Coffee Briefing 30 آگوست 2022 – CapIntel شراکت جدیدی را اعلام کرد. توییتر ویژگی های جدید پادکست و صوتی را اضافه می کند. Xero با BBPA برای راه اندازی بورسیه همکاری می کند. و بیشتر


جلسات توجیهی قهوه ارائه به موقع آخرین سرفصل ها، مصاحبه ها و پادکست های ITWC. امروز جلسه توجیهی قهوه توسط تیم تحریریه IT World Canada ارائه می شود!

جلسه توجیهی قهوه هفته گذشته را از دست داده اید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

این هفته چه خبر است

CapIntel از همکاری جدید با NEI Investments خبر داد

منبع: CapIntel

شرکت کانادایی CapIntel، یک پلتفرم فروش برای مشاوران مالی و تیم‌های فروش مدیریت دارایی، شراکت با NEI Investments (NEI)، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به یکی از شرکت‌های مدیریت ثروت کانادا، Aviso Wealth Inc.

از طریق این مشارکت جدید، NEI از راه‌حل‌های فین‌تک CapIntel برای ساده‌سازی عملیات فروش و افزایش استفاده از داده‌های صندوق استفاده می‌کند. این شرکت‌ها می‌گویند که با کمک فناوری اختصاصی CapIntel، عمده‌فروشان NEI کارایی بیشتری را در وظایف روزمره خود تجربه خواهند کرد، مانند توانایی مقایسه سریع‌تر نمونه کارها، و ساخت آسان بهترین مواد فروش در کلاس برای کمک به مشاوران. در مکالمات مشتری خود

پلتفرم CapIntel با فناوری موجود NEI ادغام می‌شود و قابلیت‌های فروش این شرکت را در پاسخ به خواسته‌های مشاور و انتظارات مشتری به سطح جدیدی می‌برد.

جیمز راک‌وود، مدیر ارشد اجرایی، گفت: «بازار فعلی نیاز سرمایه‌گذاران کانادایی به دسترسی به مشاورانی را برجسته کرده است که برای درک اهدافشان، ارائه مشاوره‌های مالی صحیح و شخصی‌شده، و شفاف‌سازی و زمینه‌سازی به این توصیه‌ها وقت بگذارند.» CapIntel. ما خوشحالیم که پلتفرم ما از تیم‌های NEI برای ادامه این کار پشتیبانی می‌کند و در عین حال تجربه عمده‌فروش، مشاور و مشتری را بهبود می‌بخشد.»

توییتر پادکست ها و هاب های صوتی جدید را به پلتفرم خود اضافه می کند

منبع: توییتر

توییتر دارد راه اندازی شد آزمایشی با کاربران منتخب که یک سفر صوتی کاملاً جدید را به نمایش می‌گذارد، از جمله طراحی مجدد برای Tab Spaces. ویژگی‌های جدید به کاربران توییتر این امکان را می‌دهد تا به پادکست‌ها در این پلتفرم گوش دهند و از طریق مراکز صوتی جدیدی که به‌طور خاص برای آن‌ها تنظیم شده‌اند، تجربه شنیداری شخصی‌تری داشته باشند.

هاب های شخصی شده محتوای صوتی را بر اساس دسته بندی هایی مانند اخبار، موسیقی و ورزش گروه بندی می کنند. شنوندگان توییتر اکنون می توانند به مجموعه ای از فضاهای زنده و ضبط شده دسترسی داشته باشند که در مورد موضوعاتی که می خواهند بشنوند بحث می کنند.

در حال حاضر، این آزمایش تنها برای گروه منتخبی از افراد در سراسر جهان که تنظیمات توییتر خود را روی زبان انگلیسی تنظیم کرده‌اند، در iOS و Android در دسترس خواهد بود.

سه استارت‌آپ کانادایی به شتابدهنده Google برای استارت‌آپ‌ها می‌پیوندند: کلاس برنامه مؤسسان زنان در سال 2022

عکس زنان کارآفرین
منبع: Ponomariova_Maria | گتی ایماژ

سه استارت‌آپ کانادایی تحت رهبری زنان در برنامه شتابدهنده استارت‌آپ‌های Google در سال 2022 شرکت خواهند کرد: مؤسسان زنان. این استارت آپ ها شامل MedEssist، Blossom Social و Emaww هستند.

حتما بخوانید:
7 نکته مهم در خصوص هدایای سازمانی - حس هفتم

Blossom Social، یک شرکت مستقر در ونکوور، در حال ساخت اولین کارگزاری اجتماعی در کانادا است که معاملات سهام اول تلفن همراه را با یک جامعه اجتماعی برای سرمایه گذاران ترکیب می کند.

MedEssist، مستقر در تورنتو، یک پلت فرم ارائه مراقبت های بهداشتی است که به شرکت های بهداشت دیجیتال، تشخیصی و دارویی امکان می دهد از فضای فیزیکی داروخانه و متخصصان سلامت قابل اعتماد برای مقیاس راه حل های نوآورانه استفاده کنند.

Emaww یک شرکت مونترال است که تجزیه و تحلیل احساسات پیشرفته و غیر مزاحم را برای وب سایت ها ارائه می دهد تا تجربه کاربری خود را بهبود بخشد و رفاه دیجیتال خود را با هوش هیجانی بهبود بخشد.

هدف از این برنامه 10 هفته ای ارائه پشتیبانی فنی و فرصت های مربیگری به بنیانگذاران زن برای کمک به گسترش کسب و کارشان است. در گروه امسال 12 استارت آپ تحت رهبری زنان از کانادا و ایالات متحده حضور دارند

Xero با انجمن تجاری و حرفه ای سیاهان برای راه اندازی بورسیه ها همکاری می کند

منبع: Xero

Xero، ارائه‌دهنده نرم‌افزار حسابداری مبتنی بر ابر برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، بورسیه سالانه‌ای را با انجمن کسب‌وکار و حرفه‌ای سیاه (BBPA) اعلام کرده است. این جایزه، بر اساس پیشرفت تحصیلی و نیاز مالی، به دانشجوی سیاه پوستی که در هر رشته حسابداری در کالج یا دانشگاه معتبر کانادا تحصیل می کند، اعطا می شود.

نظرسنجی بازار کار گارتنر، که سال گذشته منتشر شد، نشان داد که امور مالی شرکت‌ها در میان هر صنعت از نظر افزایش نمایندگی، در میان پایین‌ترین رتبه‌ها قرار می‌گیرد، به طوری که افراد رنگین پوست تنها 11 درصد از کل نیروی کار و تنها 6 درصد از نقش‌های ارشد مالی را تشکیل می‌دهند.

این اقدام اخیر با هدف بهبود این اعداد انجام شده و بیانگر تحولی از مشارکت Xero با BBPA است که در سال 2021 تأسیس شد.

بیشتر برای کاوش

آیا باج افزار «پشتیبانی دولت» از بیمه سایبری مستثنی شده است؟ به علاوه سه نکته کنایه آمیز. این هفته در Ransomware – دوشنبه، 29 اوت

یادداشتی برای ما ارسال شد که توجه ما را به داستان زیر از یک شرکت فعال در حفاظت از امنیت سایبری جلب کرد. این سؤالات جالبی را نه تنها در مورد پوشش بیمه آینده، بلکه در مورد اینکه چه استثناهایی ممکن است وجود داشته باشد که به آنها فکر نکرده ایم، ایجاد کرد.

اخراج و ترس از رکود در بخش فناوری بر روحیه کارکنان تأثیر می گذارد

در ماه‌های اخیر، شرکت‌های فناوری مستقر در کانادا، تعداد زیادی از کارکنان خود را کاهش داده‌اند.

SpaceX با T-Mobile برای ارائه خدمات تلفن همراه در سراسر ایالات متحده شریک می شود

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 29 آوریل 2021 - شرکت نرم افزاری BC به وضعیت اسب شاخدار دست یافت. شماره های هیولای Shopify ؛ شکارچیان واکسن با TO شریک هستند

ایلان ماسک، مدیر اجرایی اسپیس ایکس و مایک سیورت، مدیر عامل اسپیس ایکس و مایک سیورت، مدیر عامل شرکت تی‌موبایل، در یک رویداد زنده در استاربیس، تگزاس در ماه آگوست اعلام کردند که اسپیس ایکس در اولین گام مهم خود برای پایان دادن به مناطق مرده سلولی با T-Mobile همکاری کرده است. 26.

طبق گزارش موسسه CD Howe، کانادا با کمبود مهارت های دیجیتال و STEM مواجه است

موسسه تحقیقات سیاست مستقر در تورنتو، موسسه سی دی هاو، مطالعه‌ای را منتشر کرده است که کمبود مهارت‌های دیجیتال و علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) را در کانادا بررسی می‌کند.

Channel Bytes 26 آگوست 2022 – Blackline Safety، شریک بریتانیایی به معامله 2 میلیون دلاری رسید. Field Effect، شریک iSpire برای محافظت از SMB ها. مدیر عامل جدید سیج کانادا؛ و بیشتر

مطلع ماندن یک چالش همیشگی است. کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، و زمان کمی. اما ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. یک قهوه بگیرید و در حالی که این چیزها را می نوشید، پنج تا قهوه بخورید.

برگزیدگان جایزه تقدیر از زنان در IT Channel

ناهار تشخیص CDN Women در کانال فناوری اطلاعات هفته گذشته برگزار شد و دستاوردهای زنان در کانال فناوری اطلاعات را برجسته کرد.

اینتل اولین قرارداد سرمایه گذاری مشترک با شرکت مدیریت دارایی کانادا را امضا کرد.

اینتل یک قرارداد سرمایه گذاری مشترک تا سقف 30 میلیارد دلار با شرکت سرمایه گذاری کانادایی Brookfield Asset Management برای تامین مالی تلاش های توسعه نیمه هادی خود در آریزونا امضا کرده است.

لایحه حریم خصوصی کبک 64: آیا کسب و کار شما آماده است؟

برخی از مقررات “قانونی برای نوسازی مقررات قانونی برای حفاظت از اطلاعات شخصی” (که قبلاً به عنوان لایحه 64 شناخته می شد) تا یک ماه دیگر در 22 سپتامبر اجرایی می شود.n.d. این بر تمام مشاغلی که در استان کبک تجارت می کنند تأثیر می گذارد. آیا سازمان شما آماده پیروی خواهد بود؟

به آخرین قسمت از هشتگ ترند گوش دهید

FTC از ارائه‌دهنده داده به دلیل فروش داده‌های حساس موقعیت مکانی شکایت می‌کند، کالیفرنیا می‌خواهد آبراه‌های خود را با پنل‌های خورشیدی بپوشاند، و ناسا پرتاب موشک را به تأخیر می‌اندازد.

به آخرین قسمت از Cyber ​​Security Today گوش دهید

این قسمت در مورد هک Door Dash، یک معامله آزمایشی از رسوایی کمبریج آنالیتیکا، کالیفرنیا یک خرده فروش لوازم آرایش را جریمه می کند و موارد دیگر گزارش می کند.

آخرین قسمت هشتگ Tendances را بشنوید (میزبانی شده توسط Direction Informatique)

اگر در کبک زندگی می‌کنید یا ترجیح می‌دهید آخرین اخبار فناوری را به زبان فرانسوی مصرف کنید، نشریه خواهر ما Direction Informatique شما را پوشش می‌دهد. آنها را در توییتر نیز دنبال کنید.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید