چگونه یک عطاری راه اندازی کنیم؟

اگر سالها پیش در هر محله و محدوده یک عطاری بود و پیرمرد باتجربهای که به درستی لقب عطار را یدک میکشید، آن را اداره می کرد این روزها کوچهها و خیابانها و بسیاری از مراکز خرید، یک عطاری دارند که با چسباندن کاغذهای رنگی روی شیشههای مغازه، وعده لاغری، ترک اعتیاد، پرپشت شدن مو، درمان ناتوانی جنسی عطاری نزدیک ظفر و…

تجربه بهترین روش برای تبدیل شدن به یک عطار موفق است. مهمترین نیاز در این شغل، فراگیری خواص درمانی و سایر اطلاعات مهم طی چند دوره آموزش عطاری نزد یک عطار موفق می باشد. کسی که اطلاعات و آشنایی اولیه را نداشته باشد، نمیتواند یک عطار خوب باشد. یکی از دلایل آن ممکن است گران بودن داروها باشد، گیاهان دارویی نسبتاً ارزان هستند و از آنجا که اغلب می تواند از دانه هایی که در طبیعت جمع آوری شده اند یا ارزان خریداری می شوند ، رشد کند. اما متاسفانه در سال های اخیر بسیاری از عطاریها تحت عنوان فروشندگان گیاهان دارویی رشد زیادی داشتهاند در حالی که به اعتراف و استناد صنف عطاران، مجوز فعالیت ندارند.

واقعیت این است که عطاریها در چند سال گذشته رشد قارچ گونهای داشتهاند. شیوۀ کار عطاران به گونهای بوده که امکان غلوغش در حرفهشان وجود داشته است. سعی ما هم در این سایت رساندن پیام او به شما و تسهیل تهیه این دارو های گیاهی برای شماست. غافل از اینکه این دارو خودش اعتیاد آور است و فرد را از چاله به چاه میاندازد. ترک اعتیاد در 10 روز» روی شیشه و در و دیوار مغازهها، فروخته میشود. دکتر محمدرضا قدیرزاده رئیس گروه مطالعات سازمان پزشکی قانونی اعلام کرده که داروهایی که به عنوان ترک اعتیاد گیاهی در عطاری ها فروخته میشود، اکثرا دارای داروهای شیمیایی و اعتیاد آور است.

حتما بخوانید:
خرید لباس دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

طبق اعلام نظر کارشناسی آزمایشگاه های سم شناسی ستاد مبارزه با مواد مخدر ماده اصلی داروهایی که به عنوان ترک اعتیاد و یا کاهش سریع وزن در عطاری به فروش می رسد مخدر شیشه است. متاسفانه نبود آگاهی لازم درباره سوء مصرف این مواد زنگ های خطر را به صدا در آورده است. مواد قندی به سرعت در بدن تجزیه شده و انرژی کوتاه مدتی را به شما تزریق میکند اما در ادامه به سرعت قندخون کاهش یافته و بدن دچار حالت کرختی میشود. این وسط گاهی هم پلیس به عنوان ضابط قضائی وارد عمل می شود و با بستن و پلمپ چند عطاری برای مدتی قایله را ختم می کند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از عطاری خ آیت الله کاشانی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.