گوشی اپل-خرید آنلاین و بهترین قیمت آیفون در ایسل

در کنار دوربین ارتقا یافته، افزایش ۴ تا ۵ ساعتهی عمر باتری، روشنایی بیشینهی ۱۲۰۰ نیتی نمایشگر و توان پردازشی فوقالعادهی A13 Bionic، همگی ویژگیهایی هستند که بهزعم اپل، این نوع آیفون را شایستهی پسوند «پرو» میکنند. استفاده از این تکنولوژی در گوشی های آیفون باعث افزایش میزان امنیت آن شده است.

آموزش تخصصی اسمبل و دیس اسمبل(باز و بسته کردن و تعویض قطعه معیوب) تمامی مدلها با استفاده از video , photo , اصول دقیق ,انجام تعویض قطعه توسط کار آموز. تدریس نقشه خوانی استفاده تخصصی از مرجع های کمپانی اپلblock diagrame , flow chart , data sheet , گوشی ایفون 9 اس schematic. اگر کاربری تاکید دارد که گوشی مورد استفاده باید حتما از تولیدات این کمپانی باشد، در واقع با این تصمیم گیری مسئولیت های بعدی را نیز پذیرفته است.

اصلا بعید نیست که روزی تعمیر گوشی اپل نیاز ضروری و مهم او باشد، اما نگران نباشید متخصصین تعمیرات گوشی اپل به سرعت و با دقت این مشکل را رفع خواهند کرد . روند تولید گوشی های اپل به سرعت سیر صعودی به خود گرفت و یک سال پس از اولین معرفی در سال ۲۰۰۷، اپل دومین نسل از گوشی های هوشمند خود را نیز رونمایی کرد. در سپتامبر سال ۲۰۱۷ و در دهمین سالگرد معرفی اولین گوشی آیفون، اپل سری آیفون ایکس (iPhone X) را معرفی کرد، که شامل آیفون XR,X,XS maxو، XS میشود، البته اپل در مراسم معرفی این دستگاه از نام آیفون ۱۰ نیز استفاده کرد.

این گوشی مجهز به یک باتری 3174 میلی آمپر ساعتی است که انرژی دستگاه را تامین میکند. اگر بتوان مشکلات پیش آمده در گوشی اپل را با تعمیر حل و فصل نمود و به تعویض نیازی نباشد، این به معنای شانس واقعی و خوش شانسی تمام برای کاربران اپل است، چونکه در تعمیر گوشی آیفون همواره تلاش بر این است که قطعات اورجینال و اصل دستگاه بر روی دستگاه باقی بمانند و با ترمیم، مشکلشان حل شود و تعویض لازم نشوند.

حتما بخوانید:
خریدار ورق- خریدار ورق استیل- خریدار ورق اهن- خریدار ورق گالوانیزه- خریدار ورق روغنی -

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد گوشی آیفون کارکرده لطفا از صفحه ما بخواهید.