IBM و Adobe برای ارائه دوره های طراحی بصری بصورت آنلاین در حال همکاری هستند


IBM هفته گذشته آن را اعلام کرد به صورت آنلاین ارائه می دهد اصول اولیه طراحی دوره های آموزشی و اعتبار نشان دیجیتال با همکاری Adobe.

از طریق IBM ارائه می شود SkillsBuild برای دانش آموزان برنامه و در دسترس از 1 سپتامبر ، صکار دوره یک منبع رایگان است که برای همه آزاد است ، اما برای دانش آموزان 14 تا 18 ساله که می خواهند تحصیلات متوسطه خود را به پایان برسانند یا برای کسانی که می خواهند در STEM کار کنند و گواهینامه نشان دریافت کنند توصیه می شود. برای رزومه های تحصیلی و حرفه ای ، IBM سخنگو گفت itbusiness.ca

دوره اصول طراحی اولیه که به زبانهای انگلیسی ، پرتغالی برزیل و اسپانیایی موجود است ، به زبان آموزان کمک می کند تا تشخیص دهند که طراحی خوب چگونه به نظر می رسد ، به آنها اجازه می دهد از طراحان باتجربه بشنوند و منابعی را در اختیار آنها قرار دهند تا به آنها در اجرای اصول طراحی در پروژه های واقعی کمک کنند. دانش آموزان می توانند ارزش قوام بصری ، تعادل و نسبت را کشف کنند. علاوه بر این ، آنها به دوره های آماده شده در زمینه ابزارهای خلاق استاندارد صنعتی مانند Adobe Photoshop ، Adobe Illustrator ، Adobe InDesign و سایر دوره های تعاملی دسترسی دارند.

معلمانی که از دوره اصول طراحی اولیه استفاده می کنند ، می توانند پیشنهادات رایگان دیگری برای کمک به آنها در باز کردن خلاقیت دانش آموزان خود در Adobe Education Exchange پیدا کنند.، با توجه به IBM.

حتما بخوانید:
وقتی ستون فقرات با مشکل مواجه می‌شود

جاستینا نیکسون سانتیل ، نایب رئیس IBM و رهبر جهانی ابتکارات مسئولیت اجتماعی شرکت گفت: “IBM از Adobe برای همکاری در زمینه محتوا که می تواند به آماده سازی دانش آموزان از هر قشر در زمینه نیروی کار حرفه ای کمک کند تشکر می کند.” “دانشجویانی که برای حرفه ای در هر صنعتی آماده می شوند باید در مورد تعدادی از مهارت های فنی و انسانی احساس خوبی داشته باشند. همکاری بین Adobe و IBM با هدف الهام بخشیدن به خلاقیت و کمک به دانش آموزان برای تبدیل شدن به ارتباطات بهتر و اعضای تیم با پیوستن فزاینده به ردیف متخصصان در محل کار ، کمک می کند.

مشارکت IBM با Adobe شامل سایر فعالیتهای یادگیری تعاملی و خودارزیابی است ، مانند فعالیتی که به دانش آموزان اجازه می دهد شخصیت های مختلف خلاقانه ای را که می توانند از طریق هنرهای تجسمی بیان کنند کشف کنند. بر اساس تحقیقات روانشناسی ، IBM می گوید این تمرین به دانش آموزان کمک می کند تا توانایی خلاقانه خود را در همه زمینه های زندگی ، از جمله محل کار ، درک کرده و به حداکثر برسانند. این آزمون عادات و گرایش های دانش آموزان را ارزیابی می کند ، مانند طرز تفکر ، عمل و جهان بینی آنها. فراگیران می توانند بفهمند که آیا آنها هنرمند ، متفکر ، ماجراجو ، خالق ، تولید کننده ، رویاپرداز ، مبتکر یا بصیر هستند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید