Dell Technologies و Red Hat همکاری خود را برای سرعت بخشیدن به DevOps در محیط های چند ابری گسترش می دهند.


Dell امروز اعلام کرد که همکاری دیرینه خود را با ارائه‌دهنده پیشرو محصولات نرم‌افزار منبع باز Red Hat گسترش می‌دهد تا استقرار و مدیریت زیرساخت‌های داخلی و کانتینری را در محیط‌های چند ابری ساده‌تر کند.

اشش گفت: «این کار مشترک به ساده‌سازی نحوه رسیدگی سازمان‌ها به پویایی در حال تغییر فناوری اطلاعات سازمانی کمک می‌کند و تیم‌های فناوری اطلاعات را قادر می‌سازد تا برنامه‌های کاربردی را برای یک بار در استقرار در محل بسازند، اما چابکی برای اجرای آن‌ها در هر جایی که نیاز است در وسعت ابر هیبریدی باز را حفظ کنند». بادانی، معاون ارشد، رئیس بخش محصولات کلاه قرمزی.

راه حل های جدید عبارتند از:

ظروف Dell APEX برای Red Hat OpenShift

این همکاری به سازمان‌های IT (فناوری اطلاعات) و توسعه‌دهندگان آن‌ها راه‌حل Container-as-a-Service درون محل و کاملاً مدیریت شده توسط Dell در زیرساخت Dell ارائه می‌دهد. این بدان معناست که مشتریان می توانند نیازهای توسعه دهندگان را بدون نیاز به ساخت و مدیریت زیرساخت فیزیکی خود برآورده کنند. راه حل جدید که به صورت اشتراک ارائه می شود، با یک مدیر موفقیت مشتری APEX اختصاص داده شده است که از مشتریان در طول تجربه APEX آنها پشتیبانی می کند.

پلتفرم معتبر Dell برای Red Hat OpenShift

این مشارکت با پشتیبانی از اینتل، راهنمایی پیکربندی را برای استقرار و مدیریت زیرساخت‌های درون محل برای هماهنگ‌سازی کانتینرها ساده‌سازی و ارائه می‌کند و در عین حال بهره‌وری DevOps را افزایش می‌دهد. مشتریان می توانند چابکی فناوری اطلاعات را با راه اندازی سریع زیرساخت داخلی خود در حالی که به طور قابل پیش بینی از محیط Red Hat OpenShift در زیرساخت تعریف شده نرم افزار Dell PowerFlex استفاده می کنند، افزایش دهند.

حتما بخوانید:
8 قانون مضحک درباره لباس بچگانه

یک راه حل ابری هیبریدی جدید

Dell و Red Hat در حال مهندسی مشترک یک راه حل ابری ترکیبی هستند که مدیریت استقرار OpenShift Red Hat در محل را در سراسر ابرهای عمومی و لبه گسترش می دهد. این زیرساخت خودکار از نرم‌افزار Dell برای ادغام کامل Red Hat OpenShift برای ارائه انعطاف‌پذیری ابری استفاده می‌کند.

Dell همچنین با IBM، سازمان مادر Red Hat، همکاری خواهد کرد تا به مشتریان امکان مشاهده بیشتر و بینش عملی در کل پشته، از زیرساخت تا برنامه های تجاری را ارائه دهد. این دو شرکت همچنین هوش مصنوعی برای عملیات فناوری اطلاعات (AIOps) و قابلیت‌های اتوماسیون هوشمند را برای راه‌حل ابری ترکیبی خود ارائه خواهند کرد.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید