کانادا 750 میلیون دلار برای توسعه زیرساخت های شبکه هزینه خواهد کرد

[ad_1]

نوآوری ، علوم و توسعه اقتصادی کانادا (ISED) صندوق پهنای باند جهانی (UBF) را به 1.75 میلیارد دلار رساند ، در حالی که سال گذشته یک میلیارد دلار اعلام شده بود.

بر اساس اعلام ISED ، بودجه افزایش یافته دیروز اعلام شد ، به عنوان بخشی از استراتژی اتصال کانادا ، به شما کمک می کند خدمات بارگیری 50 مگابیت بر ثانیه و 10 مگابیت بر ثانیه بارگذاری شده توسط CRTC را ارائه دهید.

در یک کنفرانس مطبوعاتی ، مقامات ارشد ISED با اشاره به اینکه دسترسی سریع برای همه اظهار داشت: هدف از استراتژی اتصال کانادا این است که این سرعت را تا سال 2026 به 95٪ از خانه های کانادا و تا سال 2030 به 100٪ برساند.

جاستین ترودو ، نخست وزیر کانادا در بیانیه مطبوعاتی گفت: “اکنون بیش از هر زمان دیگری ، کانادایی ها به کار با اعتماد به اینترنت پرسرعت نیاز دارند ، زیرا ما از خانه کار می کنیم ، با خانواده و دوستان خود ارتباط برقرار می کنیم.”

متصل:

دولت انتاریو 150 میلیون دلار در توسعه شبکه روستایی سرمایه گذاری خواهد کرد [IT Business]

دولت 150 میلیون دلار از صندوق جریان پاسخ سریع برای راه اندازی پروژه هایی تدارك دیده است كه آماده شروع توسعه هستند اما بودجه لازم را ندارند. پروژه های موجود در جریان پاسخ سریع باید تا 15 نوامبر 2021 تکمیل شوند. پنجره برنامه در 15 ژانویه 2021 بسته می شود.

تفکیک بودجه:

تعداد توزیع
750 میلیون دلار پروژه های تأثیر بزرگ
150 میلیون دلار جریان پاسخ سریع
50 میلیون دلار پروژه های سیار به نفع مردم بومی.

این برنامه تا 90٪ پروژه ها را در مناطق محلی و 75٪ را در بیشتر مناطق دیگر پرداخت خواهد کرد. هزینه های واجد شرایط شامل هزینه های سخت افزار و نرم افزار شبکه جدید ، تجهیزات ، اجاره ظرفیت ماهواره ، حقوق و مزایا و هزینه های مربوط به خدمات قراردادی مرتبط با ساخت شبکه است.

UBF بخشی از است استراتژی اتصال برای کانادا برای تقویت زیرساخت های شبکه کانادا. سایر پروژه های بودجه تحت همین استراتژی شامل اتصال به Innovate ، صندوق باند پهن CRTC ، همکاری با بانک زیرساخت کانادایی ، پروژه های باند پهن برای جوامع روستایی و شمالی و صندوق زیرساخت اول ملت است. این سرمایه گذاری ها در راس بودجه دولت های مختلف استانی و شهری است. برای دیدن لیست کامل دولت کانادا اینجا کلیک کنید.

به موازات UBF ، ISED توافق نامه رسمی با Telesat را به قیمت 600 دلار برای تأمین ظرفیت مدار ماهواره ای خود در زمین پایین اعلام كرد. این توافق نامه در بودجه سال 2019 برای ارائه خدمات اینترنتی به جوامعی که فاقد پرونده تجاری جذاب هستند یا با چالش های توسعه روبرو هستند ، بیان شد. از طریق این توافق نامه ، Telesat ظرفیت خود را به ISP های محلی با قیمت ارزانتر می فروشد. انتظار می رود Telesat خدمات خود را از سال 2022/2023 برای مناطق روستایی آغاز کند و بقیه کانادا نیز سال آینده ارائه می شود.

طی یک جلسه مطبوعاتی ، مقامات ISED خاطر نشان کردند که روند درخواست برای متقاضیان پیچیده است. سردرد با وجود منابع فراوان بیشتر می شود. برای تسکین بخشی از این مشکلات ، ISED خدمات جستجوی مسیر را ایجاد کرده است تا به آنها کمک کند برنامه های خود را بسازند. علاوه بر این ، یک ابزار نقشه برداری جدید به سازمان ها کمک می کند تا پروژه ها را سریعتر شناسایی و ارزیابی کنند.

کارمندان ISED بر لزوم شفافیت در توسعه پروژه تأکید کردند. از آنجا که بسیاری از پروژه ها چندین سال طول می کشد ، سکوت پس از اعلام آنها باعث سردرگمی در مورد وضعیت آنها شده است. پیگیری اینکه کدام پروژه تحت کدام برنامه قرار می گیرد ، و همچنین پیشرفت آنها می تواند دشوار باشد. برای مقابله با این موضوع ، ISED گفت که در حال بررسی راه هایی برای ردیابی بهتر پروژه های مختلف ، از جمله انتشار گزارش پیشرفت سالانه جمعی و پاسخ به تلاش های مختلف است.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme