کلاس Google Cloud Accelerator در سال 2021 در کانادا افتتاح شد


برنامه مقدماتی Google Cloud کلاس اول Google Cloud Accelerator Canada را اعلام کرده است.

طی سال گذشته ، از آنجا که اکثر مشاغل قابلیت های جدید دیجیتالی خود را دو برابر کرده اند ، تقاضا برای فناوری های مبتنی بر ابر برای مشاغل در هر زمینه شتاب گرفته است. گوگل یک برنامه شتاب دهی کامل را به استارتاپ هایی اختصاص داده است که از فناوری ابری برای کمک به رشد و توسعه تجارت خود استفاده می کنند.

متصل:

گوگل از شتاب دهنده پرتاب در واترلو و دفتر جدید در تورنتو خبر داد

گوگل از 12 استارت آپ از سراسر کشور برای شرکت در برنامه 10 هفته ای رونمایی کرده است که طبق بهترین “برنامه ها ، محصولات ، مردم و فناوری گوگل برای استارت آپ هایی که کارهای جالب در فضای ابری انجام می دهند” را ترکیب خواهد کرد. وبلاگ 17 ژوئن. نوشته ها.

این برنامه همچنین سمینارهای متمرکز بر طراحی ، رشد مشتری و توسعه رهبری را برای رهبران راه اندازی خواهد کرد.

در حال دویدن

بر اساس وب سایت آن ، Loopt ، واقع در تورنتو ، ON ، “دنیای جدید خرده فروشی” است. این شرکت بستری برای شرکت ها است تا بتوانند خدمات اشتراک اجاره ای کاملاً مارک دار خود را تأمین کنند.

Loopt فناوری ، پشتیبانی و استراتژی را برای کمک به شروع مارک ها فراهم می کند.

از لباس گرفته تا مبلمان ، تناسب اندام و تجهیزات فضای باز ، بستر تجارت الکترونیکی قادر است به بیشتر مشاغل کمک کند.

حسابرسی

مستقر در ویکتوریا ، بریتیش کلمبیا ، آدت بر کاهش رد پای کربن در املاک و مستغلات تجاری تمرکز دارد. این شرکت داده های مربوط به ساختمان ها را تجزیه و تحلیل می کند تا بهترین گزینه ها را برای کاهش ضایعات پیدا کند.

Audette ابزارهای گزارشگری مبتنی بر وب را ایجاد کرده است که به مشتریان امکان می دهد داده ها را تجسم و به اشتراک بگذارند.

سیستم عامل آنها به مدیران دارایی سهام بزرگ اجازه می دهد تا انتقال صفر و صفر خود را برنامه ریزی کنند.

صفحه اصلی Odette

کریستوفر نایسمیت ، مدیرعامل آودت ، برای به اشتراک گذاشتن هیجان خود برای شروع کار با گوگل به این شرکت پیوسته است.

“ما مفتخریم که در کنار این گروه چشمگیر از شرکتهای کانادایی انتخاب می شویم! وی در ایمیلی نوشت: “ما همیشه گوگل را به عنوان رهبر توسعه پایدار و كاهش کربن می دیدیم ، بنابراین کار با تیم آنها تحقق یک رویا است.”

GeoMate

این مورد بعدی قطعاً برای دوندگان ، دوچرخه سواران و واکرها جذاب است. GeoMate ، مستقر در واترلو ، انتاریو ، با استفاده از هوش مصنوعی اطلاعات و داده های به روز و دقیق مکان را ارائه می دهد.

فناوری GeoMate برای کاهش صدمات وارده به عابران پیاده و موتورسواران هنگام رانندگی در محله های پرتردد ، ترافیک یا مناطق ساختمانی بدون اطلاع قبلی از منطقه طراحی شده است.

صفحه اصلی GeoMate

چیزی

QC Nesto که در مونترال واقع شده است ، تجربه کارآمد و آسان تأمین مالی خانه را به مشتریان ارائه می دهد.

آنها تصمیم گیری مهم را برای خریداران مسکن و شکارچیان با تجربه تر در خانه راحت تر می کنند – در نهایت خرید خانه می تواند استرس زا باشد. از جمله ویژگی های دیگر ، نستو با الگوریتمی مجهز به هوش مصنوعی به مشتریان در دستیابی به بهترین وامها در چند ثانیه کمک می کند. وب سایت وی می گوید نستو می تواند در عرض چند ثانیه کل بازار را بررسی کند تا بهترین قیمت ممکن را در بیش از 2000 محصول رهنی به مشتریان ارائه دهد

حتما بخوانید:
برترین 10 Websites برای جستجوی لباس بچگانه

Nesto با fintechs Diagram و Portag3 همکاری می کند.

صفحه اصلی Nesto

OpenHouse.ai

این شرکت در کلگری مخصوص خانه سازان است. OpenHouse.ai خرید دیجیتالی را برای خریداران ارائه می دهد. وب سایت وی تصمیم وی را به عنوان یک فروشنده نشسته در کنار خریداران مسکن توصیف می کند ، نقشه های طبقه و جوامع متناسب با نیاز آنها را توصیه می کند.

صفحه اصلی OpenHouse.ai

تجربه خرید دیجیتال ضمن ارائه داده هایی برای کمک به سازندگان خانه ، به پیش بینی نیاز خریداران مسکن کمک می کند.

در اینجا چیزی است که ویل ژانگ ، مدیرعامل و بنیانگذار OpenHouse.ai ، گفته است.

“ما از پیوستن به اولین برنامه Google Cloud Accelerator بسیار هیجان زده هستیم و به سایر شرکتهای منتخب تبریک می گوییم!” من افتخار می کنم که به دلیل فناوری ابر در صنعت ساخت خانه شناخته شده ام. در OpenHouse.ai ، ماموریت ما این است که فناوری پیشرفته هوش مصنوعی را در دسترس قرار دهیم و سازندگان خانه را قادر به استفاده از داده های دست اول برای راه حل های مدیریت کسب و کار کنیم. برنامه Google Cloud Accelerator ما را یک قدم به دستیابی به هدف خود نزدیک می کند و می توانیم منتظر شروع نیستم! “ژانگ گفت.

برتری

Vantage یک شرکت مستقر در تورنتو است که با استفاده از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی به خرده فروشان کمک می کند تا اطلاعات خرید خود را باز کرده و از مشارکت بازاریابی این برند حمایت کنند.

Vantage همچنین می تواند با چندین سیستم عامل تجارت الکترونیکی مانند Shopify و Shopify Plus ، Magento و BigCommerce ادغام شود.

آران همیلتون مدیرعامل و بنیانگذار مشترک گفت که از همکاری با گوگل خوشحال است.

“این بیماری همه گیر به مدت یک دهه تجارت الکترونیکی را تسریع کرده است ، و ما واقعاً به تیم ونتیج افتخار می کنیم که با تمام وجود برای جذب بسیاری از مشتریان بزرگ جدید که مجبور به استفاده از هوش مصنوعی ما در تجزیه و تحلیل و بازاریابی خود بوده اند ، بسیار سخت کار کرده اند. نمی توان زمان بیشتری برای تعمیق روابط خود با Google و استفاده از تجربیات آنها در زمینه کار در مقیاس بزرگتر داشت. “

صفحه اصلی

تو بخور

این شرکت مستقر در کبک راه حل های سفارش آنلاین رستوران را ارائه می دهد. UEAT از سیستم های سفارش آنلاین با AI برای ارائه کیوسک ها و برنامه های دیجیتالی استفاده می کند تا رستوران ها بتوانند برای آینده ارتقا یافته و آماده شوند.

برخی از رستوران هایی که از فناوری UEAT استفاده می کنند ، طبق وب سایت آن ، Copper Branch ، Mandy’s ، Benny & Co و Cubby Smart Kitchen هستند.

صفحه اصلی UEAT

BioBox

مستقر در تورنتو ، BioBox یک شرکت تجزیه و تحلیل داده است که هدف آن دانشمندان و پزشکان بالینی است که با داده های ژنومی کار می کنند.

راه حل های BioBox می توانند به پردازش ، تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل داده ها در یک سیستم عامل ابری سازگار با HIPAA کمک کنند. این پرتاب همچنین با برنامه MaRS Discovery District ، اتحاد جهانی برای ژنومیک و بهداشت و برنامه فناوری مرحله اولیه دانشگاه تورنتو مرتبط است.

حتما بخوانید:
کفپوش گرانولی لاستیکی ضربه گیر- زیر قیمت بازار
صفحه اصلی BioBox

مدیر عامل کریستوفر لی نظرات خود را در مورد اینکه چگونه BioBox به بخشی از گروه جدید تبدیل شده است ، به اشتراک گذاشت.

“ما از حضور در کلاس درجه یک Google Cloud Accelerator 2021 بسیار خوشحال هستیم. رایانش ابری جزئی جدایی ناپذیر از پلت فرم BioBox است و ماموریت ما این است که ابزارهای لازم برای انجام تحقیقات زندگی را در اختیار دانشمندان قرار دهیم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با متخصصان Google برای بهبود هوش مصنوعی و قابلیت های زیرساخت ابر هستیم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با تیم گوگل کانادا هستیم تا توانایی ما در ارائه خدمات به مشتریان و سرعت بخشیدن به تحقیقات بیولوژیکی را بهبود ببخشیم. “

کاریبو

Caribou یک شرکت مستقر در تورنتو است که در زمینه بهداشت و مشاوره مالی تخصص دارد.

کاریبو می گوید مراقبت های بهداشتی ، خصوصاً برای آمریکایی ها ، یک نگرانی بزرگ مالی است و تمرکز آن بر این است که بتواند مراقبت های بهداشتی و مالی را برای اطمینان از تجربه بهینه در تصمیم گیری های دشوار ترکیب کند.

این شرکت از مجموعه ای از ابزارها استفاده می کند و به مشتریان امکان می دهد با متخصصان بهداشت ارتباط برقرار کنند.

صفحه اصلی کاریبو

بیمه غازها

Goose Insurance ، یک شرکت در ونکوور ، یک پلت فرم insurtech است که برای سهولت در مصرف کنندگان ، اطلاعات بیمه را در یک مکان جمع می کند.

طبق وب سایت وی این “بیمه یک مرحله ای” است.

برنامه Goose Insurance بدون نیاز به مراجعه به دفتر بیمه ، در زمینه پیشنهادات و بیمه نامه های مقرون به صرفه به شما کمک می کند.

این شرکت بسترهایی برای کمک در بیمه زندگی و بیمه مسافرتی دارد. آنها همچنین در مرحله توسعه ابزارهای بیمه بیمه و تحرک هستند.

مصرف کنندگان به 30 خط بیمه کاملاً سلف سرویس دسترسی دارند.

صفحه اصلی بیمه غاز

قاشق

Spoonity در اوتاوا واقع شده است ، یک برنامه وفاداری است که برنامه های وفاداری پایان به پایان را برای رستوران های کوچک تا بزرگ ارائه می دهد.

آنها از تجزیه و تحلیل متمرکز بر بازگشت استفاده می کنند که به مشاغل کمک می کند تا ببینند در چه مکان هایی باید رشد یا گسترش پیدا کنند.

طبق گفته Spoonity ، پلتفرم وفاداری و هدیه آنها ثابت شده است که به افزایش هزینه های مشتری تا 40 درصد کمک می کند.

Spoonity همچنین می تواند به خوبی با سیستم های POS ادغام شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=T8lWzIM3ZFw

نورو

مستقر در واترلو ، انتاریو ، NURO معمار سکوی عصبی NUOS است ، که امکان ارتباط غیر تهاجمی و کنترل محاسباتی توسط مغز را فراهم می کند.

NURO می گوید پلتفرم NUOS آن “اولین سیستم عامل عصبی چند حالته” در جهان است و قادر به سازگاری با طیف گسترده ای از شرایط پاتوفیزیولوژیک مانند سکته های مغزی ، ضایعات نخاعی آسیب دیده و بیماری های عصبی عضلانی از اواسط تا اواخر مرحله مانند ALS است. MS ، CP یا GBS ، حالتهایی با حداقل هوشیاری ، حالتهای پس از کما و غیره

صفحه اصلی نورو


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید