Intuit از استارت آپ های متمرکز بر هوش مصنوعی دعوت می کند تا برای برنامه شتاب دهنده جدید خود اقدام کنند


شرکت جهانی پلت فرم مالی Intuit ، همراه با استودیوی سرمایه گذاری و شرکت سرمایه گذاری خطرناک Highline Beta ، اخیراً از راه اندازی شتاب دهنده جدیدی برای استارت آپ های هوش مصنوعی (AI) خبر داده است.

Intuit Prosperity Accelerator: هوش مصنوعی یک محیط مجازی بدون سرمایه و مبتنی بر چالش ها است برنامه شتاب پنج ماهه برای شرکتهای مبتنی بر بذر مبتنی بر بذر آمریکای شمالی که دارای راه حلهای مبتنی بر هوش مصنوعی با محصولاتی در بازار هستند که هدف آنها حل چالشهای مالی است ، طراحی شده است.

اپلیکیشن ها تا 31 آگوست 2021 باز هستند و این شرکت می گوید امسال شش تا هشت استارت آپ را انتخاب می کند. متقاضیانی که یک راه حل مبتنی بر هوش مصنوعی دارند که حداقل در یکی از سه زمینه زیر برای چالش مشخص شده توسط Intuit جای می گیرد ، می توانند درخواست دهند:

  • پول بیشتر: راه حل های پول هوشمند را باز کنید و به نگه داشتن پول بیشتر در جیب مردم کمک کنید.
  • اطمینان کامل: به مشاوره تخصصی دسترسی پیدا کنید و به مردم اعتماد به نفس لازم را برای انتخاب آگاهانه مالی بدهید.
  • بدون کار: بلافاصله ارزش را از طریق فعل و انفعالات بدون اصطکاک تحویل داده و فرایندهای دستی را از بین ببرید.

می گوید Intuit برنامه های کاربردی شرکت ها برای پیشآموزش یا مراحل بعدی نیز بر اساس انطباق با مضامین برنامه و زمینه های مورد علاقه ، شامل یادگیری ماشین ، مهندسی دانش و پردازش زبان طبیعی در نظر گرفته می شود. علاوه بر این ، شرکت های نوپای بین المللی که می توانند ارزش خود را برای بازار آمریکای شمالی ثابت کنند ، می توانند اعمال شوند.

حتما بخوانید:
آمازون گیمز یک استودیوی توسعه در مونترال افتتاح می کند

استارت آپ های منتخب به شبکه مشاوره شرکت ها و سرمایه گذاران ، مربیگری ویژه ، و فرصتی برای سرمایه گذاری های بعدی از Highline Beta. همچنین دسترسی انحصاری به متخصصان هوش مصنوعی ، مربیان تجارت و یک جامعه تازه تاسیس فارغ التحصیلان ، این شرکت در وب سایت خود ذکر کرده است.

ارین بوری ، بنیانگذار و مدیرعامل پلتفرم آنلاین خودکار Willful ، و فارغ التحصیلان شتاب دهنده رونق Intuit ، به کانادا گفتند ITBusiness.ca که آنها ما چیزهای زیادی درباره روش Intuit Design for Delight آموختیم و ویلد امیدوار است که در آینده نوعی مشارکت با Intuit ایجاد کند.

“مأموریت ما در Willful ارائه ابزارهای ساده و مقرون به صرفه برای برنامه ریزی املاک برای کانادایی ها است ، دقیقاً مانند ماموریت Intuit برای ساده کردن روند تشکیل پرونده مالیات از طریق بسته نرم افزاری TurboTax. ما دوست داشتیم که بخشی از شتاب دهنده های پر رونق Intuit باشیم ، زیرا در مورد چگونگی شرکای Intuit با شرکت های کوچک اطلاعات بیشتری کسب کردیم و همچنین در مورد روش Design for Delight آنها ، که به ما کمک می کند به مشتریان خود نزدیک شویم و آزمایش های مربوط به بهبود تجربه آنها را شروع کنیم ، یاد گرفتیم. این یک فرصت عالی برای یادگیری از یک برند کلاس جهانی و ملاقات با دیگر شرکتهای نوپایی بود که چالشهای مشابه ما را تجربه می کنند. “

این برنامه از 4 اکتبر 2021 شروع می شود و با یک روز تظاهرات در فوریه-مارس 2022 به پایان می رسد ، به عنوان برنامه دومین برنامه سالانه Intuit ، ساختن بر روی او شتاب دهنده مقدماتی برای رونق Intuit 2020. شتاب دهنده

حتما بخوانید:
هشتگ روند - Ticketmaster یک حریف را هک می کند. اپل فروشگاه های خود را در انگلیس متوقف می کند. بیشتر مزخرفات توطئه 5G

گروه اول این برنامه شامل هشت شرکت تازه تاسیس بود و با مشارکت TechTO با یک رویداد نمایشی به پایان رسید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید