Microsoft Ignite 2021: به روزرسانی ها و پیشرفت های بیشتر تیم


با پرونده هایی از تام لی.

این یک سنت سالانه است: مایکروسافت میزبان کنفرانس Ignite است و تعدادی از به روزرسانی های جدید تیم را اعلام می کند. غول فناوری امسال در جریان کنفرانس مجازی خود ناامید نشد.

Microsoft Teams Connect

کانال مشترک (منبع: مایکروسافت)

مایکروسافت می گوید در حالیکه کنترل نحوه دسترسی کاربران به داده ها و اطلاعات را حفظ می کند ، Connect از قابلیت های معمول استفاده شده Teams مانند چت ، جلسات ، همکاری بین برنامه ها و نوشتن همزمان مقاله استفاده می کند. با استفاده از کانالهای مشترک Teams Connect ، افراد یا سازمانهای مختلفی می توانند یک کانال واحد را به اشتراک بگذارند که سپس همه اعضا می توانند از محیط تیمهای مربوطه خود به آن دسترسی داشته باشند.

ویژگی Microsoft Teams Connect در حال حاضر برای مشاهده خصوصی در دسترس است و در اواخر سال جاری به صورت عمومی در دسترس خواهد بود.

طرح های جدید ارائه دهندگان و بازدید مخاطبان

مایکروسافت در حال معرفی سه ویژگی جدید برای کمک به ارائه دهندگان در ارائه حرفه ای ارائه ها و سایر مطالب و اطمینان از تعامل زیاد است. این موارد شامل PowerPoint Live ، Presenter Mode و Dynamic View است.

حالت رهبر (منبع: مایکروسافت)

در حال حاضر ، ویژگی عمومی PowerPoint Live in Teams به مجریان این امکان را می دهد تا جلسات جامع تری را برگزار کرده و جلسات را با یادداشت ها ، اسلایدها ، گفتگوی جلسات و شرکت کنندگان از یک نظر هدایت کنند. همچنین به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا با تجربه خود به مرور محتوا بپردازند و از حالت کنتراست بالا برای تجربه شخصی تر استفاده کنند.

با استفاده از حالت ارائه دهنده ، کاربران می توانند ارائه های شخصی را به مخاطبان خود ارائه دهند. به زودی انتظار می رود گزینه های جدیدی از جمله Standout که خبرخوان ویدیوی گوینده را در مقابل محتوای به اشتراک گذاشته شده نشان می دهد. گزارشگری که محتوا را به عنوان کمک دیداری بر روی شانه سخنران نشان می دهد. و Side-by-Side که نمایش ویدیویی میزبان را به همراه محتوای آنها هنگام ارائه نشان می دهد. مایکروسافت می گوید Standout در این ماه در دسترس خواهد بود ، به زودی گزارشگر ، ساید بای ساید و سایر گزینه ها ارائه می شوند.

نمای پویا (منبع: مایکروسافت)

نمای پویا در هفته های آینده در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. این به ارائه دهندگان کمک می کند تا گالری را در بالای پنجره جلسه قرار دهند و به برقراری ارتباط طبیعی چشم با مخاطبان کمک می کند.

تعامل را افزایش دهید

مایکروسافت نماهای گالری جدیدی را به اتاقهای تیم ، بلندگوهای هوشمند و سخت افزار صوتی و تصویری دارای گواهی بهینه سازی شده برای جلسات و مکالمات تیم های مایکروسافت ارائه داده است.

حتما بخوانید:
روند هشتگ 13 سپتامبر - مدیر عامل محاکمه Theranos راه اندازی می شود. فیس بوک فاکتور می خرد ؛ حافظه مجازی سامسونگ

نماهای جدید گالری که اکنون به صورت عمومی در دسترس است ، شامل حالت Together و گالری های بزرگ است که به همه شرکت کنندگان اجازه می دهد محتوای جلسه را ببینند ، خواه یک صفحه در اتاق باشد یا دو صفحه.

بلندگوهای هوشمند ، یک به روزرسانی مهم برای محل های کار ترکیبی است که در اواخر سال جاری برای بازبینی شخصی در دسترس خواهد بود ، شامل یک میکروفون ویژه هفت آرایه ای است که با استفاده از هوش مصنوعی صدای حداکثر 10 نفر را در جلسات شناسایی و تمایز می بخشد و نام و نام خانوادگی را اعمال می کند. مشخصات متن جلسه زنده برای اطمینان از محرمانه بودن و امنیت ، کاربران می توانند در هر زمان اسناد را فعال یا غیرفعال کنند.

علاوه بر این ، مایکروسافت مانیتور کنفرانس ویدیویی دل و دل را تأیید کرده استd Poly Studio P21 ، که میکروفون ، بلندگو ، دوربین و چراغها را یکپارچه می کند (فقط P21) ، همه برای جلسات و مکالمات تیمی بهینه شده است. کارمندان برای شروع می توانند رایانه خود را از طریق USB متصل کنند.

بیشتر:

مایکروسافت از سه ابر جدید ویژه صنعت خاص خبر می دهد

مایکروسافت می گوید نوار P15 Video نوین Poly یک دستگاه جانبی با نصب آسان است که نمایشگر موجود را به نقطه پایانی Teams تبدیل می کند. یکی دیگر از تجهیزات جانبی دارای مجوز تیم ها ، Cam130 جدید Aver ، دارای چراغ های یکپارچه ای است که به کاربران امکان می دهد بهترین افراد خود را در جلسات ویدئویی ارائه دهند.

ویژگی های امنیت ، حریم خصوصی و انطباق بهتر

تیم ها برای بهبود انطباق و ارائه محرمانه بودن اطلاعات بیشتر ، به روزرسانی های جدید حریم خصوصی را دریافت می کنند. تیم ها در نیمه اول امسال تجسم رمزگذاری به پایان برای مکالمات 1 به 1 را آغاز می کنند. مایکروسافت می گوید کاربران می توانند هنگام انتقال اطلاعات حساس ، این ویژگی را به طور انتخابی تغییر دهند.

کنترل های جلسات فقط برای دعوت در این ماه به صورت عمومی در دسترس خواهد بود. یک گزینه غیرفعال برای پشتیبانی ویدئویی و چند جغرافیایی ، که سازمان ها بهتر کنترل می کنند تا اطلاعات تیم های خود را در کجا ذخیره کنند ، در نیمه اول سال 2021 وارد می شود.

بازدید کنندگان از وبینارهای تعاملی بیشتر

به دلیل افزایش کار از راه دور ، مایکروسافت تعداد شرکت کنندگان در وبینارها را فقط برای بررسی از طریق تیم ها به 20000 نفر در پایان سال جاری افزایش داده است. همچنین تعداد شرکت کنندگان تعاملی را افزایش داد – یعنی. کسانی که می توانند در طول وبینار صحبت کنند و فیلم برداری کنند – حداکثر 1000 نفر. تیم ها همچنین می توانند گزارش های پس از رویداد را برای بررسی تعهد خود ارائه دهند.

حتما بخوانید:
گروهی متشکل از 80 سازمان کانادایی برای بهبود عدالت ، تنوع و گنجاندن در محل کار ، مجوز هوش مصنوعی را اعلام کرده اند

محدودیت جدید مخاطبان در این ماه به صورت عمومی در دسترس خواهد بود.

پیشرفت های Microsoft Viva

مایکروسافت برای تمرکز ابزارها و اطلاعات یادگیری در مورد روند کار و رفاه شخصی ، در ماه فوریه پلتفرم تجربه کارمندان ویوا را اعلام کرد. این امر عمدتا به عنوان مکمل تیم ها وجود دارد.

Microsoft Viva Insights (منبع: Microsoft)

Viva Connections ، مرکز خبر شخصی این شرکت ، معمولاً در ماه مارس در دسترس خواهد بود. این ماژول از طریق Microsoft Teams و سایر برنامه های Microsoft اطلاعات شخصی سازی شده را به کارمندان ارائه می دهد. این ماژول از گزینه های برنامه ریزی و هدف قرار دادن مخاطبان شیرپوینت برای ایجاد یک تجربه شخصی کارمند پشتیبانی می کند. مایکروسافت همچنین قصد دارد تابستان امسال پورتال تلفن همراه خود را راه اندازی کند. Viva Connections برای مشتریان موجود Microsoft 365 و Office 365 رایگان است.

ماژول Viva Learning در ماه آوریل بررسی عمومی را آغاز می کند. Viva Learning ابزاری را برای کمک به شما در به اشتراک گذاری و تخصیص منابع در یک سازمان فراهم می کند. Viva Learning یک افزودنی پولی برای مایکروسافت 365 است. قیمت گذاری نزدیک به در دسترس بودن کل اعلام خواهد شد.

در جریان ارائه Ignite ، مایکروسافت گفت که مردم هفت هفته در سال را صرف رمزگشایی اصطلاحات خاص یا برچسب زدن آن می کنند. به این ترتیب ، شرکت Viva Topics را ایجاد کرد ، ماژولی که محتوای شرکت را با استفاده از هوش مصنوعی تلفیق می کند. مباحث Viva می تواند اطلاعات پراکنده را در موضوعاتی که به راحتی قابل جستجو هستند ، سازماندهی کند. کاربران می توانند اطلاعات مربوطه را با استفاده از Viva Topics بدون ایجاد اختلال در روند کار موجود خود جستجو کنند. Viva Topics اکنون به صورت افزونه برای مشتریان Microsoft 365 در دسترس است.

Viva Insights ، ماژولی که فعالیت کاری را ردیابی می کند و بهزیستی شخصی را بهبود می بخشد ، هم اکنون در فروشگاه برنامه Teams در دسترس عموم در دسترس است. این برنامه می تواند گزارش خلاصه ای ناشناس از مدل ها و روندهای مختلف شرکت را ارائه دهد. Viva Insights همچنین برخی از ویژگی های رفاه شخصی مانند سفر مجازی به محل کار خود را که سال گذشته اعلام شد ، کسب می کند. مشتریان مایکروسافت 365 و آفیس 365 مجموعه اولیه اطلاعات شخصی را به صورت رایگان دریافت می کنند. داده های مربوط به مدیران و سازمان به عنوان مکمل از طریق تجزیه و تحلیل محل کار در دسترس است.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید