CIBC در حال همکاری با سه بانک دیگر و AWS برای راه اندازی Global Open Finance Challenge است


موسسه مالی آمریکای شمالی CIBC ، موسسه بانکی مستقر در برزیل Itaú Unibanco ، بانک ملی استرالیا (NAB) و شرکت بانکی بریتانیایی NatWest Group دیروز آغاز چالش جهانی برای تامین مالی باز ، یک رویداد مجازی را اعلام کردند. از کارآفرینان و مبتکران برای نمونه اولیه راه حل های مشتری دعوت کنید یک اکوسیستم جهانی با منابع مالی باز

در حالی که بانکداری باز ، یک اصطلاح برای فناوری مالی که به استفاده از رابط های برنامه نویسی برنامه باز (API) اشاره می کند که توسعه دهندگان شخص ثالث را قادر می سازد برنامه ها و خدمات را در یک موسسه مالی ایجاد کنند ، همچنان در سراسر جهان محبوبیت خود را بدست می آورد ، اصول اولیه بعدی گام در یک سفر بانکی باز: تامین مالی باز چالش های تأمین مالی باز مشابه چالش های بانکداری باز است ، اما با تمرکز اصلی بر دسترسی به داده ها ، سوء استفاده از داده ها ، حمایت کافی از مصرف کننده و نیاز فزاینده برای ایجاد اعتماد مصرف کننده است.

راه حل های مشتری که بانک ها به دنبال آن هستند

شرکت کنندگان در چالش باید نمونه های اولیه ای بسازند که بتواند مشکلاتی را که صنعت خدمات مالی در ایجاد یک اکوسیستم مالی باز ایجاد می کند و امکان اشتراک گذاری امن داده ها بین موسسات مالی را فراهم می کند ، حل کند. این راه حل ها همچنین باید به بانک ها این امکان را بدهد تا انتخاب های شخصی و محصولات شخصی بیشتری را به مشتریان در سراسر جهان و عموم مردم ارائه دهند.

بانک ها سه حوزه را مشخص کرده اند که شرکت کنندگان می توانند با پرسیدن سوالات زیر تمرکز خود را بر روی آنها مشخص کنند:

  • چگونه می توانیم با ارائه خدمات دیجیتالی با ارزش ، به مشتریان شرکتی و تجاری خود و عموم مردم بهتر خدمت کنیم؟
  • چگونه می توانیم از طریق کانال های دیجیتالی مناسب تر یا مناسب به مشتریان فعلی و جدید کمک کنیم تا به خدمات بانکی دسترسی پیدا کنند؟
  • چگونه می توانیم راههای ابتکاری برای کمک به مشتریان در تصمیم گیری بهتر در مورد آب و هوا و پایداری پیدا کنیم؟
حتما بخوانید:
علت روشن نشدن اره بنزینی ویرگول

چالش چگونه پیش خواهد رفت؟

این چالش جهانی برای امور مالی باز ، ایجاد شده توسط چهار بانک با همکاری Amazon Web Services (AWS) و Oolys ، یک پلت فرم زیرساخت API برای ارائه دهندگان خدمات مالی ، دعوت می کند تا fintech ، سازمان های بزرگ جهانی ، استارت آپ های اولیه و دیر هنگام ، دانشگاه ها و سایر تیم های مبتکر را ثبت کند. اینجا به شرکت.

بانک ها با Oolys همکاری کرده اند تا محیط ماسه سنگی را توسعه دهند که به طور ایمن روی AWS کار می کند. این محیط زیرساخت های موجود بانک را بازتولید می کند ، که امکان آزمایش سریع با اشخاص ثالث را در یک محیط امن و ایمن فراهم می کند. برای کمک به توسعه برنامه های کاربردی ، هر بانک مجموعه ای از API های مشترک ، شامل ترکیبی از بانکداری باز ، تأمین مالی منبع باز و خدمات آزمایشی را ارائه می دهد.

تیم های شرکت کننده می توانند با راهنمایی رهبران بانک و شرکای راه حل ، راه حل ها را آزمایش ، ایجاد و تأیید کنند. AWS با بانک ها همکاری خواهد کرد تا مشارکت کنندگان را با مشورت های مشارکتی ، از جمله دسترسی به دستورالعمل ها و منابع برای نوآوری و توسعه محصول ، همراهی کند تا به آنها در ایجاد رویداد داوری مفاهیم خود را بسازد.

“شرکت های خدمات مالی در سراسر جهان در حال تغییر سریع دیجیتالی هستند. با تشویق سازندگان و جمع آوری ایده های جدید فناوری ، این بانک های آینده نگر که چالش تامین مالی باز جهانی را برآورده می کنند ، قادر خواهند بود فناوری های جدیدی را برای پاسخگویی به نیازهای بانکی به سرعت در حال توسعه مردم توسعه دهند. ورنر فوگلز ، مدیر ارشد فناوری ، Amazon.com ، گفت: “ما مشتاقانه منتظر همکاری با سازندگان در زمینه ارائه راه حل های ملموس هستیم که به مردم سراسر جهان کمک می کند تا به اهداف مالی خود برسند.

حتما بخوانید:
جکوزی

برندگان چطور؟

در رویداد نهایی نهایی ، که در نوامبر 2021 برگزار می شود ، به 12 تیم برتر فرصت داده می شود تا ایده های خود را به هیئت اجرایی داوران متشکل از مدیران اجرایی چهار بانک و مدیران خلبان خصوصی ارائه دهند. سرمایه و سازمان های فناوری در هر سه زمینه اصلی یک برنده و در چالش کلی برنده تعیین می شود. هر تیم برنده این فرصت را دارد که پس از رویدادی با یک یا چند بانک در برنامه جوجه کشی شرکت کند که شامل موارد زیر است:

  • شواهدی از مفهوم راه حل های آنها با بانک ها: یک تیم بانکی اختصاصی همکاری خواهد کرد و شواهد این مفهوم را پشتیبانی می کند ، از جمله بازخورد تیم های تحقیقاتی خط اول و مشتریان.
  • ارائه ریسک: تیم های پس از رویداد این فرصت را خواهند داشت که خود را به همه تیم های ریسک بانکی معرفی کنند.
  • دستورالعمل های بازار محلی: پس از رویداد ، تیم ها می توانند جلسات اختصاصی با تیم های آموزشی داخلی برای محیط های بازار محلی داشته باشند.
  • مدیریت ارشد: افشای خودی ها برای تصمیم گیری برای حفظ روابط شبکه ای و بحث شریک.
  • معماری راه حل: مشاوران AWS از پروژه های کاربردی و فنی پشتیبانی خواهند کرد.

“چالش جهانی تامین مالی باز با تغییر نوآوری و بهبود اهداف کلی ما به صنعت ما در سراسر جهان کمک می کند: حمایت از مشتریان در چشم انداز در حال تغییر از طریق خدمات دیجیتالی با ارزش افزوده ، دسترسی راحت تر به اکوسیستم مالی از طریق کانال ها. تمایل مشتریان و تمرکز مداوم بر پایداری ، ” ویکتور دودیگ ، رئیس و مدیرعامل CIBC ؛ میلتون ملوحی فیلهو ، مدیرعامل Itaú Unibanco ؛ راس مک ایوان ، مدیرعامل گروه ملی بانک استرالیا ؛ آلیسون رز ، مدیرعامل گروه NatWest ، در بیانیه ای مشترک گفت:


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید