2021 مهلت نامزدی تحول دیجیتال و CIO سال تمدید شد


چیزهای خوب واقعاً به آنهایی که منتظر هستند ، می رسد.

در نتیجه برخی درخواستهای صادقانه افرادی که کمبود وقت دارند ، ITWC مهلت نامزدها را تمدید کرد جوایز 2021 برای تحول دیجیتال و جوایز سال CIO سال 2021 به جمعه 21 مه.

اگر یک رهبر ارشد فناوری را می شناسید که نیاز به شناخت دارد ، وقت دارید که این کار را انجام دهید 21 مه نامزد کردنش اگر سازمان شما ابزارهای دیجیتالی را به طریقی درک می کند که باعث ایجاد یک تغییر پایدار می شود – یا شرکتی را می شناسید که شایسته مدتی در کانون توجه است – 21 مه برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات

فرم های نامزد فناوری اطلاعات در سال

فرم های نامزدی برای جایزه تحول دیجیتال

“روزهای کاری مردم پر از یک بیماری همه گیر است. جلسات از پشت به عقب برنامه ریزی می شود و مواردی مانند نامزدی به پس زمینه رانده می شود. ” “اما فرصت شناسایی ملی برای یک پروژه یا یک فرد با استعداد نباید فراموش شود ، بنابراین ما نامزدها را برای یک هفته تمدید کردیم.”

کنفرانس امسال به مدت 90 دقیقه در روز از 13 تا 15 جولای برگزار می شود ITWC پلت فرم منحصر به فرد DXTV. علاوه بر ترکیب جذاب ارائه های زنده و سخنرانی های از پیش ضبط شده و بحث های میزگرد ، این برنامه شامل هر دو برنده 2021 خواهد بود جوایز تحول دیجیتال و 2021 جوایز مدیر IT سال، برنامه ای که توسط انجمن CIO کانادا نگهداری می شود.

حتما بخوانید:
IT Business LifeLabs برای بهبود خدمات بهداشت روان مجازی در انتاریو به Telus Health پیوست ITBusiness.ca

ثبت نام در کنفرانس به زودی آغاز می شود.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید