[ad_1]

طرفداران لیگ ملی هاکی می توانند انتظار داشته باشند که نمایش های آنها در آینده نزدیک کمی بیشتر پیزا بازی کنند.

این هفته ، سرویس های وب آمازون تأیید کردند که NHL از خدمات خود برای تبدیل شدن به ارائه دهنده رسمی ابر لیگ استفاده کرده است.

مت گارمن ، معاون فروش و بازاریابی AWS ، گفت: “هاکی یک بازی سریع است و طرفداران چیزهای زیادی را از دست می دهند.” ITBusiness.ca قبل از اعلام مشارکت “این یک روش عالی برای نشان دادن احتیاجات یادگیری ماشینی است.”

AWS با دنیای ورزش غریبه نیست و با همکاری با NFL و F1 همکاری می کند. اما آخرین همکاری با NHL در حالی صورت می گیرد که همه گیری ، نحوه تعامل لیگ های ورزشی با هواداران را کاملاً تغییر داده است.

بهبود تجربه کاربر نهایی تمرکز اصلی هر دو سازمان است و بسیاری از طرفداران طبق گفته گارمن ، بازی هایی را با نوعی آمار ردیابی صفحه دوم یا لیگ های فانتزی مشاهده می کنند ، با تجزیه و تحلیل در زمان واقعی ، اضافه کردن زوایای جدید دوربین برای پخش در چندین سیستم عامل مشاهده فقط منطقی است.

وی همچنین با اشاره به اینکه این داده ها به اپراتورها کمک می کند تا در هنگام بازی داستان بهتری را بیان کنند ، افزود: “همچنین به تحلیلگران و اصحاب رسانه اجازه می دهد تا داده ها را در زمان واقعی مشاهده کرده و بینش های جالبی را ایجاد کنند.”

NHL همچنین یک پلت فرم ویدئویی شرکتی AWS برای ادغام ویدیو ، داده ها و برنامه های مرتبط در یک مخزن مرکزی ایجاد خواهد کرد. این بدان معناست که جستجوی تصاویر بایگانی شده آسان تر خواهد بود و پخش کننده ها می توانند برای سندیکا و صدور مجوز به مطالب NHL دسترسی سریع داشته باشند. به طور کلی ، ایجاد و ارائه تجزیه و تحلیل ، پیش بینی ها و موارد برجسته ویدیویی جدید در بازی برای بهبود تجربه موبایل ، آنلاین و پخش به طور قابل توجهی سرعت می گیرد.

گارمن نمی تواند بگوید که چه فرصت هایی برای ورود به برنامه های تلویزیونی نسبت به جریان های آنلاین وجود دارد.

وی گفت: “ما با آنها تحصیل خواهیم کرد و از اداره تجارت آنها خوشحالیم ، اما برای آنها منطقی است.”

گری بتمن ، نماینده کمیسیون NHL ، می گوید این لیگ از مجموعه فناوری کل غول فناوری بهره مند خواهد شد.

گری بتمن ، کمیساریای NHL در یک خبرنامه از 10 گفت: “فن آوری و خدمات پیشرفته AWS به ما فرصتی برای ارائه تجزیه و تحلیل و بینش هایی می دهد که سرعت و مهارت های بازی ما را برجسته می کند تا تعامل بیشتر طرفداران را تحریک کند.” فوریه. “AWS در مجموعه خدمات ابری خود ، از جمله دید رایانه و یادگیری ماشین ، قابل مقایسه نیست و ما قصد داریم با استفاده از آنها سریعتر از همیشه تجزیه و تحلیل پیشرفته را به تیم ها ، کارمندان و شرکای رسانه خود ارائه دهیم.”

[ad_2]

منبع: night-sky.ir