یک توزیع کننده ارائه دهنده خدمات ارتباط از راه دور Primus را خریداری می کند


دیروز توزیع و فروش اعلام کرد که شرکت ارائه دهنده ارتباطات از راه دور Primus ، یکی از شرکت های تابعه Fusion Connect را خریداری کرده است.

Primus به مدت 24 سال تلفن های خانگی ، اینترنت و راه حل های صوتی شرکتی و سیستم های تلفنی میزبان را در کانادا ارائه داده است. خدمات آن به عنوان یک مکمل طبیعی برای Distributel ، یک ارائه دهنده خدمات مخابراتی مستقل کانادایی متمرکز بر مشاغل خانگی و کوچک و متوسط ​​ارائه می شود.

در اطلاعیه 19 ژانویه Distributel گفته شده است که Distributel قصد دارد یک رد پای کابل Primus ، یک سیستم مبتنی بر ابر برای تلفن های تجاری و دسترسی به خدمات تحت کنترل خود اضافه کند. شبکه Primus از مناطق تحت پوشش تبادل محلی (CLEC) و محصولات ارتباطی یکپارچه Distributel بهره مند خواهد شد.

مت استین ، مدیر عامل شرکت توزیع و پخش گفت: “ادغام Primus در خانواده Distributel به معنای فرصت های بیشتر ، افزایش نوآوری و ارزش بهتر کانادایی ها و در نهایت گزینه بهتر برای کشورمان خواهد بود.” “ما هیجان زده هستیم که Primus را تحت مالکیت کانادا قرار داده و رشد هر دو شرکت را تسریع می کنیم.”

در سال 2018 ، Primus توسط Fusion Connect ، ارائه دهنده خدمات ابری مستقر در ایالات متحده خریداری شد که قبلاً خدمات Birch Business ، شرکت مادر Primus را در سال 2017 خریداری کرد.

طی 4 سال گذشته ، توزیع و فروش چندین خرید قابل توجه و مشارکت داشته است. این شرکت Zazeen را در سال 2017 خریداری کرد و برای گسترش خدمات خود با شبکه ارتباطات Eeyou همکاری کرد.

Distributel بلافاصله در دسترس نبود تا در مورد داده های مالی حاصل از خرید اظهار نظر کند.


منبع: night-sky.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>