Google Workspace به روز رسانی هایی را برای ساده سازی عملکرد ترکیبی معرفی می کند


این هفته ، گوگل به روزرسانی هایی را برای Google Workspace اعلام کرد تا کاربران را از کار از راه دور به کارهای ترکیبی آسان تر کند.

در یک پست وبلاگ در 8 سپتامبر ، گوگل تعدادی از به روز رسانی ها ، از جمله تغییرات در Google Chat و Google Meet ، افزونه های سخت افزاری نمونه کارها برای همکاری و ادغام شخص ثالث را شرح داد. این غول فناوری همچنین راهنمای ناوبری برای عملیات ترکیبی را منتشر کرده است که می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری کنید.

تغییرات در Google Workspace:

Google Chat

گوگل اعلام کرد که Spaces در سرویس چت گوگل خود در حال حاضر برای همه کاربران در دسترس است. فضاها (که قبلاً اتاق نامیده می شد) چت روم های جداگانه ای در Google Chat هستند. بر اساس یک پست وبلاگ گوگل ، “فضاها می توانند یک مرکز همکاری مرکزی ، هم در زمان واقعی و هم به صورت غیر همزمان” باشند ، که به کاربران اجازه می دهد در چت به جای چت تصویری یا ایمیل همکاری کنند. Spaces همچنین با خدمات فضای کاری مانند Google Docs ، Calendar ، Drive ، Spreadsheets ، Slides و Google Meet ادغام می شود.

کاربران می توانند کل سابقه چت را در Spaces مشاهده کنند ، بنابراین پیام های مهم را پس از تغییر کار شخصی به کار از راه دور از دست نمی دهند.

گوگل قصد دارد در ماه های آینده ویژگی های بیشتری را به Spaces اضافه کند ، مانند بهبود قابلیت های جستجو که به کاربران اجازه می دهد همه چیز را در تاریخ فضا جستجو کنند.

علاوه بر این ، کاربران به زودی به جریانهای جاسازی شده نیز دسترسی خواهند داشت و به کاربران اجازه می دهند به هر پیام خاصی در فضا پاسخ دهند. ناوبری بهینه نیز به Chat اضافه می شود و به کاربران اجازه می دهد از یک مکان به صندوق ورودی ، اتاق چت و جلسات خود دسترسی داشته باشند.

حتما بخوانید:
لوله فلکسیبل - پترو صنعت آنارام

تقویم گوگل

کاربران Google Calendar علاوه بر اینکه می توانند به صورت حضوری یا آنلاین برای قرارهای ملاقات تعیین کنند ، می توانند مکان کار خود را به طور منظم برنامه ریزی کنند. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا همکاران خود را در زمان حضور در دفتر و زمان آنلاین بودن زودتر از موعد نشان دهند. این ویژگی برنامه ریزی قرار ملاقات ها را آسان می کند و تصمیم می گیرد که بسته به برنامه کارکنان ، ملاقات حضوری یا آنلاین بهتر است.

Google Meet

Google Meet شامل چندین ویژگی جدید است که تجربه کار از راه دور یا ترکیبی را برای بسیاری از افراد افزایش می دهد. Google Meet به زودی زیرنویس های زنده ای در جلسات خواهد داشت که به انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، آلمانی و پرتغالی موجود است. زبانهای دیگر به آرامی اضافه می شوند.

Google Meet همچنین Google Meet Calling را اضافه می کند ، که به کاربران امکان می دهد فقط تماس های صوتی ، یک به یک برقرار کنند ، که به آنچه گوگل “ارتباطات خود به خود” می نامد اجازه می دهد.

Google در ماه نوامبر یک حالت همراه برای Google Meet راه اندازی می کند. این به کاربران این امکان را می دهد تا هنگام استفاده از صدا و تصویر در اتاق ، به راحتی با لپ تاپ خود در جلسات شرکت کنند ، به عنوان مثال در یک اتاق کنفرانس. این ویژگی به کاربران امکان می دهد صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارند ، به چت ها دسترسی داشته باشند ، نظرسنجی ها را انجام دهند و در حین پرسش و پاسخ س questionsالات خود را مطرح کنند.

گسترش سخت افزار و ادغام شخص ثالث

گوگل همچنین مجموعه سخت افزارهای Google Meet خود را گسترش می دهد. این شرکت دستگاه های ویدئویی کنفرانس همه کاره جدید را معرفی کرده است که با کیت های اتاق به اتاق کار می کنند.

حتما بخوانید:
تولید کننده تخصصی انواع پارتیشن اداری

سری One Desk 27 یک دستگاه 27 اینچی است که برای فضاهای مشترک کوچک یا رومیزی در دفتر یا خانه طراحی شده است. Board One Board 65 یک دستگاه 4K 65 اینچی است که می تواند با یک پایه اضافی برای انعطاف پذیری بیشتر پیکربندی شود و هر اتاقی را به یک مرکز همکاری ویدیویی تبدیل کند.

گوگل همچنین چندین دستگاه شخص ثالث جدید مانند Logitech Rally Bar Mini و Rally Bar را معرفی کرده است ، سیستم های ویدیو کنفرانس همه جانبه که به دیوار اتاق ها یا ادارات کوچکتر متصل می شوند. یکی دیگر از دستگاه های شخص ثالث که معرفی خواهد شد Rayz Rally Pro است ، یک ایستگاه بلندگوی تلفن همراه از Appcessori. می تواند به طور خودکار Google Meet را برای تماس های ویدئویی راه اندازی کرده و کیفیت صدای دستگاه های تلفن همراه را بهبود بخشد.

در 8 سپتامبر ، گوگل قابلیت همکاری بین دستگاه های Webex سیسکو و سخت افزار Google Meet را اعلام کرد. کاربران به زودی می توانند جلسه ای را در Google Meet در مورد سخت افزار Webex و بالعکس شروع کنند. قابلیت همکاری مکالمات Meet و Webex توسط سری One Board 65 ، Series One Desk 27 ، بقیه مجموعه سخت افزاری Google Meet و همچنین Room Room ، Room Kit ، Series Desk و Board Series توسط Webex پشتیبانی می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=kgki-lRVIeg

منبع: کانال YouTube Webex

راهنمای ترکیبی

گوگل همچنین منابع دیگری را برای کمک به کارهای ترکیبی معرفی کرده است. او راهنمایی به نام “Navigating Work Hybrid: The Google Workspace Handbook” ایجاد کرد. این دفترچه راهنمایی برای کارهای ترکیبی ارائه می دهد ، اما عمدتا بر این است که کدام ابزار فضای کار بر اساس وظیفه مورد نظر به بهترین نحو به کاربران خدمت می کند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید