[ad_1]

IT World Canada فرصت های زیادی را برای زنان در این شرکت فراهم می کند تا به دلیل تلاش های خود به عنوان رهبران فناوری و تجارت شناخته شوند.

از امروز ، نامزدها برای تصدی مقام باز هستند زنان برتر در FinTech و Blockchain برنامه تشخیص

بر اساس گزارشی از CFA مونترال ، بیش از 600 شرکت فین تک در کانادا فعالیت می کنند و شرکت های جدید فین تک کانادایی به طور فزاینده ای به موارد عمودی مانند بیمه ، اعتبار و درهم تنیدگی بلاکچین و انواع ارزهای رمزپایه متعهد هستند.

سازمانهای حامی شامل انجمن بلاکچین کانادایی برای زنان ، اتحادیه رشد فین تک ، سازمان تأمین کنندگان پیش پرداخت کانادا ، شبکه WIT و کنسرسیوم بلاکچین کانادا هستند. سازمان دهندگان با جامعه دیجیتال کانادا ارتباط برقرار خواهند کرد تا زنان مبتکر و تأثیرگذار با بیش از دو سال تجربه در اکوسیستم رونق فین تک و بلاک چین را معرفی کنند.

آخرین مهلت نامزدها 16 آوریل 2021 است.

با ادغام روزافزون جامعه fintech کانادا و ارزهای جایگزین و فناوری های بلاکچین در صنعت مالی ، نیاز به نقش های امنیتی مانند رمزگذاری ، محافظت از هویت ، خطر و انطباق بیشتر خواهد شد. و صحبت از امنیت است …

رول افتخار امنیت سایبری

این دومین دور از جستجوی ITWC برای یافتن بهترین زنان در کانادا در زمینه امنیت سایبری است.

ITWC ، اتحاد امنیت و پایداری زنان (WISECRA) و مجمع امنیت زنان کانادا برای راه اندازی دومین برنامه سالانه شناسایی بهترین زنان در امنیت سایبری با یکدیگر متحد شده اند.

در صورتیکه آن را از دست دادید:

بهترین زنان در جشن امنیت سایبری: مروری بر Honouree [2020]

ابتکار بهترین زنان در امنیت سایبری برای شناخت زنانی که صنعت امنیت کانادا را به جلو سوق داده اند ، ایجاد شد. در سال 2020 ، فرصت برای یک لیست افتخاری بیش از 170 نامزد را از سراسر کانادا و از همه بخش ها جذب کرد.

حامیان برنامه و تعطیلات 28 جولای Aptum و VMware هستند. سازمانهای پشتیبانی اضافی شامل زنان در امنیت سایبری (انتاریو) ، ویلیس کالج و شبکه WIT هستند.

هر کسی که علاقه مند به معرفی شخصی باشد می تواند این کار را در اینجا انجام دهد.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir