یک کارگزار کانادایی می گوید: بیمه های سایبری که اکنون به شرکت هایی نیاز دارند ، دارای وزارت امور خارجه هستند

[ad_1]

کارشناسان Infosec می گویند CISO برای محافظت بهتر از سازمان های خود در برابر سرقت هویت ، باید مدارک ورود به سیستم چند عاملی را اضافه کند.

اما دلیل دیگری هم دارد. از اول ژانویه ، بسیاری از بیمه های سایبری آمریکای شمالی قانون جدیدی دارند: بدون وزارت امور خارجه ، سازمان ها تحت پوشش قرار نخواهند گرفت.

این یکی از پیام های پنل بیمه سایبری و قانون سایبری در اجلاس بین المللی وانکوور در مورد حریم خصوصی و امنیت سایبری بود که از روز چهارشنبه آغاز شد.

درک می ، یک حساب کاربری مستقر در ونکوور و متخصص سایبر در کارگزاران بیمه بین المللی HUB ، گفت که بیمه ها از پرداخت نقض داده خسته شده اند و الزامات پوشش خود را سخت تر کرده اند.

وی گفت: در اواخر سال گذشته ، بیمه های اینترنتی متوجه شدند که میزان تلفات اینترنتی آنها 500 درصد است. این بدان معنی بود که به ازای هر 1 دلار پاداش ، آنها 5 دلار ضرر می کردند.

می گفت ، از اول ژانویه ، سازمان هایی که متقاضی بیمه سایبری هستند باید نشان دهند که لیستی طولانی از فناوری ها و اقدامات مربوط به امنیت سایبری ، از جمله وزارت امور خارجه را اجرا می کنند و برای پاسخگویی به آنها یک برنامه پاسخگویی به حوادث دارند.

چند دقیقه از اظهار نظر وی نگذشته بود كه كارگزار دیگری برای او پیامی ارسال كرد و خاطرنشان كرد: شرکتی كه می دانست تقریباً بیمه سایبری خود را لغو كرده است زیرا مدیریت تمایلی به اعمال وزارت امور خارجه ندارد.

می گفت: “من با دو یا سه سازمان دقیقاً در همان موقعیت کار می کنم.” “یکی از شرکتهای بزرگ بیمه که همه می دانند بیرون آمد و گفت که تا زمانی که وزارت امور خارجه وجود نداشته باشد ، دیگر یک شرکت را بیمه نمی کند. آنها در حال حاضر اعلان های عدم تمدید را ارسال می کنند و می گویند: “اگر نمی توانید بله را در این سه موضوع بررسی کنید ، ما قوانین را لغو می کنیم.”

“تعداد بسیار کمی از بیمه ها برخی از این موارد را نمی خواهند.”

عکس سخنرانان در اجلاس بین المللی ونکوور درباره حریم خصوصی و امنیت سایبری ، مه 2021
سخنرانان هیئت ، درک می ، چپ ، دومنیک فوگل ، ونسا هنری و روت پرومیسلو.

در همین حال ، می گفت ، حق بیمه و کسورات بیمه سایبری در حال افزایش است. وی افزود ، شهرداری ها که به طور فزاینده ای توسط هکرها مورد حمله قرار می گیرند ، اکنون به سختی می توانند تحت پوشش قرار گیرند.

بیمه سایبری اکنون “مشارکت شخصی بین بخش فناوری اطلاعات ، شرکت و بیمه گر” است.

بسته به پوشش ، بیمه سایبری هزینه های نقض امنیت ، مانند بازیابی اطلاعات ، جایگزینی سخت افزار / نرم افزار ، استخدام محققان ، وکلای خارجی ، مشاوران خارجی و ارتباطات را پوشش می دهد.

ممکن است جریمه های نظارتی را شامل نشود. روت پرومیسلو ، عضو کمیسیون ، یک شریک مستقر در تورنتو در موسسه حقوقی بنت جونز ، با توجه به قانون محرمانه بودن حریم خصوصی کانادا (CPPA – لایحه C-11 ، هنوز در قرائت دوم است) ، این امر به ویژه مهم است. این به دادگاه جدید محافظت از داده ها اجازه می دهد تا جریمه های چند میلیون دلاری را اعمال کند.

پرومیسلو ، که بر قانون حفظ حریم خصوصی و امنیت سایبری متمرکز است ، اغلب پس از نقض داده ها توسط مشتریان فراخوانی می شود. وی در پاسخ به این س ifال که آیا مشکلات معمول را پیدا کرده است ، پاسخ داد: “من از اینکه چند وقت نامزد می کنم تعجب می کنم و می گویم که هیچ گواهی چند عاملی وجود ندارد – و آنها بیمه دارند … یا آنها آن را دارند و مدیر عامل آن را دوست ندارد ، و ایمیل به خطر افتاد. “

مشکل رایج دیگری که پس از نقض کشف شد ، مقدار داده های غیر ضروری سازمان ذخیره شده است که قدیمی است و باید حذف شوند.

کنفرانس امروز به پایان می رسد.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme