گوگل کانادا 2 میلیون دلار برای آموزش مجدد متقاضیان کار متعهد شده است


صبح امروز ، گوگل کانادا تعهد 2 میلیون دلاری برای حمایت از آموزش کارجویان کانادایی برای کار جدید در فن آوری اعلام کرد.

این طرح شامل سه سال کمک مالی از طرف Google.org به NPower Canada برای ارائه برنامه های گواهینامه گوگل و استقرار 5000 بورس تحصیلی مبتنی بر نیاز برای دسترسی به این برنامه است. هدف این است که در کمتر از شش ماه به جویندگان کار با مهارت های جدید آموزش دهید.

اندرو ردین ، ​​مدیر عامل NPower کانادا ، گفت که این سازمان سال گذشته ارائه گواهی پشتیبانی IT به Google را آغاز کرد. هشتاد و سه درصد از جوانان فارغ التحصیل در سپتامبر سال 2020 پس از اتمام برنامه شاغل هستند یا در آموزش و پرورش جدید هستند.

“این برنامه ها تقاضای بازار کار را پر می کنند. طبق Glassdoor ، در حال حاضر رشته های پشتیبانی شده توسط گواهینامه های شغلی Google بیش از 22000 شغل در سراسر کشور دارند. وی در یک خبر انتشار 17 مه گفت: “پشتیبانی گوگل فرصت های بیشتری را برای جوانان فراهم می کند تا کار خود را شروع کنند و در اقتصاد دیجیتال کانادا شرکت کنند.”

طبق آمار در کانادا ، نرخ بیکاری در سال گذشته در میان گروه های برجسته اقلیت و جوانان 15 تا 24 سال بالاتر از کانادایی های بومی ، جوان یا اقلیت قابل مشاهده نیست ، که نرخ بیکاری آنها 0 ، 5 درصد کاهش یافته است به 7.5 درصد می رسد.

سابرینا گرمیا ، معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی گوگل کانادا گفت: “برای کمک به جویندگان شغلی که بیشتر تحت تأثیر همه گیری قرار دارند ، باید در آموزش مهارت های مشاغل با تقاضای آشکار سرمایه گذاری کنیم.” “گواهینامه های شغلی Google شغل عالی بدون داشتن مدرک یا تجربه لازم ایجاد می کند ، که به رفع موانع و ایجاد فرصت هایی برای گروه های محروم در نیروی کار فنی کمک می کند.”

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار 16 آگوست - AT&T می‌خواهد کارمندانش به دفتر بازگردند. آیا اپل تبلیغات را به برنامه های از پیش نصب شده خود می آورد؟ اسپیس ایکس به محققان اجازه می دهد استارلینک را هک کنند

خارج از برنامه نویسی NPower Canada ، گواهینامه های جدید از طریق بستر آموزش آنلاین Coursera تحویل داده می شوند و به زبان انگلیسی و با برنامه های انتخاب شده از سال 2022 به زبان فرانسه در دسترس هستند.

گوگل کانادا می گوید که در حال معرفی کنسرسیومی از کارفرمایان با گواهینامه های شغلی Google برای بورسیه ها است. کنسرسیوم کارفرمایان گروهی از کارفرمایان شامل KPMG ، TELUS ، Google و Loblaw است که فارغ التحصیلان برنامه های شغلی NPower Canada گوگل را برای مشاغل واجد شرایط در نظر می گیرند.

کارفرمایانی که علاقه مند به تماس با نامزدهای واجد شرایط و رشد استعداد استعدادی خود هستند می توانند با مراجعه به این صفحه به کنسرسیوم کارفرمایان گواهی شغلی گوگل بپیوندند. اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه را می توان در وب سایت NPower نیز یافت.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید