۶ روش متداول از بین بردن جای جوش صورت

اما درمارولر چگونه این کار ها را انجام می دهد؟ این سوزن ها لزوما برای سنتز کلاژن در پوست نیستند بلکه برای ایجاد یک راه حل عالی برای نفوذ و جذب بهتر و بیشتر محصولات مراقبت از پوست هستند. ضخامت این سوزنها در حد میکرون و طول آنها از 0.2 تا 3 (دو دهم تا سه) میلیمتر است. روز های پس از استفاده از درمارولر از ضد آ،تاب استفاده کنید چرا که پوست حساس تر است و احتمال آفتاب سوختگی بیشتر می شود. اما در اغلب موارد Filler injection در مناطقی که چربی و کلاژن از دست داده اند ، چین و چروک های صورت را حجم می دهد و جای زخم ها را نیز پر می کند.

برند های مختلفی از درمارولر ها در بازار موجود است. کارایی این مواد روی پوستی که درمارولینگ شده است بسیار آسان تر و عمیق تر خواهد بود تا پوستی که درمارولینگ نشده است. افرادی که زخمشان دیر التیام پیدا می کند. افرادی که عفونت و یا تبخال دارند. افرادی که پوستشون دارای جوش و آکنه هست باید دقت داشته باشند که از این روش بر روی جوش های چرکی و یا زخم های باز استفاده نکنند. درمارولر یک دستگاه مراقبت پوستیست که به جوان سازی پوست، درمان زخم آکنه، و کاهش علائم پیری درمارولر 0.25 کمک می کند. حرکت کردن سوزن روی پوست باعث ایجاد سوزش روی پوست میشه و احساسی رو به وجود میاره که تا قبل از این هرگز تجربه نکردید!

به یه غلطک سوزن دار گفته میشه که با کشیدن اون بر روی صورت یا بدن، سوزنهای ریزش منافذ ریزی رو بدون اینکه آسیبی به پوست برسه بر روی لایه سطحی پوست ایجاد میکنند و این کار باعث میشه پوست تحریک بشه و شروع به کلاژن سازی کنه. بهتره که این کار توسط یه شخص حرفه ای انجام بگیره تا آسیبی به پوست وارد نشه و اگه قراره خودتون این کار رو انجام بدید باید خیلی آروم و با حوصله باشید! جالب است بدانید که استفاده از این وسیله ساده در امر زیبایی روزبهروز در حال افزایش است چرا که با وجود سادگی، اثرات معجزهآسای آن در برخی موارد حتی بیش از روشهای بسیار گران قیمت و پیشرفتهی موجود است.

حتما بخوانید:
فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی سدان مد

تحقیقات ثابت کرده اند که ۴ جلسه میکرونیدلینگ، با فاصله ۱ ماه از هم، می تواند کلاژن بدن را تا ۴۰۰ درصد افزایش دهد. این ابزار ساده و منحصر به فرد محبوبیت زیادی دارد و اکثر افراد ادعا می کنند که می تواند واقعاً باعث بازسازی و بهبود ظاهر پوست شما گردند. این بستگی به نوع پرکننده های صورت یا تزریق ژل مورد استفاده دارد. مزوتراپی چیست و چه کاربردی دارد؟ بگذارید خمیر در طول شب روی جوش بماند و صبح آن را بشویید. بنابراین در این روش با وارد کردن پروتئین wntو کاهش میزان دی هیدروتستوسترون، فولیک های مو تحریک شده و تقویت می شوند.