[ad_1]

کالج Seneca با همکاری مایکروسافت کانادا و بانک سلطنتی کانادا (RBC) برای ایجاد فرصت برای دانشجویان ، فارغ التحصیلان و متخصصان کانادایی که می خواهند از طریق سمینارهای رایگان Microsoft Azure Fundamentals مهارت های دیجیتالی را کسب کنند ، ایجاد کرده است.

این کارگاه ها شامل دوره های کوتاه مدت دو روزه ، هشت ساعته خواهد بود که طبق گفته مایکروسافت کانادا ، به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا مهارت های حیاتی را برای بهبود اقتصادی پس از یک بیماری همه گیر از جمله تجزیه و تحلیل داده ها ، هوش مصنوعی (AI) و گواهینامه محاسبات ابری کسب کنند. انتظار می رود حداکثر 6000 دانشجو در آن شرکت کنند.

“خواه آموزش مجدد باشد و هم اینکه از نو شروع شود ، روشن است که مهارت های مورد نیاز برای برتری در شغل امروز در حال تغییر است. ما وظیفه داریم به جوانان کمک کنیم تا خود را برای این تغییر آماده کنند. ” “از طریق پشتیبانی ما از این همکاری ، ما می دانیم که جوانان بیشتری قادر به شناسایی ، فرمول بندی و ایجاد مهارت های لازم برای موفقیت خواهند بود.”

این ابتکار ادامه برنامه مهارتهای کانادایی مایکروسافت است که در سپتامبر گذشته و بخشی از آن اعلام شد RBC Future Launch ، تعهد 500 میلیون دلاری RBC برای تجهیز جوانان کانادایی به مهارت های لازم برای مشاغل فردا.

کوین پسکر ، رئیس مایکروسافت کانادا گفت: “همه گیری تقریباً در هر صنعت تحول دیجیتال را تسریع کرده و منجر به تقاضای بیشتر برای مهارت های ابری ، داده ها و هوش مصنوعی شده است.” “برای پاسخگویی به نیازهای اقتصاد دیجیتالی رو به رشد کانادا و دادن مهارت های لازم به کانادایی ها برای استفاده از فرصت های بازار کار ، صنعت و دانشگاه باید با همکاری یکدیگر شکاف را برطرف کنند و به باز کردن قفل کمک کنند. نوآوری

آمار کانادا از 12000 شرکت کانادایی بین 3 تا 24 آوریل در مورد چگونگی تأثیر COVID-19 بر آنها تحقیق کرد و دریافت که تقریباً از هر 5 شرکت یکی از آنها بیش از 80٪ کارکنان خود را کاهش می دهد ، که منجر به بسیاری از کانادایی ها می شود مهارت های دیجیتالی جدیدی را با کسب و کار کسب کنید که نیروی کار خود را دوباره آموزش می بیند و کارمندان باهوش بیشتری را در اختیار شما می گذارد.

بسیاری از صنایع به دلیل همه گیری مداوم آسیب جدی دیده اند و تغییر کار به کار از راه دور و تسریع تحول دیجیتال شکاف مهارت ها را عمیق تر کرده است. تجهیز کارگران به مهارت جستجو و آموزش مجدد آنها برای بقای شرکت ها ضروری است.

همانطور که پیشنهاد می دهید مبانی Microsoft Azure Workshop Free ، Seneca ، Microsoft و RBC اظهار داشتند كه آنها تضمین می كنند كه این مهارتهای اساسی بدون موانع ارائه می شود و به توسعه نیروی كانادایی با شناخت كامل از رایانش ابری كمك می كنند كه در بیشتر محیطهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

این سمینارها در این ماه شروع می شوند و تا پایان ماه ژوئن ادامه دارند. شرکت کنندگان علاقه مند می توانند اکنون در سمینارها ثبت نام کنند به سنکا سایت اینترنتی.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir