Payments Canada Interac را به عنوان ارائه دهنده راه حل های تبادل سیستم پرداخت ریلی در زمان واقعی انتخاب می کند


Payments Canada Interac را به عنوان ارائه دهنده راه حل مبادله خود برای سیستم پرداخت در زمان واقعی آینده کانادا ، Rail Rail Time Rail (RTR) انتخاب کرده است.

در همکاری نزدیک با Payments Canada ، Interac از فناوری پشت سرویس Interac e-Transfer در طراحی ، ساخت و بهره برداری از راه حل RTD بورس سهام استفاده خواهد کرد. این شامل پشتیبانی از استاندارد پیام رسان ISO 20022 در پشتیبانی از اطلاعات پرداختی است که با هر پرداخت همراه است و همچنین رعایت استانداردهای مدیریت ریسک بانک کانادا برای سیستم های پرداخت شناخته شده.

“اینتراك به عنوان یك شركت كانادایی مفتخر است كه با كار با Payments Canada برای ساخت RTR ، نقش منحصر به فردی در ترسیم آینده پرداخت ها برای كشور ما دارد. تجربه ما با تعامل داشتن انتقال الکترونیکی به طور منحصر به فرد ما را واجد شرایط بازی در این نقش می کند. این سرویس تقریباً در زمان واقعی است و در سال 2020 764 میلیون تراکنش را تسهیل کرده است که یک رکورد در تمام مدت است. ج تعامل داشتن انتقال الکترونیکی ، ما در حالی که تخصص خود را در زمینه ابزارهای خوب ، قابلیت همکاری ، همه گیر بودن ، انتقال و انتقال پول در زمان واقعی و مدیریت در همه م institutionsسسات مالی ارائه می دهیم ، از م technologicalلفه های اصلی فناوری برای پشتیبانی از مبادله RTD برخوردار هستیم. ” IT World Canada در یک ایمیل “ایجاد روش های جدید برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات و انتقال پول برای کانادایی ها پیامدهای مثبتی برای آینده اقتصاد ما به همراه خواهد داشت.”

حتما بخوانید:
Trilliant ردیابی مصرف آب را به عصر داده محور می آورد

متصل:

نوسازی پرداخت ها در کانادا

کانادا مانند دیگر کشورها نیست که سیستم های پرداخت خود را مدرن کرده اند. این کشور یکی از معدود کشورهایی است که در فضای پرداخت خرده فروشی – Interac e-Transfer – که در حال حاضر برخی از نیازهای بازار مربوط به پرداخت های زمان واقعی را برآورده می کند ، تعهدی را به عهده دارد.

RTD بخشی اساسی از برنامه صنعت چند ساله Payments Canada برای نوسازی بیشتر زیرساخت ها ، قوانین و استانداردهای اساسی پرداخت در کانادا است. تحت مدیریت Payments Canada و تحت نظارت بانک کانادا ، RTR به کانادایی ها اجازه می دهد تا در چند ثانیه ، 24/7/365 ، پرداخت ها را شروع کرده و وجوه برگشت ناپذیر دریافت کنند.

ریلی در زمان واقعی طراحی شده است تا انواع موارد استفاده فردی و شغلی را که از در دسترس بودن وجوه قابل جبران در زمان واقعی و / یا استفاده از داده های پرداخت همراه با پرداخت ها بهره مند می شود ، فراهم کند. Rail در زمان واقعی جایگزین سریع و سرشار از داده برای چک و پرداخت با انتقال خودکار وجوه (AFT) ، Payments Canada را فراهم می کند ITWorldCanada.com

برخی از کاربردهای بالقوه که RTD اجازه می دهد ، همانطور که توسط Payments Canada شرح داده شده است ، شامل دولتهایی است که می توانند وجوه اضطراری را در چند ثانیه مستقیماً به حسابهای بانکی شهروندان اختصاص دهند. با اطلاعات پرداخت همراه با پرداخت ، شرکت ها می توانند به محض تغییر به مردم برای مدت زمان کار خود پرداخت کنند. این از اقتصاد رو به رشد کنسرت ها در کانادا و انعطاف پذیری استخدام یک تجارت و همچنین کسانی که پرداخت های فوری بیمه دریافت می کنند و منتظر بازرسی نیستند پشتیبانی می کند.

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 15 ژوئن 2021 - جهش بیت کوین بیش از 20 درصد ؛ مشکلات رزرو واکسن برای دوز دوم ؛ کارمندان مایکروسافت در مراکز داده می خوابیدند

انتظار می رود RTR در سال 2022 راه اندازی شود ، RTR شامل دو جز: است: یک جز component تسویه حساب و تسویه حساب و یک جز exchange تبادل. Interac دومین ارائه دهنده راه حل برای سیستم پرداخت لحظه به لحظه در کشور است که اولین Vocalink متعلق به Mastercard است. Vocalink سال گذشته توسط Payments Canada انتخاب شد تا م byلفه پرداخت RTR را مدیریت کند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید