کارشناس ویزا کانادا می گوید ، بودجه ناکافی یک چالش بزرگ برای زنان کارآفرین در کانادا است

[ad_1]

سارا استیل ، مدیر ارشد محصولات تجارت کوچک در ویزا کانادا ، گفت: زنان کارآفرین سابقه کمبود بودجه دارند و این همچنان یک مشکل اساسی است.

این امر غالباً اکثریت زنان با انگیزه و کارآفرین را راهی برای استفاده بیشتر از پول خود برای تأمین مالی شغل خود باقی نمی گذارد. استیل گفت ، این یکی از دلایل اصلی است که برای کسب و کار متعلق به زنان ، تقریباً دو برابر بیشتر طول می کشد تا از مشکلات اقتصادی ناشی از COVID-19 در مقایسه با مشاغل متعلق به مردان ، بهبود یابد.

ویزا کانادا به رسمیت شناختن این دشواری ها و کمک به مشاغل کوچک متعلق به زنان ، برای زنده ماندن و رشد ، با IFundWomen ، بازار املاک زنان ، همکاری کرده است تا زنان کارآفرین در کانادا این شانس را دارند که برای 10 کمک هزینه 10،000 CAD درخواست دهند و فرصت های مشاوره یک ساله را برای حمایت از سفر کاری خود دریافت کنند.

استیل گفت: “بخشی از بسته با این برنامه خاص این است كه برندگان به عضویت سالانه IFundWomen برای مربیگری دسترسی خواهند داشت ، این بدان معنی است كه آنها چندین بار در ماه و با توجه به نیازهای شغلی خود ، مربیگری فردی را با متخصصان دریافت می كنند.” ITBusiness.ca. “اگر یکی از برندگان ، به عنوان مثال ، به دنبال کمک ویژه برای ایجاد حضور دیجیتالی بود ، در این صورت یک متخصص در این موضوع خاص به آنها کمک می کند. آنها دارای تعداد زیادی شریک و مربی هستند که می توانند به آنها اعتماد کنند تا این حمایت شخصی شخصی را از برندگان کمک هزینه تأمین کنند. “

طبق نظرسنجی اخیر ویزا ، 48٪ از زنان صاحب مشاغل کوچک اظهار داشتند که کمک های بلاعوض برای بقا یا رشد کوتاه مدت مفید است. علاوه بر این ، کمک هزینه 10،000 دلاری. ه- حداقل نیمی از نیاز مالی بیش از 60 درصد از این شرکتهای کوچک متعلق به زنان را پوشش خواهد داد. این یافته بخشی از نظرسنجی بهاره Visa Canada Small Business Outlook در ژانویه 2021 است که در آن شرکت 1010 صاحب شرکت کانادایی و تصمیم گیرندگان تجاری از بخشهای مختلف را مورد بررسی قرار داده است. بررسی واقعی بین 20 ژانویه و 29 ژانویه سال جاری انجام شده است.

ورود به کانادا

همکاری IFundWomen با ویزا در آوریل 2020 آغاز شد. استیل گفت: “چندین برنامه در بازار ایالات متحده راه اندازی شده است و یک برنامه اخیراً در هند راه اندازی و تکمیل شده است ، و ما فقط از ارائه این ده کمک مالی ارزشمند به بازار کانادا هیجان زده هستیم.” .

Wanona Satcher برنده اولین دور اعطای کمک مالی IFundWomen از آوریل 2020 است. Satcher بنیانگذار سازندگان استودیو، یک تجارت کوچک مستقر در آتلانتا ، جورجیا. ساچر و تیم او ظروف حمل و نقل را برای مناطق مسکونی ، تجاری ، عمومی ، تجاری و خدمات لنگر سفارشی می کنند. از طریق COVID ، با ساخت MedPods ، کلینیک های کانتینر مدولار و واحدهای مسکونی از نیازهای محلی ، منطقه ای ، ایالتی و فدرال پشتیبانی می کند. آنها با شرکای اصلی بهداشت ، تعداد زیادی کلینیک ، بیمارستان کوچک و خانه “در صورت تقاضا” ساخته و مستقر کرده اند.

“دریافت این یارانه به ما امکان رشد تصاعدی و گسترش مخاطبان خود را به صورت دیجیتالی ، مجازی و چاپی داده است. مربیگری مداوم در مشاغل کوچک و منابع مالی شگفت انگیز بود و به من کمک کرد تا به عنوان یک زن کارآفرین اعتماد به نفس پیدا کنم – من خودم را در آنجا قرار داده ام تا با سایر کارآفرینان صحبت کنم و از خطر پذیری و ناامیدی اطمینان دارم. پشتیبانی ویزا بسیار خارق العاده بوده و همچنان یک گلوله برفی مثبت مثبت برای شرکت محسوب می شود. ساچر گفت: “ما مخاطبان و شبکه خود را گسترش داده ایم که واقعاً ارزش خالص ماست و من از این موضوع بسیار هیجان زده هستم.” ITBusiness.ca در ایمیل

برنامه توسعه جهانی ویزا ، IFundWomen در 22 فوریه 2021 در کانادا راه اندازی شد و برنامه ها تا 12 مارس در همه بخش ها پذیرفته می شوند. این شرکت می گوید قبلاً صدها درخواست دریافت کرده است.

از متقاضیان خواسته می شود جزئیات تجارت و حضور آنلاین خود را به همراه یک فیلم کوتاه در مورد تجارت خود ارائه دهند ifundwomen.com/visa-canada. تیمعیارهای برنامه شامل موارد زیر است:

  • شرکت کننده به طور قانونی در کانادا اقامت دارد.
  • شرکت کننده در زمان ورود حداقل در سن استان یا قلمرو اقامت خود به سن بلوغ رسیده است.
  • شرکت کننده باید حداقل 51 درصد از تجارت خود را داشته باشد و تجارت خود را در کانادا اداره کند.
  • کسب و کار شرکت کننده باید حداقل درآمد سالانه 50000 دلار یا بیشتر داشته باشد.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme