Coffee Briefing 16 اوت 2022 – Wagepoint KinHR را تصاحب می کند. استارت آپ کانادایی به برنامه Mastercard Start Path می پیوندد. Humi نرم افزار برنامه ریزی Ameego را خریداری می کند. و بیشتر


جلسات توجیهی قهوه ارائه به موقع آخرین سرفصل ها، مصاحبه ها و پادکست های ITWC. امروز جلسه توجیهی قهوه توسط تیم تحریریه IT World Canada ارائه می شود!

جلسه توجیهی قهوه هفته گذشته را از دست داده اید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

این هفته چه خبر است

Wagepoint KinHR را برای ایجاد راه حل های محل کار برای مشاغل کوچک و تیم های آنها خریداری می کند
منبع: Wagepoint

شرکت فین‌تک کانادایی Wagepoint در حال خرید KinHR است. KinHR، به زودی تبدیل به People by Wagepoint – به خانواده محصولات Wagepoint پیوست و راه حلی واحد ایجاد کرد که حقوق و دستمزد، زمان و حضور و غیاب را از بین می برد و اکنون وظایف منابع انسانی را از دست صاحبان مشاغل کوچک می گیرد.

افراد Wagepoint ویژگی‌هایی مانند فهرست راهنمای کارمندان، مدیریت زمان مرخصی، استخدام جدید، ذخیره‌سازی اسناد و امضاهای الکترونیکی را ارائه می‌کنند. شرکت جدید همچنین ابزارهای مدیریت عملکرد مستمر کارکنان مانند اهداف و بررسی های کارکنان را ارائه خواهد کرد.

“هر دو حقوق و دستمزد و منابع انسانی می توانند به ایجاد یک محل کار شاد کمک کنند… ما از استقبال از People by Wagepoint به خانواده محصولات خود هیجان زده هستیم. شراد رائو، مدیر اجرایی Wagepoint گفت: اکنون، ما می‌توانیم به مشتریان خود کمک کنیم تا از لحظه استخدام و در هر نقطه تماسی که به دنبال آن می‌آید، یک تجربه لذت‌بخش برای کارمندان خود ایجاد کنند.

Humi نرم افزار برنامه ریزی Ameego را دریافت کرد
منبع: هومی

Humi، یک پلتفرم همه کاره منابع انسانی، از خرید Ameego، یک برنامه زمان بندی و ساعت زمان خبر داده است.

این دو شرکت با هم متحد شده اند تا نرم افزار مدیریت نیروی کار ضروری را گرد هم بیاورند، جریان کار کارفرما را ساده کرده و تجربه کارمندان را برای شرکت ها افزایش دهند.

Humi و Ameego به مشاغل کانادایی این امکان را می دهند که از نرم افزار مدیریت منابع انسانی ضروری مورد نیاز برای بهینه سازی نیروی کار خود بهره ببرند. هم مشتریان Humi و هم Ameego از پلتفرم سیستم اطلاعات منابع انسانی Humi (HRIS) و مجموعه تخصصی بهینه‌سازی نیروی کار Ameego که در یک قرارداد، یک پلتفرم و یک ورود به سیستم ادغام شده‌اند، بهره خواهند برد.

“از ابتدا، ماموریت Humi این بوده است که زندگی مشاغل و آن را بسازد کارمندان آسان‌تر هستند و خرید Ameego مستقیماً از این مأموریت پشتیبانی می‌کند.» بورژوا، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Humi. «همانطور که ما به توسعه مجموعه محصولات Humi ادامه دادیم، به یک نقطه تصمیم رسیدیم: ساخت یا خرید عملکرد زمان‌بندی. ما طی چندین سال با Ameego آشنا شده بودیم و می دانستیم که تیم یا محصول بهتری برای اجرای این قطعه ضروری از نقشه راه محصول Humi وجود ندارد.

استارت آپ های کانادایی بیشتری به برنامه Mastercard Start Path می پیوندند

https://www.youtube.com/watch?v=6pt-tmfBUuU

مسترکارت در حال گسترش برنامه استارت‌آپ استارت‌آپ خود است که شامل هفت استارت‌آپ اولیه و اواخر از ایالات متحده، کانادا و آمریکای لاتین می‌شود.

حتما بخوانید:
انواع پمپ آب صنعتی

Carbon Neutral Club، یکی از استارتاپ‌ها، یک پلتفرم پایداری کانادایی است که بر محاسبه، جبران و کاهش ردپای کربن شخصی کاربران تمرکز دارد. این پلت فرم همچنین به خنثی کردن ردپای کربن با تأمین مالی پروژه‌های آگاهانه محیط‌زیست از جمله جنگل‌های کلپ، انرژی‌های تجدیدپذیر و بتن تزریقی CO2 کمک می‌کند.

Guava، oneKIN، Palla، SUMA Wealth، Truora و Yunit دیگر شرکت‌های Start Path هستند که اقدامات آب و هوایی را در فرهنگ شرکت تعبیه کرده و تجربه کاربر را در کانال‌های دیجیتال کلیدی ساده‌تر می‌کنند.

این برنامه بخشی از تعهد 500 میلیون دلاری مسترکارت در محصولات، خدمات، فناوری و حمایت مالی برای کمک به کاهش ثروت نژادی و شکاف فرصت است.

این استارت آپ ها به شبکه رو به رشد بیش از 300 شرکتی خواهند پیوست که از سال 2014 از Start Path فارغ التحصیل شده اند.

مطالعه نشان می‌دهد که اتصالات اینترنت اشیا رومینگ برای تولید ۱۱۰۰ پتابایت در سطح جهان تا سال ۲۰۲۷
منبع: Juniper Research

یک مطالعه جدید Juniper Research نشان داد که میزان جهانی داده تولید شده توسط اتصالات اینترنت اشیا رومینگ از 86 پتابایت در سال 2022 به 1100 پتابایت تا سال 2027 افزایش خواهد یافت. این نشان دهنده داده کافی برای پخش 165 میلیون ساعت ویدیوی 4K از پلتفرم های استریم مانند نتفلیکس است. .

این رشد عمده با پایان دادن به شبکه های 3G انجام می شود و به پذیرش شبکه های سلولی کم مصرف کمک می کند.

Juniper Research کشف کرد که شبکه‌های کم‌مصرف یک گزینه کم‌هزینه برای شبکه‌های تلفن همراه تحت رهبری اپراتور مانند 4G و 5G فراهم می‌کنند.

اتصالات اینترنت اشیا رومینگ از خدمات بی سیم خارج از شبکه اپراتور ثبت شده خود استفاده می کنند. دسترسی به اتصال از سایر ارائه دهندگان تلفن همراه

اسکارلت وودفورد (Scarlett Woodford) نویسنده این تحقیق گفت: اپراتورهای ایالات متحده باید پروتکل Billing & Charging Evolution را برای شناسایی دقیق ترافیک اینترنت اشیا بر اساس فناوری‌های شبکه اتخاذ کنند. «اگر ترافیک پرسود اینترنت اشیاء رومینگ 5G به‌عنوان اتصال کم‌ارزش شناسایی شود، اگر این کار انجام نشود، خطر نشت درآمد را به همراه خواهد داشت».

بیشتر برای کاوش

Spontivly چندین سرمایه گذاری VC را اعلام می کند و قصد دارد به یک رهبر صنعت در مدیریت جامعه تبدیل شود

پلت فرم مدیریت جامعه مستقر در فلوریدا Spontivly سرمایه گذاری های متعدد از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر در سراسر آمریکای شمالی را اعلام کرده است. با این سرمایه‌گذاری‌ها، این شرکت به دنبال تأمین مالی ادغام بین تجزیه و تحلیل داده‌ها و مدیریت جامعه آنلاین است.

راجرز، شاو و کبکور توافق قطعی برای فروش Freedom Mobile را اعلام کردند

به دنبال توافقی که در 17 ژوئن اعلام شد، Rogers Communications، Shaw Communications و Quebecor امروز اعلام کردند که قراردادی قطعی برای فروش Freedom Mobile به Videotron، یکی از شرکت‌های تابعه Quebecor، مشروط به تاییدیه‌های نظارتی و تکمیل Shaw and Rogers منعقد کرده‌اند. ادغام، اعلام شده در 15 مارس 2021.

گارتنر چرخه هایپ سالانه خود را برای فناوری های نوظهور منتشر می کند

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 30 آوریل 2021 - نتفلیکس تورنتو را انتخاب می کند ، درآمد Facebook برای سه ماهه اول. Oracle exec در توییتر متوقف شد

گارتنر گزارش تحقیقاتی سالانه Hype Cycle for Emerging Technologies را منتشر کرده است که ۲۵ فناوری را برای تماشا برجسته می کند.

مردی از مونترال مدعی شد که اپراتور بدافزار Golden Chickens بوده است

بر اساس تحقیقات یک شرکت خدمات امنیتی مدیریت شده مستقر در کانادا، یکی از عوامل تهدید پشت مجموعه بدافزار جوجه‌های طلایی که گفته می‌شود مورد علاقه سه باند سایبری جنایتکار بزرگ روسیه در مونترال است.

تحقیقات ITWC – گزارش ابر فلزی برهنه در مورد آنچه که اکنون تصمیمات ابری را در کانادا هدایت می کند؟

“ابر برنده شد.” این توصیه‌ای بود که ما از پنل مدیران ارشد خود دریافت کردیم و به ما کمک کرد تا سؤالات گزارش سرشماری CIO امسال را آماده کنیم. این گروه آگاه و آگاه اعلام کردند که ابر، معماری غالب برای راه حل های تجاری است.

یافته‌های مطالعه جدید نشان می‌دهد که TikTok «تنگ‌کننده‌ترین اپلیکیشن داده» است

کارشناسان امنیت سایبری در VPNOverview.com که مقر آن در هلند است، اخیراً یک وظیفه تحقیقاتی منحصربه‌فرد را بر عهده گرفته‌اند: با توجه به این واقعیت که بسیاری از ما در دانلود برنامه‌های تغییر چهره گناهکار هستیم، داده‌های یک فرد در دست این افراد چقدر امن است. برنامه ها

بایت های کانال 12 آگوست 2022 – شریک Adaptiv و OTG؛ بتل رویال برای نمایش فروشندگان نوظهور؛ بازار SASE تا سال 2026 سه برابر می شود. و بیشتر

مطلع ماندن یک چالش همیشگی است. کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، و زمان کمی. اما ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. یک قهوه بگیرید و در حالی که این چیزها را می نوشید، پنج تا قهوه بخورید.

Visa با Metrolinx شریک می شود تا Tap to Pay را برای سواران ترانزیت در GTA بیاورد

شرکت خدمات مالی Visa اعلام کرده است که با مترولینکس همکاری می کند تا به مسافران ترانزیتی منطقه تورنتو بزرگ (GTA) امکان انتخاب پرداخت بدون تماس با کارت اعتباری ویزا یا دستگاهی با قابلیت پرداخت مانند تلفن هوشمند یا ساعت را بدهد.

Sage حقوق و دستمزد Sage را برای مشاغل کوچک اعلام می کند

Sage Sage Payroll را معرفی کرده است، اولین نرم افزار چند منظوره سازمانی ابری که عملکردهای حسابداری، حقوق و دستمزد و منابع انسانی را در یک پلتفرم با Sage Accounting ترکیب می کند.

به آخرین قسمت از هشتگ ترند گوش دهید

کارمندان AT&T مجبور به بازگشت به دفتر می شوند، اپل می تواند تبلیغات را به برخی از برنامه های خود بیاورد، SpaceX به محققان اجازه می دهد تا Starlink را هک کنند.

به آخرین قسمت از Cyber ​​Security Today گوش دهید

قسمت امروز به مدیران فناوری اطلاعات درباره به‌روزرسانی‌های امنیتی هشدار می‌دهد که باید از آن آگاه باشند

آخرین قسمت هشتگ Tendances را بشنوید (میزبانی شده توسط Direction Informatique)

اگر در کبک زندگی می‌کنید یا ترجیح می‌دهید آخرین اخبار فناوری را به زبان فرانسوی مصرف کنید، نشریه خواهر ما Direction Informatique شما را پوشش می‌دهد. آنها را در توییتر نیز دنبال کنید.


منبع: night-sky.ir