IT Business LifeLabs برای بهبود خدمات بهداشت روان مجازی در انتاریو به Telus Health پیوست ITBusiness.ca


این هفته ، LifeLabs اعلام کرد که در حال همکاری با Telus Health برای بهبود دسترسی به خدمات بهداشتی برای مشتریان MyCareCompass در انتاریو است.

چارلز براون ، رئیس و مدیرعامل LifeLabs ، در یک بیانیه مطبوعاتی در تاریخ 5 مه گفت: “بیش از 3 میلیون کاربر انتاریو به پورتال LifeLabs اعتماد می کنند تا ابزارهای دیجیتالی مناسبی برای کمک به آنها در مدیریت سفر خود ارائه دهند. “هدف ما از این مشارکت این است که دسترسی پیشرفته تری به خدمات آنلاین در اختیار مشتریان خود قرار دهیم که آنها را قادر می سازد نتایج بهداشتی بهتری را برای زندگی خود حفظ کنند.”

پورتال MyCareCompass LifeLabs خدماتی مانند رزرو قرار ملاقات ، نتایج آزمون آنلاین و ویژگی های جدید را ارائه می دهد ، از جمله یک بازار آنلاین با ارائه محصولات بهداشتی ، سلامتی ، سبک زندگی و خدمات ، که در آن خدمات مشاوره مجازی جدید ارائه می شود. این همکاری به شما امکان می دهد کاربران MyCareCompass در انتاریو قرارهای ملاقات 50 دقیقه ای در زمینه بهداشت روان از طریق Babylon را از طریق برنامه تلفن همراه Telus Health در تلفن های هوشمند رزرو کنند.

جلسات توسط مشاوران مجرب ثبت نام شده در سطح کارشناسی ارشد ارائه می شود که مراقبت هایی را ارائه می دهند که نیازها و اهداف منحصر به فرد هر فرد را برآورده می کند. LifeLabs خاطرنشان کرد: مشتریان همچنین این فرصت را خواهند داشت که رزومه مشاور را از قبل بخوانند تا ارائه دهنده مراقبت را که فکر می کنند بیشتر با نیاز آنها مطابقت دارد انتخاب کنند.

حتما بخوانید:
دانلود 50 فیلم برتر تاریخ سینما جهان

به زودی مطالعه انجمن بهداشت روان کانادا دریافت که 44 درصد از افراد خارج از منازل گفته اند که سلامت روانی آنها از زمان شیوع بیماری همه گیر شده است. شصت و هفت درصد از افرادی که از قبل بهداشت روانی داشتند ، سطح بالایی از اضطراب / نگرانی را گزارش کردند. همچنین نشان می دهد که کانادایی ها برای پشتیبانی از نیازهای بهداشتی خود همچنان به مراقبت های مجازی در طی یک بیماری همه گیر اعتماد می کنند.

“ما می بینیم که بحران بهداشت روان در کانادا در میان همه گیر جهانی که باعث فشار روحی ، جسمی و مالی قابل توجهی می شود ، افزایش می یابد. و ما می دانیم که کانادایی ها به حمایت چند بعدی احتیاج دارند. “گفت: Jugi Sihota ، معاون رئیس جمهور ، Consumer Health ، Telus. “دسترسی به پشتیبانی بهداشت روانی و همچنین پزشکی خانوادگی به همان اندازه مهم است و Telus Health متعهد است اطمینان حاصل کند كه مردم انتاریو علاوه بر متخصصان بهداشت متفقین ، در كجا و هر زمان كه بیشتر به آن احتیاج دارند ، دسترسی به این مراقبت را بهبود می بخشند. توسط سرویس بهداشتی Telus. “


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید