CIBC Microsoft Azure را به عنوان بستر اصلی ابر انتخاب می کند


بانک تجاری امپریال کانادا (CIBC) رابطه ای چند ساله با مایکروسافت را برای تعریف Microsoft Azure به عنوان اصلی ترین بستر ابری رسمیت داده است.

سخنگوی مایکروسافت گفت: این پیوند از تصویب ابر امن در مقیاس فوق العاده برای همه بارهای کاری ، علاوه بر استفاده از Azure در تمام تیم های توسعه و نوآوری صحبت می کند. itbusiness.ca در یک بیانیه ایمیل.

م institutionسسه مالی آمریکای شمالی استفاده از Azure را در سال 2017 آغاز کرد. این توافق نامه بر اساس همکاری موجود بین دو سازمان با ابر ، نرم افزار سازمانی است و نیروی کار CIBC را با Office 365 قادر می سازد.

مایکروسافت گفت: “رسمی کردن این اتصال به معنای تقویت مایکروسافت به عنوان یک ارائه دهنده CIBC به عنوان” ابر ترجیحی “است.” این دو شرکت جزئیات مربوط به شرایط توافق نامه را به اشتراک نگذاشتند.

علاوه بر نرم افزار خود به عنوان سرویس (SaaS) و استراتژی های خصوصی ابری ، سرمایه گذاری CIBC در فناوری ابر عمومی مایکروسافت ، اصول اساسی آن را نیز در زمینه حفاظت و امنیت داده ها گسترش خواهد داد. علاوه بر این ، از طریق روابط CIBC و مایکروسافت ، CIBC به برنامه های آموزش مهندسی ابر ، امنیت و مهارت های مربوط به مایکروسافت و گواهینامه ها برای کارمندان خود دسترسی پیدا خواهد کرد.

مایکروسافت توضیح داد: “آموزش و آموزش بخشی از رابطه مایکروسافت و CIBC در گذشته بوده است ، اما دامنه و دامنه این پیشنهادها با این توافق نامه افزایش می یابد.”

CIBC می گوید با این سرمایه گذاری که در آن مایکروسافت به ارائه فناوری ابری ، زیرساخت ها و امنیت برای کارکنان CIBC ادامه می دهد ، به دنبال سرعت بخشیدن به اولین رویکرد خود به ابر است. فناوری Microsoft Azure همچنین به ارائه قدرت محاسباتی مقیاس پذیر به دریاچه داده شرکت های بزرگ CIBC و پلت فرم هوش مصنوعی (AI) / یادگیری ماشین (ML) آن کمک می کند تا بتواند راه حل های ابتکاری مشتری را ارائه دهد.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار 23 آگوست - کارمندان اپل طوماری جدید علیه بازگشت به دفتر امضا کردند. سونی با شکایت جدید روبرو می شود. تصمیم مهم AV انگلستان

کوین پسکر ، رئیس مایکروسافت کانادا گفت: “استفاده از فناوری پیشرفته و ارائه آموزش های دیجیتالی مناسب به کارمندان برای سازمان هایی که در صنعت خدمات مالی با رشد سریع رشد می کنند ، امری حیاتی است.” “ما مفتخریم که از تحول دیجیتالی مداوم CIBC از طریق Microsoft Azure ، تجهیز CIBC به هوش مصنوعی ، داده ، ابر و قابلیت یادگیری ماشین برای ایجاد نوآوری ، تأمین امنیت بیشتر زیرساخت های آنها و ارائه تجربه برتر مشتری ، پشتیبانی می کنیم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید