OpenText از Cloud Editions 21.3 برای مدیریت بهتر اطلاعات در Cloud خبر می دهد


OpenText نسخه های ابری (CE) 21.3 را منتشر کرده است که شامل یک ویژگی جدید استدر حمایت از مدیریت اطلاعات ابری در مقیاس بزرگ ، این شرکت در بیانیه مطبوعاتی در تاریخ 20 ژوئیه اعلام کرد.

سازمان ها ابر را به عنوان یک ستون اصلی در استراتژی های دیجیتالی خود برای تحول و رشد می دانند. با ارائه مدیریت اطلاعات OpenText Cloud در مقیاس بزرگ ، EC 21.3 به مارك جی می گوید ، این اجازه می دهد تا شركت ها در هر اندازه هوشمند ، ایمن تر و از اتصال بیشتری برخوردار شوند. بارنچی ، مدیر عامل و مدیر ارشد فنی OpenText.

محصولات جدید راه حل ها و ادغام های تولید شده توسط CE 21.3 عبارتند از:

  • پلت فرم جدید داده مشتری OpenText CDP را تجربه کنید: از ویژگی های اصلی OpenText Experience Platform ، این شرکت می گوید که Experience CDP برای افزایش نرخ تبدیل مشتریان بالقوه از طریق ترکیب داده های مشتری از منابع داده شخص ثالث و شخص ثالث ، از جمله بستر بازاریابی Google ، طراحی شده است تا محصولات بیشتر هدف گذاری و تجارب شخصی و چند کاناله مناسب تر.
  • راه حل جدید AI ، OpenText Magellan Risk Guard: مجهز به 20 مدل هوش مصنوعی از پیش ساخته شده ، Risk Guard به سازمانها کمک می کند تا خطر را در 50 دسته از پیش تعریف شده مانند هویت (PII) ، مواد مخدر ، الکل و خشونت شناسایی کنند.
  • به روزرسانی در OpenText ECM تمدید شده برای دفتر 365: OpenText با ارائه یکپارچه سازی عمیق تر با Microsoft Teams می گوید این به روزرسانی برای ساده سازی همکاری ، بهره وری و ارائه کنترل اطلاعات سازگار انجام شده است.
  • API های جدید: ابر توسعه دهنده OpenText اکنون به API های جدیدی برای محتوا ، نمابر ، اعلان ، ضبط و خدمات امنیتی مجهز شده است. به گفته این شرکت ، API های جدید برای محافظت و نظارت در برابر تهدید در زمان واقعی به محافظت از اطلاعات محرمانه و کاهش خطر احتمالی حملات سایبری کمک می کنند. علاوه بر این ، OpenText اعلام کرد که Business Network Cloud خود اکنون اتصالات 135 API را در ابر SAP S / 4HANA ارائه می دهد ، به سازمانها امکان می دهد جریان داده های زمان واقعی را باز کنند و هنگام مهاجرت به ابر SAP S / 4HANA ، وقفه ها را به حداقل برسانند.
حتما بخوانید:
اینستاگرامم در مورد مواد شیمیایی چه چیزی می تواند به شما آموزش

به روزرسانی های ابر

CE 21.3 همچنین شامل به روزرسانی برای هر یک از ابرهای OpenText است.

ابر محتوای OpenText در حال تبدیل شدن به نوآوری است

این شرکت علاوه بر OpenText Extended ECM ، سه نوآوری اضافی نیز در خود معرفی کرده است ابر محتوا:

  • هسته OpenText برای برنامه های نظارتی، یک راه حل SaaS برای علوم زندگی است که به گفته این شرکت به سازمان ها کمک می کند تا پیشنهادهای نظارتی پیچیده را برنامه ریزی ، مدیریت و پیگیری کنند.
  • OpenText Core Share برای راه حل های SAP ، موجود در فروشگاه SAP برای ارائه همکاری از راه دور در ابر در فرآیند تجارت SAP.
  • OpenText Axcelerate ، که قابلیت مشاهده چت را بهبود می بخشد و قابلیت های جمع آوری پیشرفته را برای Google Workspace و Microsoft Exchange فراهم می کند.

ابر شبکه تجاری OpenText باهوش تر می شود

Cloud Cloud Business Business اکنون علاوه بر کانکتورهای API ، از لنزهای OpenText در OpenText Trading Grid Classic برخوردار است. به گفته این شرکت ، این امر قابلیت مشاهده در زمان واقعی معاملات B2B و قابلیت های گزارشگری جدید را با هدف افزایش بهره وری و ارتباطات فراهم می کند. علاوه بر این ، یک پلت فرم جدید اینترنت اشیا to برای ارائه API ها با عملکردهای داخلی سازی و فعال سازی و ایمن سازی دستگاه ها معرفی شده است.

OpenText Experience Cloud اکنون امکان شبکه سازی بیشتر را فراهم می کند

علاوه بر سیستم عامل جدید داده مشتری ، OpenText نیز راه اندازی شده است انجمن OpenText Voyager Connect، یک انجمن آنلاین برای تجربه دیجیتال و متخصصان مدیریت اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن و به اشتراک گذاشتن ایده ها ، محتوا و منابع. همچنین یک هیئت مدیره جدید شغلی معرفی می کند ، که بلافاصله برای همه پروژه های در حال اجرا با هدف کمک به تیم ها و سهامداران در بهینه سازی همکاری و رعایت ضرب الاجل ها ، دید سریع دارد. علاوه بر این ، OpenText Media Management ، که به عنوان یک سرویس مدیریت شده در OpenText Experience Cloud در دسترس است ، اکنون برای ساده سازی جستجوی تصویر و مدیریت دارایی ، با Shutterstock ادغام می شود.

حتما بخوانید:
Climate Neutral برنده جایزه برتر ScaleUP Accelerator اتحاد WEtech شد.

به روزرسانی های بیشتر OpenText Cloud & Protection Cloud

این شرکت اعلام کرد که OpenText EnCase Forensic و OpenText EnCase Endpoint Investigator اکنون اجازه جمع آوری مصنوعات موجود در شبکه های اجتماعی را از طریق برنامه های ذخیره سازی مشترک و ذخیره سازی از جمله Microsoft Teams ، Amazon S3 ، Dropbox و Box می دهد. علاوه بر این ، Webroot Security برای Chromebook اکنون شامل حفاظت از آنتی ویروس و فیلتر کردن وب است و آموزش Webroot Training Awareness محتوای منطقه ای و محلی را به زبانهای اضافی برای EMEA ارائه می دهد.

پیشرفت در Developer Cloud

نوآوری در Developer Cloud شامل مستندات API قابل دسترسی تر ، مطالب جدید یادگیری و یک انجمن توسعه دهنده جدید است.

و بیشتر…

این شرکت می گوید علاوه بر Risk Guard ، هر یک از ابرهای آن در CE 21.3 نیز توسط پشتیبانی می شود Amazon EMR Data Lake و مدل طبقه بندی متن طبقه بندی علوم زندگی با استفاده از عناوین موضوعات پزشکی (MeSH) و همچنین ادغام های عمیق تر بین مدیریت پرونده OpenText و محتوای هسته OpenText برای بهتر محتوا را به فرایندها متصل کنید.

علاوه بر این ، CE 21.3 نیز حمل می کند راه حل های جدید برای حمایت از صنایع اضافی ، از جمله خدمات آب و برق ، علوم زندگی ، دولت و تولید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید