Salesforce همکاری با AWS را عمیق تر می کند


Salesforce همکاری خود را با خدمات وب آمازون (AWS) گسترش داده است تا مشتریان بتوانند مدل‌های هوش مصنوعی (AI) سفارشی را با استفاده از Amazon SageMaker، سرویس مدل‌سازی یادگیری ماشین (ML) AWS، در کنار انیشتین، فناوری هوش مصنوعی Salesforce بسازند. ادغام جدید در Dreamforce 2022 اعلام شد.

این مشارکت به دنبال دسترسی دانشمندان و توسعه دهندگان داده به داده های بلادرنگ از Salesforce Customer 360 و همچنین از منابع دیگر مانند دریاچه های داده AWS برای ساخت و آموزش مدل های ML در Amazon SageMaker، با استفاده از چارچوب یا ابزار انتخابی خود است.

سپس مشتریان می توانند بین مدل های ساخته شده انیشتین، سازندگان مدل نقطه و کلیک، یا مدل های آموزش دیده و مستقر شده توسط Amazon SageMaker، از قبل آموزش دیده یا سفارشی ساخته شده برای تقویت پیش بینی ها و بینش ها در پلتفرم Salesforce یکی را انتخاب کنند.

Salesforce Genie که در Dreamforce نیز اعلام شده است، ادغام را فعال می کند. Genie یک پلتفرم داده‌های بی‌درنگ مشتری است که Salesforce Customer 360 را تقویت می‌کند، به Amazon SageMaker برای آموزش مدل دسترسی داده و تماس‌های استنتاج بلادرنگ SageMaker را برای تقویت پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی در هر نقطه از پلتفرم Salesforce فعال می‌کند.

Ankur Mehrotra مدیر Amazon SageMaker گفت: “بزرگترین چالشی که مشتریان امروز با آن روبرو هستند این نیست که آنها داده ای ندارند، بلکه این است که داده ها به هم متصل نیستند، و جمع آوری بینش های تجاری یا به راحتی عملی کردن آن داده ها دشوار است.” در AWS با آمازون SageMaker و Salesforce، هدف ما حل این چالش با فعال کردن دانشمندان داده و توسعه دهندگان برای ساخت، استقرار و اجرای موفق مدل‌های یادگیری ماشینی با کیفیت بالا در مقیاس است.

حتما بخوانید:
15 علت گرم نکردن مایکروفر و سولاردام + راه حل تعمیر24


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید