهارت های ابری همه جانبه را با استفاده از انجمن مهارت های AWS راه اندازی کرده است. این برنامه اکنون در سراسر جهان در دسترس کارکنان آن است.

این طرح که Cloud Catalysts (برنامه توسعه مهارتهای توسعه ابر) نامیده می شود ، بر جذب و توسعه بهترین استعدادها متمرکز است. این برنامه متخصصان ابری Sun Life را با مربیان AWS گرد هم می آورد تا آموزش متقابل و آموزش عملی را برای ایجاد مهارت های ابری در سراسر سازمان ارائه دهد. طی چند ماه آینده ، Sun Life اولین 450 کارمند تجاری و فنی را با این برنامه مجوز می گیرد و به آموزش بیشتر کارکنان برای تسریع در استفاده از ابر و توسعه قابلیت های جدید مشتری و داخلی ادامه می دهد.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار ، 16 جولای - تبلیغات فیس بوک ؛ Netflix به بازی های ویدیویی نگاه می کند. اپل می گوید: "اکنون بخر ، بعداً پرداخت کن"

مانی می گوید: “من روزی را در سر می پرورم که صبح اطلاعات مشتریان را دریافت می کنیم و تا عصر راه حل ارائه می دهیم.” “من بسیار هیجان زده هستم که بدانم ما می توانیم این رویا را با انجام کار متفاوت تیم هایمان با استفاده از AWS محقق کنیم.”


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید