15 سریال مافیایی برتر تاریخ از بهترین تا بدترین دیجی‌کالا مگ

همین نقش در بازی مافیای کلاسیک، مافیای نتورک سلامت، شب های مافیای فیلیمو وجود دارد. البته احتمال دارد ترسناک‌ترین و تأثیرگذارترین گانگستری که بازی کرده، آل کاپون بوده. تا پیش از فصل آخرین و آن صحنه‌ی معروف، ما بر روی دیگر مارسلوس والاس را نمی‌بینیم.

  • سریال Dark قصه مردمان شهر ویندن در سه مقطع وقتی متفاوت و البته دو جهان موازی را برایتان بازگو می‌کند.
  • این گروه کلیدی روستا فصل هست و هنوز در شبکه‌های متفاوت در هم اکنون بازبخش می‌باشد.
  • موافقان همینطور مافیا را بازی می دانند که باعث تقویت بضاعت استدلال، رابطه ها عمومی، نقش پذیری، برنامه ریزی و بهبود زبان بدن و امکان های گفتاری و ارتباطی دیگر می شود.
  • به‌طور به طور کامل ناگهانی مدیریت همین پروژه یعنی نیتن اینگرام جان خودش را از دست میدهد و در به عبارتی اتفاق هارولد هم در گیر مصدومیت از حوزه‌ نخاعی می‌شود.
  • پیوند زندگی روزانه اهمیت دنیای دیجیتال سودمندی های بخش اعظمی برای ما به ارمغان آورده ولی در این فی مابین راستا ساز سو استعمال بخش اعظمی اشخاص شده است.

وایکینگ ها یک سریال اکشن و تاریخی کالا شبکه هیستوری می‌باشد، همین سریال راوی ماجراهایی در دوره وایکینگ ها می باشد. همین سریال در کشورمان بینندگان زیادی دارد و چنانچه می‌خواهید یک روایت اکشن و هیجانی را دنبال فرمائید وایکینگ ها بهترین مورد به جهت شماست. امیدوارم از دانلود سریال شب های مافیا 3 نصیب آخر فصل 5 پنجم قسمت 3 سوم فینال فینالیست های شبهای مافیا ۳ و تماشای آن لذت ببرید. یک فیلم زیبای جنایی آمریکایی-ایتالیایی که به زیبایی به اقتدار رسیدن مافیایی یهودی نیویورک را به تصویر میکشد. البته بر خلاف دیگر فیلم های همین لست ، این فیلم در کنار حیله ها ، نبرد ها ، سیاست ها و… به ما درس وفاداری ، عشق و علاقه و صلح را در رویه به اقتدار رسیدن همین خانواده ی مافیایی سناریو میدهد.

سریال Veep (ویپ)

اکثر همین سریال‌ها به لحاظ منتقدان و ببینندگانشان دیدنی خطاب شدند اما باید بدانید که ممکن است سلیقه‌ها متفاوت باشند. ممنون که تا اینجا ما را ملازمت و همراهی کردید، شما می‌توانید سریال مافیایی خارجی به جهت دلگرمی ما، نظرات خویش را ورقه اینستاگرام چارخونه به اشتراک بگذارید. پیکی بلایندرز که از سال ۲۰۱۳ آغاز به پخش کرده، ۳۰ قسمت در ۵ فصل از آن منتشر شده است.
وضعیت اقتصادی رو به پرورش و رخنه عمیق آن‌ها در سیاست و قلمرو های بین المللی سبب ساز می شود تا گزینه اعتنا یکی از بازرس های خوب جايگاه دولت قرار گیرند. همین بازرس مامور شده هست تا جنایات سازمان یافته سریال تبهکاری پیکی بلایندرز در بیرمنگام را سرنگون و شهر را از وجود آنها پاکسازی کند. یک عدد دیگر از سریال‌ها در ژانر مافیایی، سریال ایتالیایی گومورا می‌باشد، که از رمانی به این نام الهام گرفته شده است.
دسته‌بندی نشده
شخصیت بئا اسمیت به‌دلیل همت برای به قتل رساندن همسر خویش به زندان محکوم می شود و سریال قصد دارااست تا مشکلاتی که برای او در زندان رقم می‌خورد را به مخاطب خویش نشان دهد. ایراداتی که ممکن است برای اکثری از زندانی‌های وحشت‌زده به‌خاطر قرار گرفتن در همین محیط نو و صد البته ترسناک به‌وجود می‌آیند و باید مهم آن‌ها روه‌به‌رو شوند. یک بوکسر غیر رسمی ترکیه ای (جیسون استاتهام) گانگستر بریک تاپ (آلن فورد) را متقاعد میکند تا روی میکی (براد پیت) بوکسور فارغ از بند انگشت شرط‌بندی کند.

حتما بخوانید:
سایبان ماشین ,سایبان خودرو,مهرگستر🥇️,سایبان پارکینگ,خانگی و اداری ,قیمت سایبان ماشین ،ویلا

ورود به سایت

به‌عقیده منتقدین و مخاطبان تلویزیون، قسمت‌های فصل نخستین همین سریال به‌راحتی می‌توانند در نوع بهترین قسمت‌های سریالی تاریخ تلویزیون قرار گیرند. چرا فقط قسمت‌های فصل اول؟ به‌این‌دلیل که قصه فصل‌های این سریال به طور کامل از یکدیگر مجزا هستند و به‌هم ربطی ندارند. قسمت‌های فصل اول همین سریال اهمیت ایفای نقش بی‌نظیر متیو مک‌کانهی و وودی هارلسون متوسط امتیاز ۹.۳ را به‌خود اختصاص داده‌اند و بیشتر طرفداران این سریال فصل نخستین آن را حساس اختلاف خوب تر از فصل‌های دوم و سوم آن قلمداد می‌کنند. سریال بوستون لیگال حساس ۱۰۱ نصیب است که همین تعداد قسمت در قالب ۵ فصل از شبکه ABC پخش شده‌اند.

علی انصاریان با قیافه خیره کننده در یک فیلم سینمایی/ عکس

جالب شد، نه؟ در صورتی که به دنبال‌کردن ماجراهای همین افراد عشق و علاقه دارید، بایستی قطعا همین اثر را مشاهده کنید که یک عدد از بهترین سریال های کره ای است. ماجرا همین سریال از همین قرار است که سریال مافیای دو مرد برنا فارغ از آنکه بدانند اهمیت نیز برادرند در آکادمی پلیس مشغول تحصیل هستند. یک عدد از همین دو برادر در بخش جرایم عمد و قاچاق سرگرم هست که منجر اخراج برادرش می شود.

مخالفان و موافقان بازی مافیا

بازی مافیا در کنار این‌که طی دهه های قبلی صاحب باشگاه ها، تالار و حتی کافه های مخصوصی شده، وارد تلویزیون و سینما هم شده است. تمام این دست اندرکاران روی نیز دست به دست نیز داده اند تا شاهد رواج گسترده بازی مافیا باشیم. نکته دیدنی در مورد این سریال ساختن فصل سوم آن‌گاه از ۲۵ سال و به وسیله کانال شوتایم هست تا دیوید لینچ و مارک فراست را دوباره برای ساخت همین سریال به صحنه بازگردانند. فصل سوم سریال توئین پیکس در سال ۲۰۱۷ به روی آنتن رفت و در قالب ۱۸ قسمت پخش شد تا پرونده همین سریال بسته شود. این سریال را به دوستداران داستان های زامبی محور پیشنهاد می‌کنیم چون سریالی خوب تر از مردگان متحرک پیدا نخواهید کرد و فصل های اولیه همین سریال فراوان جذاب ساخته شده است که به طور کامل شما را راضی نگه می دارد . بهترین سریال های خارجی تمام شده را از وب سایت پست روزانه اخذ کنید.

تصاویر لحظه به لحظه حرکات سه دختر اغتشاشگر ؛ عفاف و حجاب از سر برداشتند و … | از صفر تا صد یک اغتشاش از دید دوربین‌های نظارتی

ناکی تامپسون اصلی الهام گیری از شخصیت واقعی (ایناک لوییس جانسون) کردار شده و در آیتم یک سیاستمدار که تقریبا شهر آتلانتیک سیتی رو خودش و تحت دستاش اداره میکنن. این فیلم روایتگر ظهور قدرت‌‌‌‌های مافیایی و گروه هایی ذیل پوست شهر هستن که در بازه ممنوعیت الکل در ایالات متحده میان سال‌‌‌‌های 1920 تا 1930 بوجود اومدن و در دست گرفتن خیلی از امور رو در دست گرفتن. سریال Sons of Anarchy یک عدد دیگر از بهترین سریال های مافیایی می باشد که مهم آیتم های دیگر لیست پاره ای تفاوت دارد. گروهی که قصه سریال حول محور زندگی آن‌ها می چرخد، علیرغم حضور ترسناکشان در ایالات متحده و همچنین سراسر جهان، همیشه در ذهن شما باقی می مانند. یکی از موفق‌ترین سریال‌ها در ژانر مافیایی، سریال آمریکایی سوپرانوز است.
این سریال دارای اسم حساس ماه در آغوش خورشید فرآورده سال ۲۰۱۲ در کره جنوبی میباشد. هنوز سی سالم نشد یک عدد دیگر از سریال های نو کره ای محسوب می‌شود که از سال ۲۰۲۱ بوسیله شبکه KakaoTV آغاز به پخش کرد. این سریال جنس مرزو بوم کره جنوبی و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد. سریال گنگستری در این سریال اسم گونگ مین، جونگ جی یون، ها سون پارک، کیم جی اون، کیم دو هیون، هوانگ هی، کیونگ یونگ لی، جونگ مون سونگ، بوستان وون سانگ، جانگ یونگ نام و یو او سونگ به هنرمندی پرداخته‌اند. سریال کیمرا به کارگردانی کیم دو هان و کیم هان دو در سال ۲۰۲۱ ساخته شده است.

حتما بخوانید:
شرکت‌های بزرگ مخابراتی کانادا با یک قرارداد قطع اضطراری موافقت کردند

بهترین سریال های جنایی و کارآگاهی جهان در طول تاریخ

سریال میراث نتوانست مورد دقت منتقدان قرار بگیرد و اهمیت نقدهای تند آن ها مواجه شد. منتقدان روایت این سریال را ضعیف توصیف کرده و معتقد بودند که سریال فقط برپایه شهرت سریال خاطرات خون آشام به فعالیت خویش ادامه می‌دهد. منتقدان این سریال را در زمینه‌های داستان، شخصیت‌پردازی‌ها و عملکرد گروه بازیگری آیتم تحسین قرار دادند. هیو دنسی، مدس میکلسن، کارولین داویرناس، جیلین اندرسون و لارنس فیشبرن من جمله مهم‌ترین بازیگرانی میباشند که در سریال هانیبال حضور داشتند. قصه این سریال در گزینه یک هکر ماهر و حرفه‌ای به نام الیوت آلدرسون می باشد که در شرکت امنیتی آل.سیف درگیر به فعالیت است و از ایراد پارانویا رنج می‌برد. در پدرخوانده‌ی هارلم سراغ اتفاق‌های واقعی و شخصیت‌های مشهور تاریخی رفته‌اند و داستانش در خیابان‌های شهر نیویورک و طی سال‌های دهه‌ی ۶۰ میلادی می‌گذرد. ناکی تامپسون (با بازی فوق‌العاده و حیرت‌انگیز استیو بوشمی) شخصیتی سیاسی در آتلانتیک سیتی‌ نیو جرسی بود که در زمان ممنوعیت مشروبات الکلی فعالیت می‌کرد. او به‌تدریج محبوبیتی فراگیر پیدا می کند و به طور مداوم معامله‌هایی دارای جنایتکارهای زیرزمینی ترتیب می‌دهد، تا جایی که به مقامی بالا و کار کشته می رسد و همه چیز را در اختیار خودش می‌گیرد. HBO علاقه‌ی متعددی به ساختن سریال‌های درجه‌یک و درخشان و جایزه‌بگیر دارد، و امپراتوری بوردواک یکی از همین‌هاست. کیپر استیو مک کوئین در شیکاگو جز بیوه‌های یک جنایتکار متوفی می‌باشد که اهمیت هم متحد می شوند تا فعالیت ناتمام شوهرشان را کامل شدن کنند و سعی می کنند یک دزدی خطرناک انجام دهند. ما در یک دنیای پر از رقابت زندگی می کنیم، و در فیلم هیجان انگیز فرناندو مایرلس و کاتیا لوند ، کلیه انسان ها دوچندان باهم رقابت می کنند. شب های مافیا «Shabhaye Mafia»به کارگردانی و تهیه و تنظیم کنندگی سعید ابوطالب در سال 1400 تهیه و ساخت شده است.

سریال How I Met Your Mother (آشنایی دارای مادر)

بدون شک و تردید نقش مانفردی به جهت استالونه نقشی پیچیده و چالش برانگیز خواهد بود. همین سریال روایت پدر بی مسئولیتی را روایت می نماید که در حالی که حساس مشکلات اعتیاد به الکل دست و پنجه نرم می نماید سرپرستی ۶ کودک را نیز برعهده دارد و عکس عرف جامعه به جای اینکه کاری را انجام دهد پول نوباوه هایش را نمی باشد و نابود می‌کند. همین خانواده مشکلات فراوانی دارد البته به زندگی ادامه میدهد و اعضای همین خانواده نیز به جهت نگهداری آن دست به هر کاری می‌زنند و هم برای آن اختلال نو می‌تراشند. اساسی دیدن همین سریال بدون شک زندگی و مشکلات پیرامون آن را دوچندان معمولی خیس می‌بینید. هانیبال مانند شخصی هست که جای پارک خود را به دیگران می‌دهد و به مردم امداد می‌نماید اما در کنارش یک آدم کش خونخوار است.

دیدگاهتان را بنویسید