OpenText CE 22.3 را برای تقویت نوآوری مدیریت اطلاعات ابری راه اندازی می کند


شرکت مدیریت اطلاعات OpenText نسخه‌های OpenText Cloud 22.3 (CE 22.3) را معرفی کرده است که برای ارائه انعطاف‌پذیری به مشتریان برای کار بر روی یک ابر خصوصی یا عمومی از طریق سرویس‌های ابری API یا خارج از ابر طراحی شده است، در حالی که در مناطق داده جهانی ایمن و سازگار است.

CE 22.3 بخشی از پروژه تیتانیوم OpenText است که در ژوئن 2022 راه اندازی شد تا سازمان ها را با یک پلت فرم مشترک برای دسترسی به همه نرم افزارها و سرویس های متن باز و انتقال بیشتر حجم کاری خود به فضای ابری ارائه دهد.

Mark J. Barrenechea مدیر اجرایی (مدیر عامل OpenText) گفت: “ما معتقدیم زمانی که کسب و کارها از طریق نحوه مدیریت داده ها و اطلاعات خود در چندین ابر باهوش تر، متصل و مسئولیت پذیرتر باشند، با پتانسیل کامل و با سرعت کامل عمل می کنند.” .

CE 22.3 محصولات جدید را معرفی می کند و قابلیت های جدیدی را به سرویس های OpenText موجود اضافه می کند:

  • یک محصول جدید Key Mediator، با قابلیت‌های کلید خود (BYOK) و کنترل رمزگذاری، طراحی شده برای تقویت انعطاف‌پذیری سایبری، در نرم‌افزار مدیریت محتوای سازمانی توسعه‌یافته OpenText و OpenText Documentum.
  • فرمت پیشرفته فایل Forensic Forensic 4 (AFF4) در OpenText EnCase Forensic و OpenText EnCase Endpoint Investigator که به محققان پزشکی قانونی اجازه می دهد تا شواهد جمع آوری شده از طریق ابزارهای متعدد در یک پرونده واحد را ایمن کنند.
  • OpenText Core Content CE 22.3، شامل ویجت های رابط کاربری عمومی (UI) Core Content برای ادغام محتوای اصلی با چندین سیستم داخلی است و به دنبال تسهیل و خودکارسازی فرآیندهای کاری است. در برنامه موبایل iOS برای پشتیبانی از کار از راه دور موجود است.
  • پیشرفت‌ها در OpenText Documentum for Life Sciences از راهنمایی‌های صنعت و بهترین شیوه‌ها برای مدیریت اسناد در طول چرخه عمر دارو با استفاده از یک منبع واحد برای محتوای تنظیم‌شده استفاده می‌کنند.
  • OpenText Active Access دوباره مفهوم‌سازی‌شده یک دسترسی ورود واحد (SSO) به اکوسیستم کسب‌وکار را برای کاربران داخلی و خارجی فراهم می‌کند و برای تقویت همکاری دیجیتال طراحی شده است.
  • موارد اضافه شده به OpenText Qfiniti Explore یک ویژگی داده چند کانالی را برای جمع آوری سریع داده ها و بینش از تعاملات مشتری در اختیار مشاغل قرار می دهد.
  • OpenText Media Management از Workflow Builder برای خودکارسازی انتشار محتوا در پلتفرم هایی مانند Vidyard، YouTube یا شبکه تحویل محتوا (CDN) و همچنین پشتیبانی از هوش مصنوعی Google Video برای تجزیه و تحلیل شی، مکان و فعالیت استفاده می کند. این ویژگی همچنین از یکپارچگی با شرکت مدیریت رسانه های اجتماعی Hootsuite پشتیبانی می کند.
حتما بخوانید:
Email Interview, April 19, 2022

این ویژگی‌های جدید که اکنون در دسترس مشتریان قرار گرفته‌اند، نشان‌دهنده دور اول به‌روزرسانی‌ها تحت پروژه Titanium است که قرار است سال آینده تکمیل شود.


منبع: night-sky.ir