Pinterest راه های جدیدی برای ایجاد مشارکت تجاری با هزینه پرداخت به سازندگان منتخب ارائه می دهد


Pinterest مورد جدیدی را معرفی می کند ابزار مشارکت پولی، که می گوید به سازندگانی که محتوای مارک دار می کنند اجازه می دهد مارک ها را مستقیماً در پین های مفهومی خود برچسب گذاری کنند ، و پس از تأیید نام تجاری برچسب ، Idea Pin دارای برچسب “مشارکت پولی” خواهد بود.

این ابزار در حال حاضر برای انتخاب سازندگان 19 کشور از جمله کانادا در دسترس است.

“Pinterest کار بتای ما را با سازندگانی آغاز کرده است که قبلاً با آنها روابط جهانی برقرار کرده ایم. سخنگوی Pinterest گفت: همانطور که ما بیشتر می آموزیم و پیشنهادات خود را گسترش می دهیم ، این مورد را به سازندگان بیشتری نیز گسترش می دهیم. شاونا فریدبرگ گفت: itbusiness.ca.

ابزار علامت گذاری محصول Idea Pin
منبع: Pinterest

این به عنوان روشی جدید برای سازندگان در ایجاد مشاغل خود و کسب درآمد از طریق مشارکت با مارک های محتوای حمایت شده خدمت می کند. که آنها را خواهد ساخت پین های کامل می توانید در حین انجام این کار خرید کنید با توجه به سرویس اشتراک گذاری تصویر و رسانه های اجتماعی ایالات متحده ، برای سازندگان آسان تر است که مشارکت های تجاری را کشف کرده و از تخصص خود برای ارتباط واقعی با Pinners استفاده کنند.

“Pinterest مکان شادی برای لیست استعدادهای تأثیرگذار ما است. آنها برای الهام گرفتن و یادگیری چیزهای جدید به آنجا می روند. این همچنین مکانی است که آنها می توانند ارزش بیشتری برای پیروان خود ارائه دهند. با حرکت جسورانه Pinterest ، که به سازندگان اجازه می دهد از تلاش های خود درآمد بیشتری کسب کنند ، استعداد ما قادر به بازگشت همه تلاش های سخت خود است. او همچنین شرکای تجاری آنها را تشویق می کند تا با استفاده از تمام ویژگی های شگفت انگیز Pinterest ، راه های جدیدی برای همکاری با آنها بیابند. ما خوشحالیم که می بینیم چگونه همکاری بین سازندگان و مارک ها توسعه می یابد. ” سارا کونار ، رئیس شرکت تأثیرگذار بازاریابی و تولید محتوا کانادایی Platform Media & Management.

حتما بخوانید:
قیمت میلگرد [ قیمت روز میلگرد از تمامی تولید کنندگان برتر ایران ]

علاوه بر این ، Pinterest می گوید ابزار برچسب گذاری محصول Idea Pins را برای همه حساب های تجاری در ایالات متحده و بریتانیا راه اندازی کرده است و در ماه های آینده به دسترسی به سازندگان بین المللی ادامه می دهد. این ابزار جدید سازندگان را قادر می سازد تا پین های ایده آل خود را با یکی از میلیون ها پین محصول در Pinterest علامت گذاری کنند.

“Pinterest مکانی است که هنرمندان با ایده های الهام بخش و فعال در آن یافت می شوند. با این آخرین به روزرسانی ، ما سازندگان را قادر می سازیم تا به میلیون ها خریدار در پلت فرم دسترسی داشته باشند و درآمد حاصل از کار خود را ارائه دهند. سازندگان به دلیل الهام بخشی که به دنبال کنندگان خود می رسانند و فروش هایی که برای مارک ها تشویق می کنند ، شایسته پاداش هستند. خالقان برای مأموریت ما الهام بخشند تا همه را برای ایجاد زندگی مورد علاقه خود الهام بخشیم ، و ما برای ایجاد تجارت و موفقیت در Pinterest به همکاری با آنها ادامه می دهیم. ” 27 اطلاعیه مطبوعاتی.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید