Shopify برای ارتباط سازندگان با برندها، Collabs را راه اندازی می کند


پلتفرم تجارت الکترونیک Shopify برنامه Collabs را راه‌اندازی کرده است، برنامه‌ای که به سازندگان کمک می‌کند تا حمایت‌ها و مشارکت‌هایی برای افزایش درآمد خود پیدا کنند.

Shopify در بیانیه مطبوعاتی خود گفت که علیرغم اینکه بازار سازندگان به 100 میلیارد دلار تخمین زده می شود، اکثر سازندگان برای حفظ خود تنها از طریق محتوایشان تلاش می کنند. فقط چهار درصد از سازندگان محتوا را تمام وقت تولید می کنند. برعکس، تجار و برندها نیز می‌توانند برای یافتن کانال‌های مناسب برای تبلیغ محصولات خود تلاش کنند. هدف Shopify Collabs رسیدگی به مشکل در هر دو طرف است.

مربوط: Shopify 10 درصد از نیروی کار جهانی خود را اخراج می کند

مراحل به اندازه کافی ساده به نظر می رسند. هنگامی که یک سازنده یک حساب Shopify Collabs باز می کند، می تواند در میان بازرگانان موجود در برنامه مرور کند و برندی را پیدا کند که به بهترین وجه با محتوای آنها مطابقت داشته باشد و برای همکاری اعمال شود. در صورت پذیرفته شدن، آن‌ها کمیسیونی برای محصولات آن برند دریافت می‌کنند که از طریق لینک آن‌ها خریداری می‌شود.

دکمه اعمال همکاری Shopify در برنامه
سازندگان می توانند به راحتی از طریق برنامه Collabs برای مشارکت با مارک های مرتبط درخواست دهند. منبع: Shopify

پورتال Collabs همچنین تجزیه و تحلیل هایی را برای ردیابی عملکرد مشارکت ارائه می دهد.

علاوه بر Collabs، Shopify همچنین یک فروشگاه تجارت الکترونیکی کم‌هزینه و بدون کد را برای سازندگان، و ادغام مستقیم با بزرگترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، از جمله اینستاگرام، توییتر، TikTok، YouTube و غیره ارائه می‌دهد.

Shopify Collabs در حال حاضر برای همه بازرگانان در ایالات متحده و کانادا در دسترس است. سازندگان در ایالات متحده و کانادا می‌توانند امروز برای دسترسی زودهنگام درخواست دهند.

حتما بخوانید:
SAP در نظر دارد یک دفتر تحقیق و توسعه جدید در مونترال افتتاح کند


منبع: night-sky.ir