Shopify راه حل تجارت الکترونیکی مرزی را راه اندازی می کند


Shopify بازارهای Shopify را معرفی کرده است ، یک راه حل تجارت بین المللی مرزی که هدف آن کمک به خرده فروشان مستقل برای فروش به مصرف کنندگان در سراسر جهان است.

راه حل این کار را با خرده فروشان در هر اندازه ای امکان می دهد که از فروشگاه Shopify برای شناسایی ، راه اندازی ، راه اندازی و بهینه سازی برای فروش در بازارهای بین المللی استفاده کنند.

عوارضی مانند تبدیل ارز ، محلی سازی زبان ، ارائه روش های پرداخت محلی و عوارض گمرکی و مالیات بر واردات می تواند مانع فروش م internationalثر بین المللی باشد. برای به حداقل رساندن این موانع ، Shopify می گوید به طور پیش فرض با راه اندازی Shopify Markets جهانی می شود ، که به عنوان یک مرکز متمرکز با تمام ابزارهایی که معامله گران برای مدیریت تجارت جهانی نیاز دارند ، توصیف می کند.

Shopify Markets ، همراه با راه حل های موجود مانند دامنه های بین المللی و چند ارز ، با هدف از بین بردن پیچیدگی تجارت بین المللی و افزایش تجارت فرامرزی برای تجار Shopify انجام می شود. شرکت تجارت الکترونیک جهانی می گوید خرده فروشان در سال 2020 با استفاده از دو ابزار فرامرزی 20 میلیارد دلار فروش داشته اند.

“به عنوان یک مارک کانادایی با مشتریان در آمریکای شمالی ، Shopify به ما اجازه داد تا تجارت خود را در خانه در کانادا و ایالات متحده گسترش دهیم. مدیریت چندین فروشگاه تجارت الکترونیک در مناطق مختلف می تواند یک چالش باشد و توانایی متمرکز کردن تلاش های دیجیتالی ما کارآیی فوق العاده ای را ایجاد می کند. ” “در Vitruvi ، ما از راه اندازی Shopify Markets بسیار هیجان زده هستیم. این یک فرصت منحصر به فرد برای ساده سازی عملیات تجارت الکترونیکی ما در عین ارائه تجربه خرید مرتب برای مشتریان ما – در هر کجا که آنها زندگی می کنند و خرید می کنند ، فراهم می کند. ”

حتما بخوانید:
سینی نشا چگونه کار می کند؟

در 30 روز منتهی به 31 ژوئیه 2021 ، تقریباً نیمی از خرده فروشان کانادایی که به Shopify می فروشند در خارج از مرزها به فروش می رسند. علاوه بر این ، در همان مدت ، تقریباً نیمی از ترافیک مصرف کنندگان به خرده فروشان کانادایی بین المللی است ، سخنگوی Shopify گفت. itbusiness.caبه

با Shopify Markets ، خرده فروشان می توانند بازارهای جدیدی را باز کرده و مشاغل خود را به روی مشتریان جهانی تر باز کنند. معامله گران سپس می توانند این بازارها را از طریق داشبورد مرکزی واحد مدیریت کنند نگاهی به کل تجارت آنها همچنین به معامله گران کمک می کند تا عملیات بین المللی را با بینش عملی و تنظیمات هوشمند بهینه کنند.

علاوه بر این ، Shopify Markets به تجار اجازه می دهد تا تجربه شخصی را برای هر بازار ارائه دهند و به آنها اجازه می دهد موارد زیر را سفارشی کنند:

  • ارزهای محلی و روشهای پرداخت
  • قوانین قیمت گذاری و گرد کردن قیمت های بازار
  • در دسترس بودن محصولات در بازار
  • دامنه های محلی با بهینه سازی خودکار موتورهای جستجو
  • به طور خودکار ارز / زبان صحیح را بر اساس کشور خریدار نمایش می دهد
  • محاسبه عوارض گمرکی و مالیات بر واردات از طرف خریدار برای از بین بردن هزینه های شگفت انگیز تحویل محصول (تجار اکنون می توانند هنگام پرداخت این هزینه ها را حساب کنند)

هارلی فینکلشتاین ، رئیس Shopify می گوید: “به عنوان یک شرکت کارآفرین ، Shopify همیشه به خرده فروشان ما ابزار مورد نیاز برای تجارت در خارج از مرزها را می دهد.” “ما معتقدیم که آینده خرده فروشی در همه جا وجود دارد. و با Shopify Markets ، ما این امر را برای خرده فروشان – صرف نظر از اندازه و بودجه – آسان تر می سازیم تا آرمان های جهانی خود را به واقعیت تبدیل کنند. “

حتما بخوانید:
10 بهترین چوب بیلیارد کیو در سال 2022

تجارت الکترونیک جهانی یک سال رکورد در سال 2020 داشت: به گفته eMarketer’s فروش تقریباً 26 درصد افزایش یافت و به 4.2 تریلیون دلار رسید. به روز رسانی تجارت الکترونیک جهانی به به طور فزاینده ای ، این فروش ها در خارج از مرزها اتفاق می افتد. تا سال 2022 ، eMarketer’s تجارت الکترونیکی مرزی ، گزارش ایالات متحده تخمین می زند که بیش از یک چهار خریدار آمریکایی از خرده فروش در یک کشور خارجی خرید کرده اند.

منبع: eMarketer

Shopify Markets n استدر دسترس برای دسترسی سریع در سراسر جهان این شرکت می گوید این راه حل در ماه های آینده به همه خرده فروشان ارائه می شود.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید