[ad_1]

هشت شرکت تازه کار کانادایی برای شرکت در شتاب دهنده فناوری کانادا (CTA) Digital Silicon Valley 2021 ، خدمات کمیساریای تجارت کانادا ، انتخاب شده اند.

شرکت کنندگان در این سال شامل هفت شرکت در مراحل اولیه مستقر در انتاریو و یک شرکت از مونترال ، کبک هستند که محصولات فناوری را در پنج بخش – آموزش ، امور مالی ، تدارکات و زنجیره تامین ، مدیریت دارایی و خرده فروشی می سازد.

سرکنسولگری کانادا برنامه هشت هفته ای CTA Digital را در سانفرانسیسکو / دره سیلیکون مدیریت می کند. این امکان دسترسی بالایی به شرکتهای کانادایی به منابع دره سیلیکون برای کمک به رشد و شکوفایی آنها در میان بیماری همه گیر COVID-19 فراهم می کند.

رعنا سرکار ، سرکنسول کانادا در سانفرانسیسکو / دره سیلیکون ، در یک خبرنامه گفت: “گروه دیجیتالی CTA 2021 نشان دهنده قدرت و تنوع اکوسیستم فناوری کانادا است.” “همانطور که از همه گیری COVID-19 بازمی گردیم ، این شرکت های نوپا دارای شبکه ، مهارت و منابع دسترسی به سرمایه ، رشد تجارت خود و حمایت از بهبود اقتصادی در دو طرف مرز خواهند بود.”

برخی از منابعی که شرکت های نوپا را انتخاب کرده اند می توانند شامل سمینارهای مجازی باشند. توسعه تجارت و حمایت از ریسک از طرف شرکا و رهبران صنعت. جلسات مشترک B2B با مشتریان ، شرکا و سرمایه گذاران خطرپذیر ؛ و فرصت های شبکه ای با کارآفرینان همفکر سیلیکون ولی. علاوه بر این ، استارت آپ های شرکت کننده به CTA Demo Day در ماه مه 2021 دسترسی خواهند داشت ، فرصتی سالانه برای استارتاپ های کانادایی برای نمایش راه حل های دیجیتالی خود به مشتریان ، شرکا و سرمایه گذاران در صحنه فناوری دره سیلیکون.

لیست شرکت های شرکت کننده:

  • سلام هوش مصنوعی: مونترال ، یک شرکت مستقر در QC که متخصص صحبت کردن با سیستم عامل های هوش مصنوعی برای خرده فروشان است.
  • لیتیکا: اتاوا ، راه اندازی نرم افزار تجزیه و تحلیل زنجیره تامین برای شرکت های الکترونیکی.
  • Savormetrics: Mississauga ، یک شرکت نرم افزاری مستقر در ON برای پشتیبانی از راه حل های تجاری برای صنایع غذایی است.
  • KeyDB: تورنتو ، ارائه دهنده پایگاه داده نرم افزار منبع باز مبتنی بر ON.
  • از قصد: تورنتو ، ارائه دهنده آنلاین اعلامیه قصد مبتنی بر ON.
  • تأیید کنید: تورنتو ، بر اساس راه اندازی ON ، متخصص در بستر فناوری برای تمیز کردن و مدیریت امکانات برای خواص تجاری و چند طبقه.
  • VXG: تورنتو ، ارائه دهنده پلت فرم نرم افزار مدیریت فیلم مبتنی بر ON.
  • موفق باشید هوش مصنوعی: تورنتو ، مستقر در ON ، متخصص در پلت فرم رشد AUM با استفاده از هوش مصنوعی برای مشاوران مالی و صنعت خدمات مالی.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir