7- تراتل را تا مینیمم آن پایین بیاورید

جوی استیک سمت چپ برای تغییر و اعمال دستورات Yaw و تراتل مورد استفاده قرار میگیرد بنابر این درک مفهوم این دو تابع برای کنترل پرنده بسیار مهم خواهد بود. تراتل را به اندازه ۳۰ درصد بالا ببرید. به همین دلیل سنسور اندازه گیر زاویه دریچه گاز در موترونیک از اهمیت بالائی برخورداره و اکثرا” هم به صورت مدار دوبل ساخته میشه که اگر اندازه گیر اول به هر دلیل خراب شد ( یا مقادیر اندازه گیریش خارج از رنج بود ) سیستم به صورت اورژانسی بتونه به کارش ادامه بده و مدار دوم نقش ناظر مدار اول و همینطور جانشین در زمان مورد نیاز رو بازی میکنه . عملیات مذکور باعث اصلاح سیکنال های ارسالی از سنسور به مجموعه واحد کنترل الکترونیکی موتور می گردد. مثلا با مپ استوک برای بنزین ایران این عدد در حالت تخته گاز حدود ۱۲٫۱۷ میباشد و این مقدار در تمام مدتی که پدال را تا انتها فشار میدهید (بدلیل محدودیت سنسور اکسیژن اگر هم پایین تر برود ما متوجه نمیشویم) روی همین عدد ۱۲٫۱۷ ثابت میماند. یک برنامه تمام چارتهای اینها را به ما نشان میدهد. سعی میکنیم که سختافزارهایی که با این برنامه کار میکنند، که اکثر سختافزارهای تولید شده با آنها کار میکنند را به شما معرفی کنیم.

خب این کار دیگر با هوم کاکپیت قابل انجام نیست. خب این یک مورد مربوط به رایانه یا کامپیوتر بود. ولی خب باید سعی کنید که با پسانداز پول جمع کنید که اگر لازم شد، این وسایل را خریداری کنید. موضوع این هست که CPU و gpu باید به صورت هماهنگ عمل کنند و یکی که ضعیف باشد، دیگری را ضعیف نکند. اگر gpu قوی باشد و CPU ضعیف باشد، ما دچار مشکل میشویم چون CPU قدرت پردازش تصویر را ندارد و نمیتواند به اصطلاح هم پا با کارت گرافیک gpu خودش را منطبق کند؛ لذا دوباره ما همین پدیده را خواهیم داشت. اگه فرمون رو به چپ پیچوندید ولی ماشین شما به سمت راست پیچید با زدن دکمه Reverse یا معکوس کننده میتونید این مشکل را حل کنید. کدام قطعات در مشکل گاز خوردن ماشین نقش دارند؟ دریچه گاز برقی به دلیل امکان کنترل دقیقتر میزان هوای ورودی به موتور، نسبت به دریچه گاز مکانیکی برتری دارد. همچنین بعضی از آنها دارای حرکت هستند؛ چون این امکان هماکنون در اختیار افراد عادی است. بسیاری از افرادی که دوست دارند خلبان بشوند و شوق پرواز دارند، از طبقات متمکن نیستند و امکان مالی ندارند. این هوم کاک بیتها خیلی اساسی هستند و وسایل کاملی و طراحی خوبی دارند.

حتما بخوانید:
دولت کانادا از برنامه فرزندخوان دیجیتال کانادا ، درخواست های جریان 1 را دعوت می کند

یعنی مثلا ما یک کاک بیت مثل ۷۳۷ درست کنیم که خیلی از افراد دارند؟ اگر شما در اینترنت جستجو کنید، میبینید که در خارج از کشور عدهای از علاقهمندان پرواز و شبیهسازها در خانههای خود به اصطلاح هوم کاک بیت ساختهاند. هواپیمای خود را هم به صورت یک پیکان روی این نقشه میبینید که هر لحظه روی این چارت حرکت میکند و نحوه فرود شما را روی این چارت نشان میدهد. طبق اعلام مالک، قیمت این سردنده نیز حدود یک میلیون تومان است. یعنی شما یک کارت گرافیک خیلی قوی و گران قیمت بخرید، اگر cpu قدرت زیادی نداشته باشد این دچار ! اما امروز میبینیم هواپیماهایی برای آن تولید کردهاند که این هواپیماها کاملا منطبق با واقعيت هواپیماها پرواز میکنند و میتوان از اینها برای پرواز های ifr هم استفادهکرد. سوال: ۲۰۷ قدیمی گیربکس اتوماتیک هم داشت، ولی چرا در اینجا قرار نگرفته است؟ این موارد را میشود به هر صورتی مورد استفاده قرار داد. این نکته را فراموش نکنید که اگر دو جسم دوار در موتور به هم متصل هستند، حرکات آنها توسط وزن یکدیگر صورت میگیرد و اگر فقط یکی را سبکسازی کنید، در راندمان خودرو مشکلات جدی به وجود میآید.

برای تقویت خودرو و افزایش شتاب آن، دو راه کلی اتمسفریک و غیر اتمسفریک وجود دارد. بنابراین داشتن هوم کاکپیت به نظر من هیچ حسنی ندارد، مگر برا خلبانهایی که فقط برای پرواز با یک نوع هواپیما مایل هستند که در خانه تلاش و فعالیت بکنند. از نظر ظاهر تفاوتی با کاک بیتهای هواپیماها ندارند. به نظر خیر! چون شما از این هوم کاکپیت فقط میتوانید در یک هواپیما استفاده بکنید. بهروز هست و موقعیت هواپیما بر روی این چارتها را هم نشان میدهد یعنی فقط این نیست که شما فقط چارت را ببینید. پس همیشه توی ماشین های کنترل از راه دور خبری از باتری و رادیو هست. میشود. یعنی گلوگاه بطری که اجازه ارسال اطلاعات از CPU به gpu را نمیدهد. یعنی CPU که داریم کارت گرافیک هم در کنارش داریم. اگه به ماشین های مدل هم علاقه دارید و دوست دارین ماشین رادیو کنترل شما بادی زیبا و پر جزئیاتی داشته باشه باید بهتون شرکت تامیا رو پیشنهاد کرد. وسایل و سخت افزارها هزینه بر هستند و باید برای آنها مقداری خرج کرد.

حتما بخوانید:
بینز وزیر نوآوری کانادا را ترک می کند

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با معنی تراتل وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید