Communitech هیئت مدیره Prospect کانادا را بر عهده می گیرد


Communitech ، یک مرکز نوآوری دولتی-خصوصی در واترلو ، ON که از بیش از 1600 شرکت فناوری پشتیبانی می کند ، Prospect را در اختیار دارد ، یک سازمان غیر انتفاعی که به ارتباط استعدادهای فناوری جهانی با استارت آپ های کانادایی کمک می کند.

کریس آلبینسون ، مدیر عامل شرکت می گوید: “با خرید Prospect ، Communitech بزرگترین هیئت کار کانادا را به مجموعه ابزارهای خود اضافه می کند.” کمونیتک. “در جنگ بین المللی برای استعدادهای تکنولوژیکی ، ارائه این منبع – تنها شورای ملی راه اندازی مشاغل رایگان در جهان – به ما این امکان را می دهد که استارت آپ های کانادایی را با کارگران ماهر در سراسر جهان مرتبط کرده ، سریعتر مقیاس بندی کرده و کانادا را به عنوان بهترین کشور معرفی کنیم. مکانی مناسب برای رشد شرکت فناوری “

کمونیتک در مطبوعات 29 ژوئیه گفت ، هیچ معامله ای در معامله مبادله نشده است و مدیر عامل فعلی Prospect ، ماریان بولگر ، همچنان به عنوان رهبر اجرایی در هیئت مدیره ملی ادامه خواهد داد و به عنوان مشاور در مرحله بعدی رشد ادامه خواهد داد. رهایی.

دفترچه تحت نام تجاری تغییر نام می یابد پیشنهادات برنامه Communitech به عنوان بخشی از گذار برای مبتدیان و کارجویان رایگان باقی می ماند.

بولگر گفت: “این چشم انداز به منظور افزایش دسترسی بین شرکت های فن آوری کانادایی و کارگران ماهر جهان از طریق متمرکز کردن همه فرصت ها در یک مکان طراحی شده است.” “Communitech به عنوان یک مارک مشهور جهان از موقعیت خوبی برخوردار است تا بتواند این هیئت را به سطح بعدی برساند و به ارائه و گسترش ماموریت Prospect ادامه دهد.”

حتما بخوانید:
چرا تقریباً همه چیزهایی که در مورد اسباب بازی یاد گرفته اید اشتباه است و آنچه باید بدانید

ساخته شده و توسط شبکه ای از سازمان های فنی و بازیگران اکوسیستم ، از جمله شرکای موسس ، هدایت می شود سرمایه BDC،، سرمایه گذاری های طلایی و Communitech ، Prospect از زمان راه اندازی آن در سپتامبر 2018 بیش از 40،000 شغل را ارتقا داده و تقاضای استعداد بیش از 1000 استارت آپ فن آوری کانادایی را ردیابی و گزارش کرده است.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید