Coffee Briefing 6 سپتامبر 2022-YouTube به عنوان دومین برند با رشد سریع انتخاب شد. جوایز مهندس آینده آمازون برندگان را اعلام می کند. IGM با مایکروسافت همکاری می کند. و بیشتر


جلسات توجیهی قهوه ارائه به موقع آخرین سرفصل ها، مصاحبه ها و پادکست های ITWC. امروز جلسه توجیهی قهوه توسط تیم تحریریه IT World Canada ارائه می شود!

جلسه توجیهی قهوه هفته گذشته را از دست داده اید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

این هفته چه خبر است

به گفته TradingPlatforms.com، یوتیوب دومین برند با رشد سریع است

بر اساس پلتفرم آموزش آنلاین برای معامله گران TradingPlatforms.com، یوتیوب با نرخ رشد 83 درصد، دومین برند با رشد سریع در سراسر جهان است و پس از آن گوگل با 79 درصد قرار دارد. جواهرات لوکس فرانسوی، کارتیه، مقام اول را به خود اختصاص داد.

ادیت موتونی، تحلیلگر مالی TradingPlatforms می‌گوید که یوتیوب توانسته با بیش از دو میلیارد کاربر فعال ماهانه یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی باشد زیرا چیزی برای همه، از سرگرمی گرفته تا تجارت الکترونیک، ارائه می‌دهد. به گفته Muthoni، علاوه بر این، YouTube با افزودن ویژگی‌های جدید، از جمله ویژگی پیام‌رسانی جدید، به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا راحت‌تر با مصرف‌کنندگان ارتباط برقرار کنند و مستقیماً از طریق ویدیوهای YouTube خود به فروش برسند، رشد ثابتی را حفظ کرد.

از دیگر برندهای قابل توجهی که به لیست 10 برند برتر راه یافته اند، تسلا با 78 درصد رشد و لینکدین با 63 درصد هستند.

مهندس آینده آمازون بورسیه های دانشگاهی را به دانشجویان کانادایی اعطا می کند

آمازون برندگان جوایز مهندس آینده آمازون را اعلام کرد. ده دانش آموز فارغ التحصیل دبیرستان از بریتیش کلمبیا، انتاریو و ساسکاچوان هر کدام 30000 دلار کانادا برای کمک به پوشش شهریه دانشگاه در طول چهار سال و فرصت تکمیل یک دوره کارآموزی تابستانی با حقوق در یکی از مراکز فناوری کانادایی آمازون دریافت خواهند کرد. دانش آموزان واجد شرایط باید عملکرد تحصیلی استثنایی را نشان دهند، برای مطالعه علوم کامپیوتر یا یک رشته مرتبط برنامه ریزی کنند و نیاز مالی نشان دهند.

لیست کامل برندگان بورسیه تحصیلی مهندس آینده آمازون کانادا در سال 2022 شامل موارد زیر است:

  • هیوان آماره (مدرسه متوسطه ناحیه استراتفورد، استراتفورد، ON)، تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه واترلو
  • Jadiha Aruleswar (موسسه کالج Agincourt، Scarborough، ON)، در حال تحصیل در رشته مهندسی طراحی سیستم در دانشگاه واترلو
  • آیاان دادا (دبیرستان سنت فرانسیس خاویر، میسیساگا، ON)، تحصیل در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه واترلو
  • مایرا هاشمی (دانشگاه دانشگاهی و موسسه فنی دانفورث، تورنتو، ON)، تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه واترلو
  • ساویترو کانوری (دبیرستان گلنفورست، میسیساگا، ON)، در حال تحصیل در رشته علوم زیستی در دانشگاه تورنتو
  • کاترینا می (آکادمی اورسولا فرانکلین، تورنتو، ON)، در حال تحصیل در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه متروپولیتن تورنتو
  • ایفتیر رحمان (آکادمی اسکاربورو برای علوم فناوری، محیط زیست و کامپیوتر در موسسه دانشگاهی WA Porter، اسکاربورو، ON)، در حال تحصیل در رشته مهندسی Track One در دانشگاه تورنتو
  • سیدانت سیدانا (دیوید تامپسون ثانویه، ونکوور، پیش از میلاد)، در حال تحصیل در رشته علوم کاربردی در دانشگاه بریتیش کلمبیا
  • کیتلین رایت (مدرسه کامپوزیت Delisle، Delisle، ساسکاچوان)، در حال تحصیل در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه ساسکاچوان
  • لی (ویلیام) وو (دبیرستان یونیونویل، مارکهام، ON)، تحصیل در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه تورنتو

یک بورس تحصیلی ویژه یک ساله، 7500 دلار کانادا نیز به ایزابلا کاتن (Kelowna، BC)، که یک برنامه یک ساله مهندسی عمومی را در کالج Okanagan دنبال خواهد کرد، اعطا شده است.

ویدئویی از برندگان 2022 که در مورد جوایز بورس تحصیلی خود یاد می گیرند را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 9 مارس 2021 - تفاوت در جستجوی شغل بین زن و مرد. خرید Bethesda توسط مایکروسافت رسمی است. حادثه اسکنر تب

خرید محلی با Locoshop

Locoshop، یک موتور جستجوی آنلاین مستقل کانادایی، با نمایش فروشگاه‌های فیزیکی محلی و محصولاتی که در نزدیکی خریدار هستند، مشتریان را به خرید محلی تشویق می‌کند.

این شرکت می‌گوید بررسی‌هایی را که خطر نمایندگی نادرست را دارند حذف می‌کند و به نوبه خود، خریداران را به وب‌سایت اصلی تجارت الکترونیک هدایت می‌کند.

دن فاچیولو، بنیانگذار Locoshop، گفت: «اکنون که میلیون‌ها خرده‌فروش محلی در سراسر جهان، عمدتاً به دلیل همه‌گیری همه‌گیر، به صورت آنلاین تغییر کرده‌اند، ما فکر کردیم منطقی است که آنها را به یک پلتفرم مشترک متصل کنیم و به خریداران جایگزینی برای آمازون بدهیم که واقعاً محلی است. .io

فروشگاه‌های ثبت‌شده در Google Maps و دارای وب‌سایت دارای تجارت الکترونیکی می‌توانند به صورت رایگان ثبت نام کنند تا حداکثر 500 محصول را فهرست کنند و ماهانه چهار به‌روزرسانی را انجام دهند. برای محصولات و به‌روزرسانی‌های نامحدود، فروشگاه‌ها می‌توانند با پرداخت 350 دلار کانادا در سال به Locoshop PRO ارتقا دهند.

IGM برای نیازهای محاسبات ابری خود با مایکروسافت همکاری می کند

شرکت مدیریت ثروت و دارایی مستقر در وینیپگ، IGM Financial Inc. اعلام کرده است که مایکروسافت Azure را برای تقویت نیازهای محاسبات ابری و پیشرفت زیرساخت های فناوری خود استفاده می کند.

با این مشارکت، IGM به دنبال افزایش ظرفیت خود برای ایجاد و ارائه خدمات جدید، دیجیتالی کردن عملیات پشتیبان، توسعه شیوه های مدرن و تقویت سیستم های امنیتی است، زیرا از خدمات اختصاصی بازنشسته می شود. علاوه بر این، این شرکت می‌گوید که این مشارکت، شیوه‌های پایدار آن را تقویت می‌کند، زیرا Azure Cloud بهره‌وری انرژی را در مراکز داده سنتی ارائه می‌دهد.

کریس بری، رئیس مایکروسافت کانادا، گفت: “IGM و مایکروسافت یک رابطه دیرینه دارند و ما مفتخریم که بر روی این پایه ایجاد می کنیم تا سفر تحول دیجیتال آنها را تسریع کنیم.” ما با اعتماد به Azure برای نیازهای پلتفرم ابری استراتژیک، به IGM کمک می‌کنیم تا اولویت‌های کلیدی کسب‌وکار و تحول فناوری خود را پیش برد و خدمات مالی دیجیتال نسل بعدی را به کانادایی‌ها سواحل به ساحل ارائه دهد.»

SmartONE برنده KPMG Private Enterprise Tech Innovator در کانادا شد

شرکت SmartONE Solutions Inc مستقر در مارکهام به عنوان مبتکر فناوری KPMG Private Enterprise در کانادا معرفی شده است.

گروهی از داوران SmartONE را از میان 35 استارت آپ در کانادا انتخاب کردند.

SmartOne خانه‌های هوشمند را در واحدهای ساختمانی به جامعه گسترده‌تر متصل می‌کند و به ساکنان این امکان را می‌دهد تا وظایفی مانند کنترل دسترسی به ورودی‌های ساختمان، مشاهده دوربین‌های منطقه مشترک، فعال کردن شارژ EV، فعال کردن اشتراک‌گذاری خودرو و پارکینگ هوشمند و تسهیل تحویل بسته را انجام دهند.

این شرکت اکنون به رقابت در رقابت جهانی مبتکر فناوری در لیسبون می پردازد. این رقابت در حال حاضر به 22 کشور در سراسر جهان گسترش یافته است.

بیشتر برای کاوش

بل برای خرید Distributel، یک ارائه‌دهنده خدمات شبکه مستقل بزرگ

بل امروز از خرید Distributel، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات شبکه مستقل کانادا خبر داد.

توصیه روز جهانی زنان در فضای مجازی: فقط «بله» بگویید

مدت زیادی پس از شروع همه گیری، یک مدیر از لی تینان خواسته شد که از سمت خود به عنوان مدیر توسعه استراتژی تجاری Telus به پست جدیدی منتقل شود: رهبری تیم توسعه Telus Online Security، یک نرم افزار به عنوان یک سرویس که به مصرف کنندگان برای محافظت از دستگاه های متصل به اینترنت خود.

حتما بخوانید:
فوربس CGI را یکی از "بهترین شرکت های مشاوره مدیریت جهان" معرفی کرد.

آنچه با CentOS اتفاق افتاد با راکی ​​لینوکس اتفاق نخواهد افتاد: Kurtzer

گرگوری کورتزر، که پروژه منبع باز سابق CentOS Linux و همچنین بنیاد cAos، سازمانی که توسعه اولیه آن در آن انجام شد، بنیانگذار و رهبری می کرد، امروز گفت یک ساختار حاکمیتی ایجاد شده است که راکی ​​لینوکس را در سیستم نگه می دارد. دامنه عمومی برای همیشه

متن باز برای به دست آوردن Micro Focus در معامله 6 میلیارد دلاری تمام نقدی

شرکت مدیریت اطلاعات Open Text مستقر در واترلو اعلام کرد که برای خرید غول نرم‌افزاری بریتانیایی Micro Focus در یک معامله 6 میلیارد دلاری به توافق رسیده است.

استاندارد Canadian Digital Trust & Identity و سایر موارد در دست بررسی، نظرات دعوت شده است

شورای استراتژی CIO اعلام کرده است که در حال حاضر از نظرات خود در مورد پیش نویس ویرایش دوم استاندارد ملی کانادا برای مبانی اعتماد و هویت دیجیتال دعوت می کند (CAN/CIOSC 103-1: 2020، اعتماد دیجیتال و هویت – قسمت 1)، که حداقل الزامات و مجموعه‌ای از کنترل‌ها را برای ایجاد و حفظ اعتماد در سیستم‌ها و خدمات دیجیتالی که اطلاعات هویت و اعتبار مربوط به افراد و سازمان‌ها را تایید و/یا دریافت می‌کنند، مشخص می‌کند.

بانک Laurentian با Kyndryl برای سفر تحول ابری خود شریک می شود

بانک Laurentian کانادا و ارائه‌دهنده خدمات زیرساخت فناوری اطلاعات Kyndryl در حال راه‌اندازی منطقه فرود ابری جدید برای بانک هستند و از پلتفرم‌های ابری مانند Microsoft Azure استفاده می‌کنند. در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت که با این ابتکار، اکنون از یک پایه محکم و اثبات شده برای استقرار محیط چند ابری خود بهره می‌برد، که آن را قادر می‌سازد تجارب مشتری جذاب و قابلیت‌های دیجیتالی نوآورانه را ارائه دهد.

شبکه های جدید VMware، پیشنهادات امنیتی با هدف دنیای چند ابری

VMware Inc. دیروز تعدادی از موارد اضافه شده به مجموعه شبکه و امنیت خود را اعلام کرد که به گفته این شرکت، همه آنها به گونه ای طراحی شده اند که به سازمان ها اجازه می دهد مدل عملیات ابری را در آغوش بگیرند.

برایان واتسون – یک “موسسه” استارت آپی به شرکت مالی Venbridge می پیوندد

Venbridge اعلام کرده است که برایان واتسون، یک نیروی پیشرو در جامعه تامین مالی استارت‌آپ‌های فناوری، به عنوان معاون ارشد توسعه کسب‌وکار به این شرکت پیوسته است.

عمر طولانی‌تر باتری‌های لیتیوم یونی به زودی امکان‌پذیر خواهد بود

گروهی از دانشمندان مؤسسه علم و فناوری گوانگجو (GIST) در گوانگجو، کره جنوبی می گویند که یک “روش جهانی” برای بهبود طول عمر باتری های لیتیوم یونی ایجاد کرده اند.

به آخرین قسمت از هشتگ ترند گوش دهید

IRS به طور تصادفی اطلاعات مالی را درز می کند. TikTok نقض داده ها را رد می کند. آمازون دو مرکز خدمات را بسته است.

به آخرین قسمت از Cyber ​​Security Today گوش دهید

هشدار به شرکت های انرژی، هشدار به مدیران لینوکس و موارد دیگر.

آخرین قسمت هشتگ Tendances را بشنوید (میزبانی شده توسط Direction Informatique)

اگر در کبک زندگی می‌کنید یا ترجیح می‌دهید آخرین اخبار فناوری را به زبان فرانسوی مصرف کنید، نشریه خواهر ما Direction Informatique شما را پوشش می‌دهد. آنها را در توییتر نیز دنبال کنید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید