Accenture Cloudworks مستقر در تورنتو را برای گسترش جای پای اوراکل در کانادا خریداری کرد


این شرکت در بیانیه مطبوعاتی 19 ژوئیه اعلام کرد ، شركت Accenture یك سرویس ارائه دهنده خدمات مستقر در تورنتو را برای استقرار Oracle Cloud Cloudworks برای ارائه راه حلهای Oracle به مشتریان در سراسر كانادا خریداری كرده است ، اما در آن شرایط مالی خرید را فاش نكرده است.

Cloudworks در سال 2016 تاسیس شده است ، راه حلهای مبتنی بر اوراکل برای برنامه ریزی منابع سازمانی ، مدیریت بهره وری شرکت و مدیریت سرمایه انسانی را برای مشتریان در چندین صنعت از جمله ارتباطات از راه دور و رسانه ها ، بخش عمومی ، بهداشت و آموزش عالی و غیره در کانادا و ایالات متحده ارائه می دهد. ایالت ها

“تأثیر تیم Cloudworks و تجربه خدمات مشتری آن در کانادا و ایالات متحده از کل تجارت ما در Oracle در آمریکای شمالی پشتیبانی می کند ، زیرا سازمان ها به سرعت سفرهای ابری خود را ردیابی می کنند و برنامه های Oracle Cloud را جستجو می کنند تا ارزش بیشتری ایجاد کنند و بیشتر کار کنند و پایدارتر عمل کنند. تجارت ، “خود Taraf ، رئیس گروه تجارت Accenture Oracle در آمریکای شمالی ، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت.

سازمان ها در کانادا همچنان به برنامه های تحول فناوری خود سرعت می بخشند و طبق آن 2021 Gartner Magic Quadrant برای خدمات برنامه های کاربردی Cloud Oracle ، در سراسر جهان، تا پایان سال 2024 ، “75٪ از درآمد خدمات برنامه کاربردی اوراکل به ابر مربوط خواهد شد زیرا شرکتها در پاسخ به همه گیری COVID-19 انتقال خود را به ابر ابر تسریع می کنند.

حتما بخوانید:
تصویر PNG میز بیلیارد با پس زمینه شفاف

این Accenture است سوم بر روی اوراکل تمرکز کرد تحصیل در سراسر جهان در سال 2021 و همچنین یادداشت سوم خرید Accenture کانادا در سال گذشته. Accenture کانادا خریداری شد آوانای، یک شرکت مشاوره در اتاوا با تمرکز بر سازمان های جامعه و ادغام Callisto، ارائه دهنده خدمات مشاوره و فن آوری در اوكویل ، انتاریو در تولید دیجیتال مواد غذایی و نوشیدنی ، مواد شیمیایی ، آب و برق و سایر صنایع ، مانند سال 2020.

Accenture اخیراً در چندین گزارش اخیر تحلیلگر جهانی با تمرکز بر Oracle به عنوان رهبر شناخته شده است: IDC MarketScape: ارزیابی زنجیره تأمین کننده Oracle Ecosystems 2021 و موج Forrester: ارائه دهندگان خدمات برنامه های تجاری Oracle SaaS ، Q4 2020. Accenture همچنین به عنوان رهبر در شناخته شده است 2021 Gartner Magic Quadrant برای خدمات برنامه های کاربردی Cloud Oracle ، در سراسر جهان.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید