Commit می گوید: کار از راه دور برای ماندن در صنعت نرم افزار و فناوری اطلاعات است


کار از راه دور در صنعت نرم افزار و فناوری اطلاعات ممکن است حتی پس از پایان همه گیری در اینجا باقی بماند.

نظرسنجی فوربس در اوایل سال جاری نشان داد که 74 درصد از متخصصان انتظار کار از راه دور را دارند و 61 درصد از کارگران در واقع کار دورکاری را دوست دارند و می خواهند به طور کامل از کار دور شوند.

به گفته گرگ گان ، مدیرعامل و بنیانگذار Commit ، ترجیح کار از راه دور در بین مهندسان نرم افزار حتی بیشتر است – از 90 تا 95 درصد. Commit ، یک شبکه حرفه ای که نیازهای شغلی مهندسان تازه کار را در اولویت قرار می دهد ، یک جامعه مشارکتی است که مدتها قبل از همه گیری COVID-19 از راه دور کار می کرد.

گرگ گان ، مدیر عامل Commit.

به گفته گان ، کار شخصی شیوه استخدام کارکنان را به شدت محدود می کند.

“قبل از (همه گیری) ، ما واقعاً توسط افرادی که قادر به کار در محیط اداری بودند محدود بودیم. اما در مورد افرادی که 30 تا 45 دقیقه از سفر شما به دفتر شما گذشته اند ، این زمانی که شما در تلاش برای ایجاد یک سازمان جهانی هستید واقعاً محدود کننده است. “

پیدا کردن استعدادهای فنی بیشتر

از آنجا که امروزه دورکاری در سازمان ها بسیار رایج است ، شرکت ها این فرصت را دارند که استعدادها را در خارج از شهر خود جستجو کنند.

وی گفت: “این بدان معناست که یک مهندس نرم افزار در سانفرانسیسکو ، یا Kitchener ، یا لاگوس ، نیجریه ، از نظر تئوری ، می تواند همان دسترسی را داشته باشد که هر مهندس دیگری در جهان به آن دسترسی دارد.”

مزیت کار از راه دور ، که بسیاری از آن لذت می برند ، این است که می توانند همه کارهایی را که نیاز دارند ، از راحتی خانه خود انجام دهند. علاوه بر این ، گان گفت ، کار از راه دور همچنین می تواند بسیاری از تعصبات را از محل کار حذف کند و به کارفرمایان و کارکنان اجازه می دهد تنها بر کار تمرکز کنند.

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 28 مه 2021 - جف بزوس در ژوئیه بازنشسته می شود. فیس بوک در حال به روزرسانی روند بررسی واقعیت خود است. Canada Post را با بدافزار وارد کنید

تعصب را حذف کنید

“اگر شما یک مهندس فوق العاده با استعداد و مشارکتی هستید که سه ، چهار یا پنج برابر بیشتر از همتایان خود تولید می کنید ، در واقع قادر خواهید بود حقوق خود را دریافت کنید … سازمان های از راه دور فقط به نتایج شما علاقه مند هستند ، برای آنها اهمیتی ندارد شما برای دفتر ثبت نام می کنید یا با چه کسی برای ناهار بیرون رفته اید ، یا اگر با مدیرعامل شرکت رابطه خوبی دارید ، جایی که می روید و پینگ پنگ بازی می کنید. “

او همچنین در مورد چگونگی دورکاری می تواند “دام فرهنگ اداری” یا محیط کار ناعادلانه را برطرف کند. او مراحل اولیه کار خود را به یاد آورد هنگامی که یکی از اولین مدیرانش او را به آزمایش فرودگاه معرفی کرد. اگر کارفرما فکر می کند می تواند با شخصی که با او مصاحبه می کند وقتی در فرودگاه به دلیل تاخیر پرواز گیر کرده است سرگرم شود ، شانس بیشتری برای استخدام خواهد داشت. این عمدتاً به این دلیل است که کارفرما و مصاحبه شونده دارای نقاط مشترکی هستند که ممکن است کاملاً بی ربط به شغل باشد.

“این کاملا مغرضانه است. بسیاری از مردم از آن استفاده کردند ، مگر نه؟ من مطمئن هستم که از سفیدپوستی کانادایی سود بردم. او گفت و خاطرنشان کرد که به دلیل امتیازاتش در ابتدای کار ، ممکن است شغلی پیدا کرده باشد ، حتی اگر شخص دیگری دارای صلاحیت بیشتری باشد.

اما در کار از راه دور ، این مشکلات کمتر رایج است. ایده فرهنگ اداری چندان مهم نیست ، زیرا کارگران همیشه در دفتر با هم نیستند. گان همچنین گفت که کار از راه دور به افراد دارای موانع شغلی مانند اضطراب و افسردگی این امکان را می دهد که مشاغل موفقی داشته باشند زیرا می توانند در محیطی دورافتاده برتری داشته باشند.

کار از راه دور همچنین برای افرادی که نیاز به مراقبت از اعضای خانواده دارند و ممکن است هر روز از هفته کاری به دفتر نروند ، فرصت هایی را ایجاد می کند.

حتما بخوانید:
روند هشتگ 16 سپتامبر - روزهای کاری طولانی تر. پهنای باند روستایی نیاز به توجه دارد. پیام سلامت روان TikTok

مزایا بر معایب آن بیشتر است

کار از راه دور اشکالاتی دارد – مواردی مانند خستگی زوم – اما گان معتقد است که مزایا بر معایب آن بیشتر است. وی گفت که مردم در طول این سالها خود را با فناوری وفق داده اند و می توانند با کار از راه دور این کار را انجام دهند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است با خستگی زوم دست به گریبان باشند زیرا متوجه شده اند که همه بحث های کاری نیازی به جلسات ویدئویی ندارند. بسیاری از مشکلات را می توان با یک ایمیل ساده حل کرد.

“ما در حال یادگیری روش های مختلف برای سازگاری با این فناوری هستیم. به همین ترتیب ما مجبور بودیم روشهای مختلف سازگاری با خستگی صفحه و خستگی نوشتاری و تونل کارپ را بیاموزیم. این تنها بخش جدیدی از حرفه حرفه ای دانش است که می توانیم با آن سازگار شویم. “

در Commit ، سازمان تغییراتی را ایجاد می کند تا کار از راه دور بهترین نوع کار ممکن باشد. یکی از کارهایی که شرکت انجام می دهد آزمایش تعداد روزهای کاری ناهمزمان است. گان معتقد است این هفته چهار روزه می تواند آینده کاری برای صنعت توسعه نرم افزار باشد.

از نظر وی ، کار از راه دور حتی بیشتر از کارهای شخصی است. ابزارهای زیادی وجود دارد که سازمانها می توانند از آنها برای ارائه دفتر مشترک به صورت آنلاین استفاده کنند. Gunn به عنوان مثال به Google Docs اشاره می کند. او می گوید هر کس می تواند ایده های خود را در یک سند مشترک در طول یک جلسه بنویسد ، بر خلاف محیط اداری که گاهی اوقات یک فرد نشانگر را برای نوشتن ایده ها روی تخته سفید نگه می دارد.

“برای اینکه اولین سازمان از راه دور باشید ، می توانید بهتر همکاری کنید ، فرهنگ های شما بهتر و معتبرتر هستند.”


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید