DoorDash با اعلام اولین مرکز مهندسی بین المللی در تورنتو ، 50 مهندس استخدام خواهد کرد


امروز ، DoorDash ، مرکز آخرین مایل مستقر در ایالات متحده ، اعلام کرد که در حال گسترش حضور کانادایی خود با یک مرکز مهندسی جدید در تورنتو است.

این خبر نشانگر این شرکت است اولین راه اندازی بین المللی سایت مهندسی

DoorDash در یک خبر منتشر شده در تاریخ 12 مه ، گفت که قیصر حبیب ، رهبر پیشکسوت مهندسی با تجربه زیادی را در هدایت تیم های بزرگ مهندسی متمرکز بر عملکرد ، برای هدایت سایت جدید استخدام کرده است.

متصل:

توییتر یک مرکز مهندسی جدید در تورنتو راه اندازی خواهد کرد [Full story]

با راه اندازی مرکز مهندسی جدید Pinterest مشاغل فنی بیشتری به تورنتو می آیند [Full story]

این شرکت می گوید تا پایان سال حداقل 50 مهندس برای توپی از طریق نقش عقب ، جلو و موبایل استخدام خواهد کرد. آنها به عنوان بنیانگذاران سایت به حبیب خواهند پیوست.

“همانطور که DoorDash به جوامع جدیدی در سراسر جهان گسترش می یابد ، ضروری است که ما استعداد فنی را برای کمک به ما در ساخت یک بستر ریشه در ماموریت خود برای توانمندسازی اقتصادهای محلی و پشتیبانی از نیازهای دائمی مشتری ، داشر و خرده فروشان در سراسر جهان ، استخدام کنیم. اندی فانگ ، بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری DoorDash ، در بیانیه مطبوعاتی 12 مه گفت. “به عنوان اولین مرکز مهندسی بین المللی ما ، تیم موسس برای ایجاد محصولات و برنامه های تأثیرگذار که DoorDash را به موفقیت در کانادا و فراتر از آن تبدیل می کند ، حیاتی خواهد بود. تورنتو به یک قطب فناوری جهانی باورنکردنی تبدیل شده است ، و در نظر گرفتن اهداف بلند پروازانه و رشد بازار کانادا ، انتخاب یک شهر به عنوان یکی از سایت های مهندسی ما یک انتخاب طبیعی بود. “

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 26 آوریل 2021 - تأثیر بیت کوین بر محیط زیست ؛ جان دیر مالکانی را استخدام می کند که در کانادا استخدام می کنند؟

مهندسان در زمینه راه اندازی خدمات خرده فروشی جدید ، شامل ایجاد کانال های خرده فروشی جدید برای شرکای تجاری برای گسترش فروش خود ، مقیاس گذاری DoorDash ، سکوی تدارکات Drive و ساخت محصولات کمک به خرده فروشان در مناطق جغرافیایی جدید با مفاهیم آشپزخانه جدید فقط برای تحویل ، کار خواهند کرد. به گفته DoorDash ، هنگامی که شام ​​محدود می ماند.

با این گسترش ، DoorDash به سومین شرکتی تبدیل شد که مرکز مهندسی خود را در تورنتو امسال تأسیس کرد.

نخست وزیر انتاریو داگ فورد در بیانیه جداگانه مطبوعاتی گفت: “DoorDash به عنوان رهبر نوآوری و فناوری ، برای موفقیت در انتاریو ایجاد شد.” “ما در حال آماده سازی زمینه برای بهبود اقتصادی قوی در انتاریو هستیم و شرکت هایی مانند DoorDash نقش مهمی در موفقیت آینده ما خواهند داشت. با استعداد و تعهد عمیق ما در زمینه کاهش کارنامه ، یک بار دیگر انتاریو بهترین حوزه قضایی جهان برای انجام تجارت خواهد بود. “

DoorDash اولین بار در سال 2015 در کانادا راه اندازی شد و امروز به بیش از 150 انجمن و بیش از 30،000 شریک تجاری در سراسر کشور خدمات ارائه می دهد. در حال حاضر در چهار شهر از جمله تورنتو ، مونترال ، ونکوور و کلگری دفاتر دارد.

این شرکت می گوید که قصد دارد نقش های خود را برای تمام جنبه های تجارت ادامه دهد و کل کارمندان شرکت کانادایی شرکت را تا پایان سال 2021 به 200 نفر برساند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید