[ad_1]

نرم افزاری که به یک مسئله ریاضی حمله می کند و بیش از حد خودکار می کند یا صفحه را بهم می زند ، خبر خوبی برای دانش آموزانی مانند نیل کاوز است.

به همین دلیل است که او می گوید از Maple Learn استفاده می کند ، ابزاری آموزشی که توسط شرکت نرم افزاری Maplesoft مستقر در انتاریو ایجاد شده است. با دبیرستان مستقر در واترلو ، انتاریو IT World Canada اندکی پس از آنکه Maplesoft تأیید کرد Maple Learn را به مجموعه ابزارهای یادگیری آنلاین رایگان خود اضافه می کند. Maplesoft توسط ریاضیدانان ، معلمان ، دانشجویان ، مهندسان و دانشمندان در سراسر جهان استفاده می شود. 19 ژانویه آغاز رسمی Maple Learn بود ، اما بیش از 5000 نفر قبلاً Maple Learn را در دوره بتا عمومی خود از جمله Kaus استفاده کرده اند.

“Maple Learn عالی است زیرا به طور خودکار هر چیزی را ساده نمی کند و به شما امکان می دهد مشکلات خود را حل کنید در حالی که به عنوان یک ماشین حساب کامل عمل می کنید. همچنین به عنوان سندی کار می کند که در آن می توانید نوشتن و یادداشت برداری و حل مشکلات خود را شروع کنید. این ابزار حتی برای ورود سریع به ریاضیات واقعاً مثر است ، در حالی که نوشتن فهرست یا فهرست با استفاده از سایر ابزارهای مشابه بسیار زشت و کند است. من Maple Learn را پیدا کردم که به استثنای دست خط ، سریعترین ابزار برای ورود به ریاضیات با استفاده از صفحه کلید است. “

کاوس می گوید علاوه بر استفاده از آن به عنوان ابزاری برای حل مشکلات ، از Maple Learn برای گرافیک به دلیل پیچش سریع و راحتی آن استفاده می کند.

Maple Learn به عنوان یک محیط یادگیری آنلاین عمل می کند که در آن دانش آموزان و معلمان می توانند چه در کلاس و چه با آموزش از راه دور با یکدیگر همکاری کنند. به معلم اجازه می دهد تا مراحل دست ساز را با محاسبات انجام شده توسط Maple Learn ترکیب کند. منnstructors همچنین می تواند یک مطالعه تعاملی از عبارات ریاضی ایجاد کند ، به دانشجویان کمک می کند اثرات عوامل جدید اعمال شده در یک معادله را ببینند.

هر کسی می تواند برای یک حساب Maple Learn رایگان ثبت نام کند ، که دسترسی به همه قابلیت ها را با محدودیت برای استفاده روزانه امکان پذیر می کند. اشتراک حق بیمه ، که با مبلغ 6.99 دلار آمریکا در هر ماه در دسترس است ، دسترسی نامحدود را ارائه می دهد. این شرکت در یک خبرنامه گفت که مدرسان می توانند واجد شرایط یک حساب حق بیمه رایگان باشند.

وی توضیح داد: این ابزار بسیاری از بازخورد ارائه شده توسط دانش آموزان و معلمان را در طی سالها اعمال می کند Karishma Punvani ، مدیر مدیریت محصولات دانشگاهی در Maplesoft. بسیاری از ویژگی ها برای اطمینان از تعامل دانش آموزان با آنچه در اصل یک بوم ریاضی است و به دانش آموزان امکان می دهد خراش های مرغ و سایر محاسبات را هنگام کار با مشکلات ضبط کنند ، ساده شده اند. شلوغی صفحه کمتر ، اما ابزارهای زیادی است که می توانید با چند کلیک استفاده کنید. از آنجا که آموزش از راه دور بخشی از یادگیری روزمره است ، یادگیری از راه دور واقعی باید بهبود یابد.

“معلمان به ما گفتند اگرچه Maple ابزاری عالی برای انجام ، آموزش و یادگیری انواع ریاضیات است ، اما برخی از دانش آموزان آنها قدرت و گستردگی آن را قابل توجه می دانند ، خصوصاً در سالهای اولیه تحصیل. در نتیجه ، ما Maple Learn را ایجاد کردیم که گونه ای از افرا باشد که منحصراً به نیازهای معلمان و دانش آموزانی که ریاضیات را در دبیرستان و دانشگاه و همچنین دو سال اول دانشگاه تدریس می کنند ، متمرکز است. ” انتشار خبر “مطمئناً ، با همه گیر شدن بیماری و افزایش چشمگیر آموزش از راه دور ، فضای آنلاین بیش از هر زمان دیگری مهم است و ما امیدواریم که دانش آموزان و معلمان امسال درگیر آموزش از راه دور باشند که Maple Learn زندگی آنها را ساده می کند. کمی آسان تر . “

کاوس به این نشریه گفت ، Desmos و OneNote مایکروسافت در حال حاضر ابزاری هستند که مورد علاقه دانش آموزان دبیرستانی هستند و افزود که ورود ریاضیات به این ابزار بسیار آزار دهنده است.

Maple Learn جدیدترین عضو خانواده محصولات Maplesoft است. این شرکت گفت ، دانش آموزانی که در ابتدا از Maple Learn استفاده می کنند ، در صورت افزایش و افزایش نیازهایشان ، می توانند به Maple تغییر وضعیت دهند. علاوه بر هر دو محصول ، برنامه رایگان Maple Calculator وجود دارد که به دانش آموزان امکان می دهد نمودارهایی را بسازند و مشکلات تلفن را حل کنند ، اما همچنین برای بررسی دقیق تر این مشکلات را به Maple یا Maple Learn منتقل می کنند.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir