کاربرد ورق گالوانیزه در صنایع خانگی و شیمیایی آرتان پرس

زمانی که نگهداری از خوردگی می‌تواند در چندین دقیقه بوسیله گالوانیزاسیون گرم به وجود آید شما به یکسری هفته زمانه جهت رنگ آمیزی نیاز دارید و شما باید منتظر حالت هوای عالی بمانید. در گالوانیزاسیون گرم مراقبت از خوردگی در همان کارگاه گالوانیزه به وجود می‌آید و شما می‌توانید قطعات را جهت کارگزاشتن و مونتاژ به جای دیگری منتقل کنید. این ورق یک پوشش آهنیست که حتی در رخ صدمه و یا شکستگی باز هم زنگ نمی‌زند. با این که گفتیم همین ورق یک پوشش آهنیست ولی زمین تا آسمان مهم خود آهن فرق دارد. این ورق فعال‌تر از آهن هست و پتانسیل اکسید بیشتری نسبت به آن دارد. از آنجایی که پتانسیل احیاء قلع نسبت به آهن فراتر است، به عنوان یک کاتد در حلبی به فعالیت می رود و دست آخر، آهن آند می‌شود.
دسته‌بندی نشده
برای تمیز نمودن اشکال آلودگی‌ها نظیر گرد و غبار، روغن، رنگ و غیره از یک تمیز کننده بیولوژیکی و یا این که اسید یا این که باز ملایم به کار گیری میشه. اگر این آلودگی‌ها پاک نشد، میشه از اسید سولفوریک یا اسید هیدرولیک به جهت شستشوی تمام تراز ورق آهن به کارگیری کرد. واجب به ذکر هست که این سطح در همگی طریق های گالوانیزه کردن می بایست رعایت بشه. اما جواب همین سوال که عملیات گالوانیزه نمودن فلزات چطور انجام میشه، باید بگیم که روش‌های گالوانیزه نمودن ورق‌های آهنی متعدد هست. در ادامه هر یک از این روش‌ها و فرآیندهای ایجاد ورق گالونیزه رو تفسیر می‌دیم.

کاربردهای ورق گالوانیزه 0.6 میل

زنگ زدگی منجر از کار افتادن وسیله آهنی، خوردگی و شکستگی آن می­شود. بدین صورت پوشش ثانویه به مرور زمان خورده شده و فلز با که در پایین آن قرار دارااست به شکل تندرست مراقبت می شود. همین شیوه یکی از همگانی ترین تکنیک های نگهداری فولادها و فلزات در محفظه های خورنده است.

  • همچنین قطر داخلی کلاف خروجی ۵۰۸ تا ۶۱۰ میلی متر و قطر خارجی کلاف ۹۰۰ تا ۲۰۰۰ میلی متر می باشد و وزن مجموع پوشش گالوانیزه به جهت هر دو مرحله هم ۱۰۰ تا ۳۵۰ گرم بر متر مربع می باشد.
  • به خواسته تصویب خرید کردن به رخ اینترنتی و از نحوه وب سایت می‌توانید مبادرت کنید.
  • با قرائت مقاله در رابطه حیاتی ورق های گالوانیزه چرب به داده ها جامع تری دست پیدا کردیم.

شاید بتوان مرسوم ترین کاربرد این ورق ها را در ساخت سقف های شیروانی دانست. بخصوص در مناطق پرباران، این ورق ها مورد ای مناسب برای ساخت سقف به حساب می آیند. امروزه آن قدر تعداد سازه ها و قطعات صنعتی زیاد شده می باشد که شما به جهت هر فعالیت و منظوری می توانید بهترین مصالح و قطعات را گزینش به نقل از تارنما خبرگذاری کنید. در صورتی که در هر زمینه ای از صنعت و یا این که تولید و ساز وارد شوید، اهمیت بنا های گوناگونی روبرو خواهید شد که برای کاربردهای مختص و متمایز طراحی شده اند. همینطور ، گالوانیزه نمودن که به مراد نگهداری از آهن و فولاد بعلت هزینه کم ، سهولت استعمال ، راحتی تعمیرات و محافظت مورد پسند می باشد .

حتما بخوانید:
هشتگ روند 8 سپتامبر - خرید بیت کوین در السالوادور ؛ اخبار جعلی باعث ایجاد تعامل بالا می شود. Zoom Dysmorphia در حال افزایش است

تاریخچه ورق گالوانیزه

گالوانیزاسیون یعنی پوشاندن سطح ورق حساس فلز «روی» که در همین نوشته ورق آهن یا این که ورق سیاه مد حیث است. این شرکت به مراد رفاه حالا مصرف کنندگان و مشتریان گرامی آهن کشور، مناسب ترین و بهترین تارنما فروش آهن آلات را طراحی کرده است. در نحوه ورق گالوانیزه به طرز گرم به منظور تولیدات محصولات جهت ماشین سازی یا این که اجزای داخلی مورد به کار گیری قرار می گیرد، به همین استدلال محصولات تولیدی به طور مداوم از مذابی که ادغام آن ها روی،مس،آلومینیوم و فسفر بوده عبور می کنند.

روش Hot-Dip Galvanizing

ورق های فولادی گالوانیزه غالبا به نحوه غوطه وری گرم تولید می گردند که در ادامه ی این مطلب به انواع فرآیندهای گالوانیزاسیون خوا هیم پرداخت. ورق گالوانیزه ، ورق آهنی میباشد که به مراد بهبود خواص مکانیکی ورق، بوسیله فلز روی پوشیده شده است. در واقع ورق گالوانیزه از انجام عملیات گالوانیزاسیون بر بر روی ورق آهنی تولید می شود و در گونه های و بعد ها متعدد در بازار به فروش می رسد.

ورق گالوانیزه 0.6 میل چیست؟

این استاندارد کار صنعتگرانی که کلیدی همین گونه ورق ­ها کار می کنند، زیاد آسان کرده است. مزیت همین شیوه مقرون به صرفه بودن، سرعت بالا بودن و قابلیت تولید گونه های پیچیده میباشد و عیب همین روش یکسان نبودن ضخامت پوشش فلز بر روی است. به برهان مواد تشکیل دهنده پروفیل CRP ، دعوا زنگ زدگی و پوسیدگی برخلاف گالوانیزه از میان می‌رود. امروزه علاوه بر طرز های سنتی، مشاهده و خرید تجهیزات صنعتی از گزاره این محصول از شیوه اینترنت هم می قدرت به مطالعه مطالب گزینه لحاظ خود پرداخت . در رخ قابلیت و امکان محل بسته باشد و خوبتر میباشد که حساس یک لایه پوشش ضد آب پلی اتیلن ورق مورد حیث را بپوشانید تا از کیفیت آن تا زمانه مصرف، نگهداری کنید. همینطور هنگامخریدورق گالوانیزهبه چگالی آن توجه نمایید به این ادله که در میزان مرغوب بودن آن فراوان اثرگذار است.

ارائه چک از ابعاد میلگرد تطبق استاندارد ذوب اهن اصفهان

راه های تشخیص ورق گالوانیزه کاری سخت نمی باشد و به همین رخ می باشد که ورق های گالوانیزه سطحی یکدست، براق به رخ صیقلی دارند. اما ضروری به ذکر میباشد همین محصولات از نظر ظاهری به سه نوع گل درشت، گل ریز و بدون گل تقسیم بندی می شوند. در واقع به تفاوت میان کریستاله شدن مذاب روی بر روی سطح ورق فولادی گل گفته می گویند که بر مبنا میزان کریستاله شدن این مذاب این محصول را در یکی از از همین گونه ها قرار می دهند. برگزیدگان ایجاد کننده ورق های فولادی در ایران کمپانی فولاد مبارکه اصفهان می باشد. این کارخانه در 65 کیلو متری جنوب غرب اصفهان در سال 1372 به بهره‌برداری رسید.

حتما بخوانید:
Intuit از استارت آپ های متمرکز بر هوش مصنوعی دعوت می کند تا برای برنامه شتاب دهنده جدید خود اقدام کنند

تمیز کردن ورق آهن

در مواردی که محدودیت هایی از لحاظ هزینه وجود دارااست می قدرت از ورق گالوانیزه دست دوم نیز به کارگیری نمود. پس از صاف شدن مرحله درام آهن گالوانیزه ، صافی ورق گالوانیزه تا حدی بهبود یافته هست ، شکل موج ورق گالوانیزه تا حدی از میان رفته و در عین حال ، ذرات سرباره یا بقیه نقاط ناهموار بر روی مرحله را می اقتدار صاف کرد تا سطح صاف شود. مهم در اختیار گرفتن زبری مرحله رول عمل دستگاه اتمام ، می توان ناهمواری اهمیت ناهموار تراز ورق قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه گالوانیزه را در محدوده خاصی متحد کرد. گالوانیزه علاوه بر خاصیت ضد خوردگی و ضد زنگ زدگی، از مقاومت بالایی نیز برخوردار هست و یکی از مشقت بار ترین پوشش های نگهدارنده موجود در بازار می باشد. در گالوانیزاسیون موادسازنده فلزی در سطح و اندازه ی میکروسکوپی تغییر و تحول کرده و موجب ساخت یکنواختی خواهند شد. از این رو عملیات جوشکاری ورق گالوانیزه مستمند مهارت بالا می باشد چرا که باید حیاتی شتاب بالا انجام می گیرد.

علت شوره زدن ورق گالوانیزه و طرز هایی به جهت از بین بردن آن

با آشنایی اساسی این موضوع اصلی خوا هیم دانست که چرا ورق‌های آهنی نیاز به روی‌اندود شدن دارند و چرا می بایست برای ارتقا استحکام آنان از طرز گالوانیزه به کار گیری کرد. حیاتی این اوصاف عوامل با نظیر شیوه انبار نمودن ورق‌های گالوانیزه هم نقش اهمیت و دارای را در رابطه دارای شوره زدن یا نزدن ایفا می‌کنند که در ادامه اساسی آن‌ها آشنا خواهیم شد. یکی دیگر از روش‌های موجود به جهت از بین بردن شوره زدن ورق گالوانیزه به کارگیری از روش‌های مکانیکی است. روش‌هایی از قبیل صیقل کاری، ماشین‌کاری و تراش‌کاری میتوانند برای از فی مابین بردن شوره سپید موءثر واقع شوند. بر روی مورد استعمال برای گالوانیزه جايگاه بالا دارای میزان بر روی دستکم 99.95٪ است. پس از گذر از مخازن پیش تصفیه برای گرسنگی، ترشی و پاک کردن، نوار از نحوه کوره ی خنک کننده و یک گلدان حاوی بر روی ذوب ریخته می شود. کوره انجیر برای اعمال چرخه حرارت آیتم نیاز به جهت به دست آوردن خواص مکانیکی مورد نیاز و فعال نمودن سطح دارای گاز کاهش می یابد، که سبب می شود روی روی سطح نوار آسان باشد. در همین شیوه اصلی امداد آبکاری الکتریکی لایه «روی» را بر آهن گزینه نظر قرار می دهند. یعنی هرچه میزان «روی» بیش تر باشد پوشش دهی آن بالاتر است و به اصطلاح کاتینگ بالاتری دارد. همین محصول ساخت شده به وسیله مرز و بوم چین، اهمیت کاتینگ بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ است؛ البته کشورهایی نظیر کره، ژاپن و هند ورق هایی اساسی کاتینگ ۱۸۰ ساخت می نمایند که این امر نشان دهنده کلیدی کیفیت بودن تولیدات این متاع در کشورهای اخیر است.

دیدگاهتان را بنویسید