کانادایی ها خواهان اقدام علیه حریم خصوصی و محتوای مضر اینترنت هستند: نظرسنجی CIRA


اکثر کانادایی های مورد بررسی می خواهند دولت ها نسبت به محتوای مضر در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی سخت گیرتر باشند و اختیارات کمیساریای حریم خصوصی فدرال را برای کمک به محافظت از اطلاعات شخصی افزایش دهند.

اینها برخی از نتایج نظرسنجی از 1254 کاربر اینترنت است که در ماه فوریه انجام شده و روز چهارشنبه توسط اداره ثبت اینترنت کانادا (CIRA) ، که دامنه .ca را مدیریت می کند ، منتشر شده است.

هفتاد و هفت درصد از پاسخ دهندگان از دادن اختیارات جدید به دفتر کمیسر حفاظت از اطلاعات شخصی برای محافظت از اطلاعات شخصی خود حمایت کردند.

متصل:

گروه رایرسون خواستار اقدام علیه نفرت است

شش ماه پیش ، دولت لیبرال در قانون جدید حریم شخصی مصرف کننده (CPPA ، همچنین به عنوان بیل C-11) پیشنهاد افزایش این اختیارات را داد. با این حال ، این قانون هنوز در قرائت دوم است. دولت هنوز او را برای تجزیه و تحلیل دقیق و شهادت به کمیسیونی نفرستاده است.

دانیل تریر ، کمیسر حفظ حریم خصوصی ، پس از آزادی ، برخی از عناصر را علناً مورد انتقاد قرار داد ، اخیراً در تاریخ 11 مه ، چون در مورد بودجه خود شهادت داد. قانون پیشنهادی اختیارات جدیدی را در اختیار کمیسر حفظ حریم خصوصی قرار می دهد تا سازمان ها را ملزم به رعایت قانون ، بهبود روند حفظ حریم خصوصی خود و توصیه به جریمه های سنگین کند. با این حال ، تریین شکایت کرد که این قدرت ها “تحت محدودیت ها و شرایط شدید” قرار دارند.

حتما بخوانید:
کلید حرارتی چیست؟ تک فاز و سه فاز قیمت نصب و تنظیم

در میان سایر نتایج نظرسنجی:

  • هشت نفر از ده نفر (84 درصد) کانادایی ها حداقل تا حدی نگران این هستند که شرکت ها مایلند اطلاعات شخصی کاربران را بدون رضایت با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارند.
  • 84٪ از مردم کانادا از ISP برای مسدود کردن وب سایت هایی که برای راه اندازی حملات سایبری استفاده می شوند پشتیبانی می کنند ، اما نیمی از آنها نیز موافقت می کنند که این اقدام فوق العاده ای است که باید به عنوان آخرین چاره مورد استفاده قرار گیرد.
  • اگرچه حمایت گسترده ای از قانون جدیدی وجود دارد که بر اساس آن سیستم عامل های رسانه های اجتماعی باید محتوای غیرقانونی یا مضر را ظرف 24 ساعت از انتشار آن حذف کنند (79 درصد) ، اکثریت مردم کانادا نگران این هستند که این امر منجر به حذف محتوای قانونی و قانونی شود. گفتار (62 درصد)
  • بیشتر کانادایی ها از اقدامات دولت برای تشویق به ایجاد محتوای کانادایی (59 درصد) حمایت می کنند. پشتیبانی برای ارائه خدمات پخش جریانی خارجی برای جمع آوری GST / HST و هدایت برخی از این وجوه به محتوای کانادایی قوی ترین پشتیبانی است.
  • در حالی که کانادایی ها از بودجه اخبار جدید حمایت می کنند (58 درصد) ، آنها در مورد ایده مجبور کردن سیستم عامل های رسانه های اجتماعی برای پرداخت هزینه به ناشران اخبار برای پیوند به محتوای آنها اختلاف نظر دارند. فقط 52 درصد از این ایده پشتیبانی می کنند ، و همچنین برای نیاز به سیستم عامل برای جمع آوری GST / HST و تأمین اخبار از درآمد مشترک ، پشتیبانی مساوی وجود دارد.
حتما بخوانید:
روشها تبدیل شدن به بهتر با اسباب بازی در 10 دقیقه

مدیرعامل CIRA بایرون هلند در بیانیه ای همراه با انتشار نتایج نظرسنجی گفت: “روزهای اینترنت” هر آنچه اتفاق می افتد “پشت سر ما است. “سخنان متنفر ، اخبار جعلی و حملات سایبری گسترده است و اعتماد کانادایی ها به شبکه باز را از بین می برد. تا حد زیادی اینترنت بی نظم منجر به نوآوری باورنکردنی شده است اما هزینه های قابل توجهی را به دنبال داشته است. کانادایی ها خواهان تغییر هستند ، بنابراین اکنون ما به ما کمک می کند تا قوانینی ایجاد کنیم که ضمن احترام به روح اینترنت باز ، اعتماد را به صورت آنلاین برگرداند. “


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید