Cisco Webex نقل و انتقالات جلسه در زمان واقعی را معرفی می کند


وقتی سیسکو در دسامبر سال 2020 ویژگی ترجمه در زمان واقعی برای پلتفرم کنفرانس Webex خود را اعلام کرد ، گفت که این کار با 15 زبان شروع می شود.

سریع فهمید که کافی نیست. امروز ، این شرکت ترجمه در زمان واقعی از انگلیسی به 109 زبان ارائه شده است. هر کاربر می تواند در هنگام مکالمه زبان مورد نظر خود را انتخاب کند.

عملکرد اولیه شامل ترجمه از انگلیسی به زبانهایی مانند عربی ، هلندی ، فرانسوی ، آلمانی ، ژاپنی ، کره ای ، ماندارین ، روسی و اسپانیایی و همچنین زبانهای محلی تر مانند دانمارکی ، هندی ، مالایی ، ترکی و ویتنامی است .

در اواخر امسال ، سیسکو ترجمه دو طرفه به 70 زبان را به شما اضافه خواهد کرد.

جیتو پاتل ، معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر کل امنیت و برنامه ها در جلسه توجیهی رسانه ها گفت: “به این فکر کنید که این کار برای جهان چه می کند. “شما جهان را برای هر کسی که به هر زبانی صحبت می کند ، به یک زمین بازی برابر تبدیل کنید. آنها می توانند یک پیوند و رابطه قوی با یکدیگر برقرار کنند. این همان ابتدای کاری است که ما با آن شروع می کنیم ، و چیزهای بیشتری در این زمینه ترجمه وجود دارد. “

پاتل گفت این ترجمه از طریق یادگیری ماشینی انجام می شود و هرچه بیشتر استفاده شود پیشرفت خواهد کرد.

این قابلیت که برای پیش نمایش در سرویس گیرنده Webex Meetings در دسترس است ، در ماه مه در برنامه جدید یکپارچه Webex به صورت عمومی در دسترس خواهد بود.

حتما بخوانید:
شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی دکوطرح

پاتل دلیل اصلی برنامه یکپارچه را که ترکیبی از ارتباطات همزمان به عنوان جلسات با ارتباطات ناهمزمان به عنوان پیام است ، توضیح داد.

وی توضیح داد: “زیبایی داشتن یک محصول ، دلیل آن است که پیام ناهمگن چنین مهم است آنچه قبل از یک جلسه اتفاق می افتد ، آنچه در طول یک جلسه اتفاق می افتد و آنچه پس از یک جلسه اتفاق می افتد ، باید مداوم باشد.”

آماده سازی جلسات و تعامل بعد از جلسه می تواند به صورت ناهمزمان – نه لزوماً در زمان واقعی – اتفاق بیفتد ، مادامی که جلسه ، خواه صدا باشد یا ویدئو ، همزمان باشد. تجربه کاربر یکپارچه است ، و متن ها و ضبط های جلسه در فضا برای مراجعه بعدی موجود است.

وی گفت: “یکی از مواردی که فکر می کنیم اشتباه است ، نحوه سنجش مردم از اینکه شما چند دقیقه را در یک جلسه وقت گذرانده اید است.” “این در واقع معیار غلطی است. برای من مهم نیست که چند دقیقه را برای قرار ملاقات صرف می کنید. من علاقه مندم که چند دقیقه برای یک قرار ملاقات صرف می کنید و کار را دوباره تمام می کنید. آنچه باید انجام دهیم کاهش زمان افراد در جلسات همزمان است ، اما کارهای زیادی را همزمان انجام می دهیم. و سپس ، هنگامی که شما مجبور به ملاقات همزمان هستید ، با انجام این کار فوق العاده ، فوق العاده قدرتمند می شود. بنابراین ، در آنجا ما از این موارد با هم استفاده خواهیم کرد. و اکنون فقط یک تجربه داریم. “

حتما بخوانید:
لباس بچگانه میانبر - آسان رویکرد


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید