8 شرکت مبتدی فناوری برای شرکت در برنامه Digital Canale Technology Accelerator 2021 انتخاب شده اند


هشت شرکت تازه کار کانادایی برای شرکت در شتاب دهنده فناوری کانادا (CTA) Digital Silicon Valley 2021 ، خدمات کمیساریای تجارت کانادا ، انتخاب شده اند.

شرکت کنندگان در این سال شامل هفت شرکت در مراحل اولیه مستقر در انتاریو و یک شرکت از مونترال ، کبک هستند که محصولات فناوری را در پنج بخش – آموزش ، امور مالی ، تدارکات و زنجیره تامین ، مدیریت دارایی و خرده فروشی می سازد.

سرکنسولگری کانادا برنامه هشت هفته ای CTA Digital را در سانفرانسیسکو / دره سیلیکون مدیریت می کند. این امکان دسترسی بالایی به شرکتهای کانادایی به منابع دره سیلیکون برای کمک به رشد و شکوفایی آنها در میان بیماری همه گیر COVID-19 فراهم می کند.

رعنا سرکار ، سرکنسول کانادا در سانفرانسیسکو / دره سیلیکون ، در یک خبرنامه گفت: “گروه دیجیتالی CTA 2021 نشان دهنده قدرت و تنوع اکوسیستم فناوری کانادا است.” “همانطور که از همه گیری COVID-19 بازمی گردیم ، این شرکت های نوپا دارای شبکه ، مهارت و منابع دسترسی به سرمایه ، رشد تجارت خود و حمایت از بهبود اقتصادی در دو طرف مرز خواهند بود.”

برخی از منابعی که شرکت های نوپا را انتخاب کرده اند می توانند شامل سمینارهای مجازی باشند. توسعه تجارت و حمایت از ریسک از طرف شرکا و رهبران صنعت. جلسات مشترک B2B با مشتریان ، شرکا و سرمایه گذاران خطرپذیر ؛ و فرصت های شبکه ای با کارآفرینان همفکر سیلیکون ولی. علاوه بر این ، استارت آپ های شرکت کننده به CTA Demo Day در ماه مه 2021 دسترسی خواهند داشت ، فرصتی سالانه برای استارتاپ های کانادایی برای نمایش راه حل های دیجیتالی خود به مشتریان ، شرکا و سرمایه گذاران در صحنه فناوری دره سیلیکون.

لیست شرکت های شرکت کننده:

  • سلام هوش مصنوعی: مونترال ، یک شرکت مستقر در QC که متخصص صحبت کردن با سیستم عامل های هوش مصنوعی برای خرده فروشان است.
  • لیتیکا: اتاوا ، راه اندازی نرم افزار تجزیه و تحلیل زنجیره تامین برای شرکت های الکترونیکی.
  • Savormetrics: Mississauga ، یک شرکت نرم افزاری مستقر در ON برای پشتیبانی از راه حل های تجاری برای صنایع غذایی است.
  • KeyDB: تورنتو ، ارائه دهنده پایگاه داده نرم افزار منبع باز مبتنی بر ON.
  • از قصد: تورنتو ، ارائه دهنده آنلاین اعلامیه قصد مبتنی بر ON.
  • تأیید کنید: تورنتو ، بر اساس راه اندازی ON ، متخصص در بستر فناوری برای تمیز کردن و مدیریت امکانات برای خواص تجاری و چند طبقه.
  • VXG: تورنتو ، ارائه دهنده پلت فرم نرم افزار مدیریت فیلم مبتنی بر ON.
  • موفق باشید هوش مصنوعی: تورنتو ، مستقر در ON ، متخصص در پلت فرم رشد AUM با استفاده از هوش مصنوعی برای مشاوران مالی و صنعت خدمات مالی.


منبع: night-sky.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>