Darktrace با مایکروسافت همکاری کرده است تا به سازمان ها کمک کند تا شکاف های امنیتی موجود در ابر را پر کنند


شرکت امنیت سایبری Darktrace با همکاری مایکروسافت برای مشتریان متقابل هوش مصنوعی خودآموزی در مقیاس شرکتی ارائه می دهد که تهدیدات سایبری را به طور مستقل شناسایی و پاسخ می دهد.

این دو سازمان در حال همکاری برای ارائه حفاظت بیشتر در محیط های چند پلتفرمی و ابری از جمله Microsoft 365 و برنامه هایی مانند Azure Sentinel هستند. هدف این است که تحقیقات تهدید را به صورت خودکار انجام دهیم و تیم های امنیتی و فناوری اطلاعات را قادر به تعیین اولویت کارهای استراتژیک مهم خود قرار دهیم.

“با پیچیده تر شدن حملات سایبری ، هوش مصنوعی سطح حفاظت عمیق تری را برای شناسایی این تهدیدها ایجاد می کند. مشارکت بین مایکروسافت و دارک تراکس به حفظ امنیت سازمان ها کمک می کند و به آنها اجازه می دهد تا در مشاغل اصلی و مشتریان خود تمرکز کنند. “

Poppy Gustafson ، مدیر عامل Darktrace ، اضافه کرد که “هر کجا Microsoft کار می کند ، Darktrace آن را فراهم می کند.”

Darktrace گفت ، به عنوان مثال ، Antigena Email که از فناوری پاسخ آفلاین Darktrace برای جلوگیری از تهدیدهای پیشرفته ایمیل استفاده می کند ، قبلاً در Microsoft Azure میزبانی شده و در Microsoft Azure Marketplace لیست شده است.

Darktrace همچنین اشاره کرد که ادغام آن با Azure Sentinel ، با یک کتاب کار اختصاصی ، به کاربران امکان می دهد هشدارهای تهدید Darktrace و گزارش های خودکار بررسی تهدیدات در Sentinel را برای گردش کار ساده و ساده ارسال و تجسم کنند.

علاوه بر این ، Darktrace گفت که ادغام های آن با یک کلیک به کاربران امکان می دهد قابلیت های کشف هوش مصنوعی Darktrace را برای دستگاه های endpoint به Microsoft Defender متصل کنند.

حتما بخوانید:
این مربی می گوید: کاهش تقلب در امتحانات آنلاین باید از سنین جوانی آغاز شود

“مجرمان اینترنتی هر کاری که لازم باشد را انجام خواهند داد. Dan Fein ، مدیر محصول Darktrace ، در پست وبلاگ مایکروسافت گفت: “هر روز ، مهاجمان را می بینیم که به عنوان مدیر عامل شرکت یا حساب های فروشنده را به خطر می اندازند تا نامه های الکترونیکی هدفمند و به روز ارسال کنند که به نظر قانونی می رسند.” “هرچه این حملات پیچیده تر شود ، آموزش و آگاهی کارکنان کافی نیست. پاسخ در فناوری نهفته است. Cyber ​​AI با درک پویا از تجارت ، شاخص های ظریف حمله را شناسایی کرده و تهدیدهای جدید را در تاریخ اول متوقف می کند. این توانایی در عصری بسیار مهم است که نمی توان پیش بینی کرد حمله بعدی از کجا رخ می دهد یا چگونه خواهد بود. “


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید